Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolejny kwiatek na Ale Drogo!


Rekomendowane odpowiedzi

:D:D:D

To jakieś ekstremalne gigantki są,promień skrętu 500 m! :eek:

Nabieramy prędkości,jak zwykle jakieś 150 km/h :eek: i wchodzimy w pierwszy skręt.Drugiego nie robimy,bo trza hamować przed bramką do wyciągu. :P

Może ktoś czyścił magazyn i wcisnął nieszczęśnikowi je jako nowe :eek: ,a on przekonany,że ma coś "na fali" sprzedaje jako prawie nowe... :P

Chyba,że nowe znaczy nowy eksponat muzealny. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy jest w tej aukji koszt transportu

jak zarabiać to na wszystkim "

Ostatnio sprzedawałem narty. Zawsze wysyłałem narty Pocztexem za 45 pln. Jednak tym razem czekała mnie mała niespodzianka. Od połowy 2009 roku - Pocztex wprowadził "promocję" - owszem przesyłka za 45 pln, ale do długości 120 cm! Dłuższe przedmioty x2, czyli właśnie 90 pln.

I tak nie udało mi się znaleźć nic tańszego, a gość który ode mnie kupił narty to zaakceptował. Znacie tańszy sposób wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy jest w tej aukji koszt transportu

jak zarabiać to na wszystkim "

Ostatnio sprzedawałem narty. Zawsze wysyłałem narty Pocztexem za 45 pln. Jednak tym razem czekała mnie mała niespodzianka. Od połowy 2009 roku - Pocztex wprowadził "promocję" - owszem przesyłka za 45 pln, ale do długości 120 cm! Dłuższe przedmioty x2, czyli właśnie 90 pln.

I tak nie udało mi się znaleźć nic tańszego, a gość który ode mnie kupił narty to zaakceptował. Znacie tańszy sposób wysyłki?

Ja ostatnio wysyłałem narty 180 cm Pocztexem przez pół Polski i zmieściło się w 50 PLN. Może jakiś opcji nazakreslałeś i tyle wyliczyli :eek:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie narty wysyłam za 30 zł wszędzie w Polsce bez podpisanych umów z firmami kurierskimi

a jak :) wystarczy sie rozejrzeć w swoim miejscu zamieszkania za firmą która ma takową podpisaną w moim przypadku znalazłem i za pośrednictwem jej wysyłam.

cennik:

paczka 1-10 kg - 20zł

paczka 11-20 kg - 22zł

>80cm - dopłata 10zł

i tyle czyli max za narty 165 cm płace 32 zł

pozdrawiam

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktualna cena 11 150,00 zł

http://www.allegro.pl/item1008186508_atomic_race_sl_165cm_2009_2010_mmmocna_slalomka.html

Świetne narty

ATOMIC RACE SL 165cm 2009/2010 z wiązaniami ATOMIC 412

CENA NOWYCH OK. 2000ZŁ!!!

(Aktualna cena 11 150,00 zł )

narty w 100% sprawne technicznie we wzorowym stanie technicznym.

stan wizualny - normalne ślady użytkowania

.......................................................................................

w razie pytań proszę dzwonić 501 .........

ZAŚLĘ DODATKOWE ZDJĘCIA JAK KTOŚ CHCE...

to jakaś super okazja jest kupić uzywkę w cenie 6 nowych par :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...