skionline.pl sprzęt narty 03/04 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Fischer RC4 WORLDCUP RC racing plate

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer RC4 WORLDCUP RC racing plate
Genialna narta gigantowa dająca się doskonale prowadzić w skręcie na krawędzi przy dużej prędkości bez straty przyjemności! Na czym polega sekret tego modelu? Frequency Tuning, który harmonizuje drgania plus Direct Energy System przekazujący energię dokładnie do krawędzi. RC4 World Cup RC to odpowiedź na potrzebę szybkiej jazdy.
Początkujący
Zawodnik
Na trasy
Poza trasy

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 185, 180, 175, 170
Promień: 17.0m (180)
Taliowanie: 112-66-97
Air Carbon Titanium, Power Vacuum, Frequency Tuning (FT), Direct Energy System (DES)
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny
Ocena:
doskonała
Punkty:
40.0
Długi skręt 8.2
Krótki skręt 7.7
Trzymanie krawędzi 8.8
Stabilność 8.3
Łatwość prowadzenia 7.0

porównaj z innymi nartami

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Frequency Tuning (FT)


Ten proces harmonizacji właściwie pochodzi ze świata muzycznego. Fischer jest pierwszą firmą, która wprowadziła tą technologię do nart. Specjalnie skonstruowana siatka harmonizuje wibracje o wysokich częstotliwościach i zamienia je w energię doskonale rozprowadzaną na krawędzie nart.

A co na ten temat ma do powiedzenia jeden z najlepszych alpejczyków - Michael von Gruenigen: "To niewiarygodne - z Frequency Tuning jestem o wiele szybszy, narty prowadzą się bardzo płynnie, a każdy skręt powoduje jeszcze większe przyspieszenie. To naprawdę milowy krok naprzód w konstruowaniu nart, który pomógł mi w zdobyciu tytułu mistrza świata w St. Anton, czyli czegoś co chciałem zrobić od zawsze."

Direct Energy System (DES)


Nowa płyta, która jeszcze lepiej i szybciej rozkłada siły działające na nartę. Takie właściwości osiągnięto za pomocą specjalnie skonstruowanej płyty o odpowiednim kształcie. Narta z tym systemem zachowuje się bardzo dynamicznie, reagując niezwłocznie na ruchy narciarza.
Do kompletu
Fischer Soma F 9000 Race TI Fischer FR 17 FreeFlex
Fischer Soma F 9000 Race TI Fischer FR 17 FreeFlex

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 03/04
-
Race
+
Skier-X/Expert Carve
+
New Style Carve
+
Park & Pipe
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon