Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

ps a ten bez będzie to teraz czytał!!!!!!!

Też będzie czytał.

Ale z innej beczki.

Dzięki za wsparcie i meile.

Miło było poznać osobiście i wirtualnie.

Krótko:

moim zdaniem po wypowiedzi Bobicia, forum straciło cnotę.

W znanych Wam sprawach typu: zakupy za granicą, tańsze całkiem ciekawe artykuły (jak u Soczka kask, u Bugiego Kompredell i pare rzeczy u innych userów) - piszcie na meila.

Zostawiam usera, więc namiary na mnie są.

Pojawię się pewnie z ciekawości na Grunikach i na innych imprezach z logo skionline - jak co roku się pojawiałem (wyspany i pojedzony:)).

Co do Bobicia, strasznie się ****** na jego podpis-nie ukrywam.

Racecarver nie dziw się, gdy ktoś wraca z pracy dość późno i czyta na komórce albo na lapciaku newsy skionline i ma w pigułę przewijania i ładowania kolejnych stron na 3G.

Osobiście: nie jestem z tych, którzy -jak w starym kawale- na krowę sąsiada patrzą i mówią: "żeby zdechła". Zwykle życzę ludziom jak najlepiej. I tak też Wam wszystkim życzę, a Bobiciowi udanych interesów.

Pozdrawiam.

michał

Edytowane przez JC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bobicia, strasznie się wkurwiłem na jego podpis-nie ukrywam.

Racecarver nie dziw się, gdy ktoś wraca z pracy dość późno i czyta na komórce albo na lapciaku newsy skionline i ma w pigułę przewijania i ładowania kolejnych stron na 3G.

Michał,ale to nie jest powód do takiej drastycznej decyzji,Bobic zrezygnował z tej problematycznej reklamy.Ty wracasz na Forum,Bobic na moderatora i dalej czekamy zimy:)

Pozdr.Lewy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że to przelało czarę goryczy no chyba, że sie mylę. Mysiek - ale chyba nie trzeba się tak przejmować, czasy i co za tym idzie net sie zmienia i często musimy się z tym godzić. Ale to już kwestie własnych decyzji i wyborów jak i ocen. Przemyśl tą sprawę jeszcze raz i pamiętaj, że wielu ludzi także oprócz niewiele znaczącego "mania jaj" ceni rozsądek i rozwagę a także wyciąganie ręki na zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będzie czytał.

Ale z innej beczki.

Dzięki za wsparcie i meile.

Miło było poznać osobiście i wirtualnie.

Krótko:

moim zdaniem po wypowiedzi Bobicia, forum straciło cnotę.

W znanych Wam sprawach typu: zakupy za granicą, tańsze całkiem ciekawe artykuły (jak u Soczka kask, u Bugiego Kompredell i pare rzeczy u innych userów) - piszcie na meila.

Zostawiam usera, więc namiary na mnie są.

Pojawię się pewnie z ciekawości na Grunikach i na innych imprezach z logo skionline - jak co roku się pojawiałem (wyspany i pojedzony:)).

Co do Bobicia, strasznie się ****** na jego podpis-nie ukrywam.

Racecarver nie dziw się, gdy ktoś wraca z pracy dość późno i czyta na komórce albo na lapciaku newsy skionline i ma w pigułę przewijania i ładowania kolejnych stron na 3G.

Osobiście: nie jestem z tych, którzy -jak w starym kawale- na krowę sąsiada patrzą i mówią: "żeby zdechła". Zwykle życzę ludziom jak najlepiej. I tak też Wam wszystkim życzę, a Bobiciowi udanych interesów.

Pozdrawiam.

michał

Mysiek no co ty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jeszcze raz ja w kwestii formalnej :)

....

How much reputation is given? What is reputation power?

If the administrator has enabled this, the amount of reputation that each user will give (or take away if negative) is shown in the user's posts as 'Reputation Power'. The value of the reputation power is determined by the administrator and may increase over time depending on the settings they have applied.

What if I don't want anyone to see my reputation?

You can disable the display of your reputation by going to your User CP and selecting Edit Options. On this page you will find a check box labelled 'Show Your Reputation Level'. Un-checking this box will remove the display of your reputation and replace it with the Reputation Disabled icon. You can still give and receive reputation while your reputation display is disabled.

1. Nie widzę tego w swoich opcjach :( Może mi ktoś podpowiedzieć jak to znaleźć ?

2. Jak wstawić obrazek do podpisu i to najlepiej obrazek gdzieś z sieci ? JC już mi pisał, ale chyba nie mam tego w aktywnych opcjach.

3. [...]

pzdr

misal

________________

Do pierwszej gondoli:

misal_k.bmp

misal_l.bmp

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak wstawić obrazek do podpisu i to najlepiej obrazek gdzieś z sieci ? JC już mi pisał, ale chyba nie mam tego w aktywnych opcjach.

Myślałem że w sobotni wieczór podczas krótkiej ale burzliwej dyskusji, cechującej się nie zawsze wzajemnym zrozumieniem zostało wyjaśnione że podpisy nie powinny zawierać obszernych formatów i w sumie racja, podpis powinien być jak podpis czyli coś krótkiego, zwięzłego i na temat. Jak się gdzieś podpisujemy to zazwyczaj piszemy imię i nazwisko, albo pierwszą literę imienia i nazwisko, a nie cały życiorys:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na jakieś podsumowanie - moje zdanie jest takie, że szkoda, że straciliśmy moderatora bobica. Jego wiedza fachowa chyba jest poza sporem, a w kwestiach utrzymywania porządku na forum był dobry (szybki, konkretny).

Ten niby konflikt z konkursem, który umieścił nie powinien być powodem do takich kroków, jak rezygnacja bobica i wymeldowanie się mysiauka. Oni po prostu od dawna coś do siebie mieli (nie znam podłoża tego sporu), a tutaj nastąpiło przesilenie. Jednak stało się i każdy powinien za swoje decyzje odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na jakieś podsumowanie - moje zdanie jest takie, że szkoda, że straciliśmy moderatora bobica. Jego wiedza fachowa chyba jest poza sporem, a w kwestiach utrzymywania porządku na forum był dobry (szybki, konkretny).

Ten niby konflikt z konkursem, który umieścił nie powinien być powodem do takich kroków, jak rezygnacja bobica i wymeldowanie się mysiauka. Oni po prostu od dawna coś do siebie mieli (nie znam podłoża tego sporu), a tutaj nastąpiło przesilenie. Jednak stało się i każdy powinien za swoje decyzje odpowiadać.

Teraz mi wszystko wyjaśniłeś. Bo do tej pory to robiłem taką minę:eek: i powtarzałem: Ale o so chodzi??????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na jakieś podsumowanie - moje zdanie jest takie, że szkoda, że straciliśmy moderatora bobica. Jego wiedza fachowa chyba jest poza sporem, a w kwestiach utrzymywania porządku na forum był dobry (szybki, konkretny).

Ten niby konflikt z konkursem, który umieścił nie powinien być powodem do takich kroków, jak rezygnacja bobica i wymeldowanie się mysiauka. Oni po prostu od dawna coś do siebie mieli (nie znam podłoża tego sporu), a tutaj nastąpiło przesilenie. Jednak stało się i każdy powinien za swoje decyzje odpowiadać.

Normalnie jak to ślązok ze zagłębiokiem :P;)

Myślę,że gdyby spotkali się realu byłby luzik.

Może warto do tego doprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na jakieś podsumowanie - moje zdanie jest takie, że szkoda, że straciliśmy moderatora bobica. Jego wiedza fachowa chyba jest poza sporem, a w kwestiach utrzymywania porządku na forum był dobry (szybki, konkretny).

Ten niby konflikt z konkursem, który umieścił nie powinien być powodem do takich kroków, jak rezygnacja bobica i wymeldowanie się mysiauka. Oni po prostu od dawna coś do siebie mieli (nie znam podłoża tego sporu), a tutaj nastąpiło przesilenie. Jednak stało się i każdy powinien za swoje decyzje odpowiadać.

... to jakas burza w szklance wody byla, troche mi sie w pale nie miesci, zeby sie posprzeczac (w dodatki na powaznie :eek:) o wielkosc podpisu (nie czytalem dokladnie ale chyba o to poszlo)

... a jak koniecznie chcesz zglaszac swoja corke ;) (ostrzegalem) to masz link tutaj http://www.fujifilm.pl/aktualnosci,2009,137.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie zorganizują konkursu na "faceta Lange" :confused:

Moim zdaniem powinna istnieć taka instytucja jak "Lange Man" :D

Już sobie wyobrażam plakacik, brunet w ciemnych okularkach z włosami na żel, ro9zwiane włosy na klacie, brzuszek typu kaloryfer, opaloenizna "prosto z solarki" i czerwone skórzane stringi - jako dodatki buty i narty - pozycja narciarska obowiązkowa. Oczywiście tylko panowie od 18... chyba lat?:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam plakacik, brunet w ciemnych okularkach z włosami na żel, ro9zwiane włosy na klacie, brzuszek typu kaloryfer, opaloenizna "prosto z solarki" i czerwone skórzane stringi - jako dodatki buty i narty - pozycja narciarska obowiązkowa. Oczywiście tylko panowie od 18... chyba lat?:-)))

:rolleyes:

...rozmarzyłam się :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...