Narty - skionline.pl
Jump to content

pinky_ok

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Excellent

About pinky_ok

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 05/19/1983

Personal Information

 • Imię
  Łukasz
 • Miejscowość
  P

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Salomon

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj 2 godziny z rana - Ustroń Poniwiec. Warunki bardzo dobre - twardo, na górze trochę naturalnego śniegu. Jazda do 10 na bieżąco chociaż pod koniec kanapy jeździły już raczej pełne. Fotka zrobiona podczas pierwszego wjazdu kanapą:
 2. Jakie +15? W Karpaczu pada śnieg:
 3. Dzisiaj byłem na Pilsku z buta, ale okazało się, że można było wziąć narty. Powyżej Miziowej spotkalem w sumie 10 osób na nartach. Tak więc można było dzisiaj rozpocząć sezon.
 4. Jeżeli chodzi o Bansko to może i wygląda ładnie ale w lecie jest to miasto duchów. Rok temu w lipcu było tam jak u nas w kwietniu przy tym całym szaleństwie pandemii. Wygląda na to, że są tam mocno nastawieni na zimę.
 5. Byłem w Bułgarii rok temu na 2 tygodnie samochodem. Ogólne wrażenia - drogi między głównymi miastami w dobrym stanie. Główne miasta - Sofia, Plovdiv, Warna - robią pozytywne wrażenie, raczej bez wspomnianego wyżej rozpiździelu i "brzydoty". Poza kurortami nadmorskimi wszędzie bardzo mało turystów, a zwłaszcza w górach - byłem w Pirinie. Największą różnicę w porównaniu z Polską widać na wsi - chociażby wszechobecne użycie koni. Generalnie byłem bardzo zadowolony i polecam.
 6. To pytanie i odpowiedź jest na tej stronie od czasu kiedy pojawiły się pierwsze ograniczenia, jeszcze w marcu.
 7. Trasa: Złatna - Trzy Kopce - Hala Stefanka (zjazd) - Rysianka - Złatna Piękny zimowy krajobraz. 10 cm świeżego śniegu (poza górną częścią Rysianki - wywiane), zjazd do samego dołu (z 30 metrowym przejściem po drodze).
 8. Dzisiaj ostatki w SON i COS (oczywiście bez wyciągów). Warunki ciężkie - śnieg mocno nierówny i zmrożony - pewnie po południu było by lepiej. FIS: Później przejście na Małe Skrzyczne i zjazd do Soliska trasami 2 (tutaj najlepsze warunki moim zdaniem) i 4 (tutaj trasa zaczynała puszczać więc w sumie też w miarę się jechało). Widok w stronę tras na pośrednim: I na koniec zjazd jedynką: To już chyba ostatni weekend jazdy na Skrzycznym, może z Małego Skrzycznego będzie się dało jeszcze zjechać za tyd
 9. Znajomy odsprzeda super apartament dla 8 os. w Austrii (Stubai) 29.02 - 7.03 za 500EUR (oryginalna cena 1400EUR) https://www.booking.com/hotel/at/haus-gamskogl.pl.html
 10. Rok temu byłem w tym terminie w https://www.bergfex.pl/kreischberg/ Poza porannym wjazdem gondolą właściwie bez kolejek.
 11. Jeżeli chodzi o zagraniće, to najlepszy dojazd jaki widziałem jest na włoskim/południowo tyrolskim Kronplatzu - jest tam przystanek kolejowy, gdzie na peronie znajduje się jednocześnie dolna stacja gondoli - link (zdjęcie nie moje). Jeżeli chodzi o dojazd do Austrii do dość tanie bilety są możliwe do kupienia z Ostravy (ogólnie z Czech), przykładowo Ostrava - Kitzbuhel 2270CZK - 390zł (powrotny), czas jazdy z Ostrawy ok 8 godzin - nie tak źle. Dla jednej osoby, dwóch osób ma to sens.
 12. Opady śniegu na tym wykresie są w mm, tak więc te 6 dni ciągiem ze śniegiem to tylko 20cm.
 13. Tatry to nie beskidy, po polskiej stronie TOPR zamknął nawet drogę do Morskiego Oka.
 14. Śnieg jest od samego dołu. Na polanie strugi spokojnie można na sankach jeździć, do jutra pewnie jeszcze dosypie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...