skionline.pl sprzęt narty 03/04 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Fischer SCENEO S400 FTi railflex

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer SCENEO S400 FTi railflex
Sportowa i modna. I super karwingowa! Zastosowano tu najnowszą technologię karwingową dla najwyższych i uniwersalnych nart: Aircore i FTi zapewnia sztywność pozbawioną drgań i super precyzyjny przekaz sił. Dzięki wzornictwu model ten wygląda bardzo dynamicznie. I jest dynamiczny, zwłaszcza dzięki systemowi Railflex.
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 180, 170, 160, 150, 140
Promień: 15.0 (170)
Taliowanie: 118-68-100
Air Carbon, Power Vacuum, Air Core, Railflex
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Air Carbon


Wysoko modułowane włókno węglowe. Technologia produkcji opracowana została przez firmę Fischer Advanced Composite Components zajmującą się produkcją i projektowaniem nowych materiałów i części na potrzeby lotnictwa.

Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi. AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Air Core


Rdzeń, którego 80 proc. stanowi... powietrze. Technologia, dzięki której udało się stworzyć niezwykle lekkie narty. Wcześniej rozwiązanie to wykorzystywano w przemyśle lotniczym w elementach narażonych na działanie dużych sił i skręcanie.

Railflex


Unikalny system zintegrowany z nartą, który pozwala w bardzo prosty sposób zamontować wiązania w kilka sekund. Wystarczy prosty ruch i wiązanie "wskakuje" do narty!
Do kompletu
Fischer Soma F 8000 Fischer FX 12 RailFlex
Fischer Soma F 8000 Fischer FX 12 RailFlex

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji
Luca Aerni dołącza do Fischer Race Family - wywiad

zobacz więcej

Narty Fischer 03/04
+
Race
+
Skier-X/Expert Carve
-
New Style Carve
+
Park & Pipe
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon