skionline.pl sprzęt narty 03/04 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Fischer SCENEO S300 ICE railflex

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer SCENEO S300 ICE railflex
Czysta zabawa! Dla każdego narciarza, który chce czerpać z jazdy maksymalną przyjemność przy niedużym wysiłku. Niezależnie od tego gdzie i jak jeździsz - te narty zachowują się perfekcyjnie! Tak samo dobre w długim jak i w super krótkim skręcie. Dzięki systemowi mocowania wiązań Railflex są w stanie dostarczyć naprawdę niezapomnianych wrażeń.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 180, 175, 170, 165, 160, 150, 140
Promień: 17.0 (170)
Taliowanie: 114-69-99
Air Carbon, Power Core, Plasma Edge, Power Track Control, Air Channel, Railflex
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Air Carbon


Wysoko modułowane włókno węglowe. Technologia produkcji opracowana została przez firmę Fischer Advanced Composite Components zajmującą się produkcją i projektowaniem nowych materiałów i części na potrzeby lotnictwa.

Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi. AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

Power Core


Specjalna konstrukcja drewnianego rdzenia narty wykonanego z różnych gatunków drewna, dzięki której stało się możliwe skonstruowanie uniwersalnych nart dopasowujących się w dużym stopniu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Nawet modele klasy allround posiadające konstrukcję HD Power Core mają fabrycznie wykonany tunning sportowy.

Plasma Edge


Dzięki zastosowaniu specjalnego procesu utwardzania, Plasma Edge to najtwardsze na świecie krawędzie. Zapewniają narciarzowi poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy z dużą prędkością, zwłaszcza na bardzo twardych i oblodzonych stokach.

Power Track Control


Kostka wykonana ze specjalnie spreparowanego elastomeru wkomponowana w trójwymiarowy system przenoszenia sił narty, zintegrowana z jej rdzeniem. W znaczącym stopniu eliminuje drgania przedniej części narty w normalnych okolicznościach przekazywane na nogę narciarza.

Air Channel


Rewolucja w nartach zjazdowych. Rozwiązanie stosowane dotychczas wyłącznie w nartach biegowych. Dzięki lamelowej budowie narty o tej konstrukcji są o 20 % lżejsze od tradycyjnie zbudowanych odpowiedników. Nowoczesne materiały i technologie Fischer’a rodem z F.A.C.C. pozwalają na takie rozwiązanie bez utraty wymaganej wytrzymałości w nartach ekstremalnych.

Railflex


Unikalny system zintegrowany z nartą, który pozwala w bardzo prosty sposób zamontować wiązania w kilka sekund. Wystarczy prosty ruch i wiązanie "wskakuje" do narty!
Do kompletu
Fischer Soma F 8000 Fischer FS 11 RailFlex
Fischer Soma F 8000 Fischer FS 11 RailFlex

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 03/04
+
Race
+
Skier-X/Expert Carve
-
New Style Carve
+
Park & Pipe
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon