Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu brat zrobiłeś , ale nie widzę ani słowa kto reżyseria no i kto ZDJĘCIA za to też Oscara dają ;-)))))

no i przez to nie ma kamerzysty na filmie w tej części i znowu pokrzywdzony. :-))))

ode mnie Oskar dla całej ekipy TV :)

teraz moją glebę mogę obejrzeć z jeszcze innego ujęcia:D

Ps

i zgadzam się że kamerzysta albo fotograf to zawsze ma prze.................:rolleyes:;)

no ale taka praca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę zobaczyć to tutaj
jest filmik z giganta. Slalom bedzie w drugiej części bo na YouTube można dać max 10 min.

Szymonidus wielkie dzięki. Filmik zmontowany super, muzyczka extra!! Bardzo mi się podoba. Dodatkowo wielki ukłon w Twoją stronę, bo wreszcie jestem na filmie :) (4:33) Nawet nieżle to wygląda :rolleyes: tylko widzę że trochę za wysoko na nogach jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flacha! Ci bracie za klip

Szymon.. klipy z roku na rok coraz lepsze.Jak zwykle fachowa robota, aż przyjemnie popatrzeć i posłuchać.Nawet siebie tam dostrzegłem i oczywiście na następny wyjazd skoryguję błędy.Wielkie Dzięki !!

Ktoś w końcu dostrzeże ukryty talent SZYMONIDIUSA (JC co powiesz na angaż-oglądalność skoczy na bank).

ps.

Dzięki również szand-owi za świeeetne zdjęcia, bez tego klip by się nie udał. Pewnie mało kto wie że brałeś w tym udzał. Dzięki również.

no dobra wystarczy, idę do wyrka bo jutro trzeba pośmigać.

to na zrazie ;) wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły śmig!

uff, jestem nareszcie, ok 1.30min :):) dzięki za filmik. Gratulacje dla wszystkich co ukończyli takie zawody :D:D:D:D !! i chwała operatorowi kamwidu :) może jakiś oskar za taki film ????

pzdr

skier7,

nieźle pomknąłeś ten slalom w cz.2. Jak się takiej lekkości w śmigu po tyczkach nauczyć?

a miałem być już w wyrku.

Edytowane przez dabort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja se przywiozłem toruńską, trafiło to na wspólnego grila, a do jedzenia dostała się mi zwyczajna:rolleyes:

:D

a moja się w kurze cycki zamieniła :D

Ja też przywiozłem toruńską,a załapałem się na cycki i dwie zupełnie inne kiełbasy... :D:P

Kiedy skończyłem definitywnie jazdę,myślałem jeszcze jedną w młócić,ale wszystko znikło... :eek::o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja se przywiozłem toruńską, trafiło to na wspólnego grila, a do jedzenia dostała się mi zwyczajna:rolleyes:

:D

Sławek :) Trzeba było podpisać :)

Obejrzałem film ! Sławek nagrabiłeś sobie u mnie hasłem "obleci, z braku laku" :)

I nie mówcie Kowalczukowi bo napisze w temacie:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=93254#post93254

że nawet kiełbaski znikają!!

Edytowane przez mysiauek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...