Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko nieśmiało powiedzieć, że oprócz robienia zdjęć, filmów, organizowania szkolenia, pisania, przygotowywania pogody ....

chciałbym jeszcze kiedyś odpocząć chwilę ... :)

no faktycznie chyba sie zagalopowałem :) a ja myślałem że Ty jesteś robotem i się nie męczysz ):):):):) ale na szczęście jesteś człowiekiem :):)

będę czekał aż odpoczniesz, może na nartach ? :),

JC, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, a jednak mam w życiu pecha ;)... Że też na PIERWSZYM zdjęciu musiałam się znaleźć, jak śmieję się z samej siebie, z rozjechanymi nartami i w klasycznej pozycji małpy na nocniku :D! Słowo daję, tak mnie ten pewnie przez innych wyjeżdżony rowek zbijał z tropu, że nie potrafiłam przywołać nawet tych skromnych umiejętności, które mam jeżdżąc normalnie:eek:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj byłem nielegalnie ale dziś już jestem zarejstrowany tak jak obiecałem (dla przypomnienia się najbardziej czerwony narciarz :) , brat szymonidiusa).

Wielkie dzieki JC za mozliwosc swietnej zabawy razem z ekipa skionline, mam nadzieje ze nie ostatni raz.

nr 30 czas 48.5...

Zdjecia bardzo fajne, bedzie je mozna jakosc sciagnac?

pozdrawiam wszystki nowych znajomych i do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci dziękuję, bo juz myślałem, że przegrałem z grillowana kiełbasą na całej linii ... :confused:

Hahaha... :D Nie nie,to może po kolei;

Dziękuję Jackowi i redakcji skionline za zorganizowanie wspaniałej imprezy!

Dziękuję Carving Sport I Grzegorzowi za ustawienie tyczek i przeprowadzenie konkretnego szkolenia!

Dziękuję Figo,Racemanowi i kilku jeszcze osobą za pomoc przed samym wyjazdem!

Dziękuję serwisowi "Szafrański" za błyskawiczne przygotowanie nart!

Dziękuję Mysiałkowi za wytrwałe grillowanie,Figo za zorganizowanie grilla,Bugiemu za piersi,Racemanowi za musztardę i ogórki!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i zabawę,za mile spędzony dzień w doborowym towarzystwie!

Dziękuję Jackowi za fajne zdjęcia i relacje z Naszej imprezy!

:rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs nie był ogłoszony ale przedstawię swoje typy:

Przepraszam za rozciągnięcie ekranu od kompa ale musiałem powiększyć zdjęcie :)

wzf_20100109.jpg

Tak obstawiam:

1

2 Figo

3 Bończa

4

5 Dabort

6

7 Szand

8 ---------- Maskiti

9 1973Marcin

10 ravick97 Skier7

11 Johnny

12 Szymonidius

13 SB

14 Skier

15 Wojtus81

16 Raceman

17 Lady Raceman

18 Miss Raceman

19

20 Mysiauek

21 Aga

22 Miss 1973Marcin

23

24

25 Aklim

26 Bugajson

Marii wg mnie nie ma na tym zdjęciu :(

Skiera7 i Nurka1974 nie mogę zidentyfikować, za mało danych na forum :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Edytowane przez Misal
uzyskenie dodatkowych informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria na zdjęciach jedzie w okularach, gogli nie ma na kasku. Tutaj ma gogle na kasku.

Szand jak się zarejestrował, to napisał, że był najbardziej czerwony. To wybrałem tego najbardziej czerwonego, którego nie znałem :)

Johnny, ale Ciebie chyba trafiłem bezbłędnie :rolleyes:

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie skromne pytanko, bo w sumie na forum jestem od niedawna ale wlasnie ogladalem zdjecie i filmiki z wczorajszego szkolenia i bardzo mi sie spodobalo, czy jest planowane jakies nastepne szkolenie? bo po wszystkich postach widze ze byla super atmosfera, mozna posmigac na tyczkach no i spotkac ludzi z ktorymi sie pisze na forum i laczy ich milosc do dwoch desek hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie skromne pytanko, bo w sumie na forum jestem od niedawna ale wlasnie ogladalem zdjecie i filmiki z wczorajszego szkolenia i bardzo mi sie spodobalo, czy jest planowane jakies nastepne szkolenie? bo po wszystkich postach widze ze byla super atmosfera, mozna posmigac na tyczkach no i spotkac ludzi z ktorymi sie pisze na forum i laczy ich milosc do dwoch desek hehe:)

Nie pierwszy już raz mieliśmy wyjazdowe WZF.

Choć trzeba przyznać,że pierwszy raz tak licznie się zgromadziliśmy.

czytaj i czuwaj

a na pewno uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie.

zaplanowane to nie jest

ale jest w planach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...