skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Narty Fischer RC One - Twoja pasja Cię poruszy!

2019.02.03
Narty Fischer RC One - Twoja pasja Cię poruszy!
Kliknij, aby powiększyć.
Narty Fischer RC One - Twoja pasja Cię poruszy!
Połowa sezonu za nami, czołowi producenci sprzętu zaczynają więc przedstawiać swoje nowe produkty, które będą dostępna na sklepowych półkach w przyszłym sezonie. Fischer przygotował na przyszły sezon sporo nowości. Do najbardziej interesujących produktów, które jak zwykle wykorzystują najnowsze technologie i wyznaczają trendy rynkowe, należeć z pewnością będzie linia nart RC One.
Nowa kolekcja Fischer RC One to narty przeznaczone do jazdy na przygotowanych stokach. Będzie to dobry wybór przede wszystkim dla dobrych narciarzy o nienagannej technice jazdy, ceniących sobie zwrotność i zwinność w zróżnicowanym terenie, przy zmiennych. Do takich właśnie zadań zostały zaprojektowane narty Fischer RC One.

Specjalnie ukształtowana Turn Zone (Strefa Skrętu) pozwala dobrze przenosić ruchy, dzięki zastosowaniu nowego, lekkiego kompozytu o nazwie BAFATEXŸ z którego wykonane są dzioby i piętki nart, dzięki czemu zdecydowanie odciążone są skrajne partie desek. To sprawia, że wszystkie modele RC One są dobrze wyważone, a także niezwykle zwinne i responsywne (w tym przypadku termin ten oznacza to, że narta znakomicie dopasowuje się do warunków i stylu jazdy narciarza). Dzięki prostej i szybkiej reakcji na inicjację skrętu, Fischer RC One są bardzo dynamiczne i mają w sobie to coś, co narty dla zaawansowanego narciarza powinny mieć - uwalniają pasję przy każdym rodzaju jazdy!

Narty Fischer RC ONE 86 GT
Narty Fischer RC ONE 86 GT

Narty Fischer RC ONE 72
Narty Fischer RC ONE 72

Zredukowana masa nart, w połączeniu z zastosowaniem znanej już z modeli The Curv technologii Triple Radius, powodują, że modele RC One są wyjątkowo wszechstronne i szybko reagują, dając zawsze poczucie pełnej kontroli nad prowadzeniem nart. Wyrafinowane wykorzystanie materiałów takich jak Titanal zapewnia stabilność, bezpieczeństwo i wyjątkowo płynną jazdę nawet przy bardzo szybkich zjazdach na twardych trasach.

Kolekcja RC One została opracowana z myślą o tym, by każdy narciarz mógł być nie tylko lepszy, ale wręcz doskonały!

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #ispo #nowość 19-20 #rc one

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: