skionline.pl sprzęt narty 03/04 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Fischer RC4 WORLDCUP SC racing plate

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer RC4 WORLDCUP SC racing plate
Rasowa slalomka wprost z zawodniczego działu Fischera. Taliowanie więcej niż radykalne. I więcej niż dobre trzymanie na lodzie. Zaprojektowana specjalnie z myślą o nowoczesnych technikach slalomowych. Wysokiej klasy produkt posiadający Direct Energy System, Frequency Tuning i materiał AircarbonTi.
Początkujący
Zawodnik
Na trasy
Poza trasy

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 175, 170, 165, 160, 155, 150
Promień: 12.0 (170)
Taliowanie: 123-66-102
Air Carbon Titanium, Power Vacuum, Frequency Tuning (FT), Direct Energy System (DES)
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 03/04 - lista modelinastępny

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Frequency Tuning (FT)


Ten proces harmonizacji właściwie pochodzi ze świata muzycznego. Fischer jest pierwszą firmą, która wprowadziła tą technologię do nart. Specjalnie skonstruowana siatka harmonizuje wibracje o wysokich częstotliwościach i zamienia je w energię doskonale rozprowadzaną na krawędzie nart.

A co na ten temat ma do powiedzenia jeden z najlepszych alpejczyków - Michael von Gruenigen: "To niewiarygodne - z Frequency Tuning jestem o wiele szybszy, narty prowadzą się bardzo płynnie, a każdy skręt powoduje jeszcze większe przyspieszenie. To naprawdę milowy krok naprzód w konstruowaniu nart, który pomógł mi w zdobyciu tytułu mistrza świata w St. Anton, czyli czegoś co chciałem zrobić od zawsze."

Direct Energy System (DES)


Nowa płyta, która jeszcze lepiej i szybciej rozkłada siły działające na nartę. Takie właściwości osiągnięto za pomocą specjalnie skonstruowanej płyty o odpowiednim kształcie. Narta z tym systemem zachowuje się bardzo dynamicznie, reagując niezwłocznie na ruchy narciarza.
Do kompletu
Fischer Soma F 9000 Race TI Fischer FR 17 FreeFlex
Fischer Soma F 9000 Race TI Fischer FR 17 FreeFlex

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 03/04
-
Race
+
Skier-X/Expert Carve
+
New Style Carve
+
Park & Pipe
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon