Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja, Czechy - warunki narciarskie 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega był dzisiaj w Szpindlu, Sv. Peter już bardzo biedny, ale Miedviedin o dziwo całkiem dobry i dosyć twardy, jazda od góry krzesła lewa strona, skręt przy orczyku na prawo i czerwoną do dołu - dopiero pd trawersu przy knajpce przy stoku bardziej miękko.

Horny Misecki cały twardy.

Jak wytrzyma do nd to jedziemy, a......... chyba wytrzyma.

Prawdopodobnie będzie to zakończenie sezonu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem dziś na stronkę Spalenej Doliny,a tu znikła informacja z ilością śniegu oraz "czynne/nieczynne. :confused::(

Na kamerkach obraz też jest z wczoraj,czyżby tak wytopiło? :eek:

Czyżby jednak to koniec? :o

Znów mocno wieje i chyba nartowanie szlag trafił! :mad:

Ktoś ma info z Rohacy?

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem jutro jechać na Rohacze ale przy tym wietrze boje się że krzesełko może nie działać.

Ktoś ma jakieś info?

Wysłałem maila(po polsku i z nadzieją,że mnie zrozumieją ;) ) z pytaniem,czy w ten weekend Stacja Rohace będzie działać,oto odpowiedź:

"Dobrý večer ,

LS Zverovka -Spálená bude otvorená do nedele 10.4.2011 ,následný víkend už

len podľa podmienok .

S pozdravom

Erika Surovcová ,recepcia hotela"

:) No to kto się wybiera?Ja w chwili obecnej planuję niedzielę - sobota cała na minusie i z opadami śniegu,niedziela słoneeeeczna!No więc? :rolleyes:;)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

myślę że sprawa warta uwagi i trzeba by skorzystać by jeszcze troszkę pośmigać:) trzeba by się dogadać:)

Wysłałem maila(po polsku i z nadzieją,że mnie zrozumieją ;) ) z pytaniem,czy w ten weekend Stacja Rohace będzie działać,oto odpowiedź:

"Dobrý večer ,

LS Zverovka -Spálená bude otvorená do nedele 10.4.2011 ,následný víkend už

len podľa podmienok .

S pozdravom

Erika Surovcová ,recepcia hotela"

:) No to kto się wybiera?Ja w chwili obecnej planuję niedzielę - sobota cała na minusie i z opadami śniegu,niedziela słoneeeeczna!No więc? :rolleyes:;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila(po polsku i z nadzieją,że mnie zrozumieją ;) ) z pytaniem,czy w ten weekend Stacja Rohace będzie działać,oto odpowiedź:

"Dobrý večer ,

LS Zverovka -Spálená bude otvorená do nedele 10.4.2011 ,následný víkend už

len podľa podmienok .

S pozdravom

Erika Surovcová ,recepcia hotela"

:) No to kto się wybiera?Ja w chwili obecnej planuję niedzielę - sobota cała na minusie i z opadami śniegu,niedziela słoneeeeczna!No więc? :rolleyes:;)

Niestety ja odpadam jeszcze próbowałem żonkę namówić, ale się nie dała niepotrzebnie jej powiedziałem, że zakończyłem sezon w poprzednią niedziele.

Jak się wam uda skleić wypad to bawcie się dobrze pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

myślę że sprawa warta uwagi i trzeba by skorzystać by jeszcze troszkę pośmigać:) trzeba by się dogadać:)

Witam! :)

Jestem otwarty na propozycję! ;) Mogę jechać przez Cieszyn.

Czekam na kolejnych chętnych! :)

Niestety ja odpadam jeszcze próbowałem żonkę namówić, ale się nie dała niepotrzebnie jej powiedziałem, że zakończyłem sezon w poprzednią niedziele.

Jak się wam uda skleić wypad to bawcie się dobrze pozdrawiam

Powiedz Żonie,że jedziesz na ryby,Dżony mówił,że biorą! ;)

A jak,to już nieistotne... :P

Moja przyszła Żona już nie może ze mną wytrzymać i sama wysyła mnie na narty! :D

No to kto chętny?

Nie mówcie,że wszyscy zakończyliście sezon! :mad:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy:)pozwolenie od żonki juz jest więc można śmigać:)zdzwońmy się jutro 607 670 901 lub puść wiadomość

Witam! :)

Jestem otwarty na propozycję! ;) Mogę jechać przez Cieszyn.

Czekam na kolejnych chętnych! :)

Powiedz Żonie,że jedziesz na ryby,Dżony mówił,że biorą! ;)

A jak,to już nieistotne... :P

Moja przyszła Żona już nie może ze mną wytrzymać i sama wysyła mnie na narty! :D

No to kto chętny?

Nie mówcie,że wszyscy zakończyliście sezon! :mad:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był dzisiaj w Szpindlu, Sv. Peter już bardzo biedny, ale Miedviedin o dziwo całkiem dobry i dosyć twardy, jazda od góry krzesła lewa strona, skręt przy orczyku na prawo i czerwoną do dołu - dopiero pd trawersu przy knajpce przy stoku bardziej miękko.

Horny Misecki cały twardy.

Jak wytrzyma do nd to jedziemy, a......... chyba wytrzyma.

Prawdopodobnie będzie to zakończenie sezonu.

Trzeba takich zapalenców jak ja i Alfredoo , aby wybrac te gorsze warunki i w nich wybierac lód.

Jezdzilismy na Ś.Piotrze do południa. Ludzi mało Dosc duze przetarcia (miejscami), twardo, w wielu miejscach gładki lód.

W dolnych partiach (1/3 trasy) w południe stok miękki, co nie przeszkadzało

jechać agresywnie.

Z zadowoleniem oglądałem dobrze jeżdżących narciarzy.

Utrudnienia , o których wspomniałem uatrakcyjniały jazdę, bylo dużo sytuacvjnej jazdy.

Jutro (juice) pewnie porysujemy "niedzwiadka".

Wiatr nie dokuczal, trochę spowalniał jazdę.

Szkoda , ze tylu pasjonatów z forum pozbawia sie tylu przyjemnosci.

Pozdrawiam! Może dla niektórych DO ZOBACZENIA.http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=2&loc=3&cat=7&cam=3012&pic=5&vid=0&gstart=1&raw=

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

.....Szkoda , ze tylu pasjonatów z forum pozbawia sie tylu przyjemnosci.

......

Niko nie pisz tak prosze bo to przykre. Siedzę teraz w domu, w miejsca o ktorych piszesz mam lekko licząc siedem może osiem godzin jazdy samochodem.

Bardzo lubie wiosenne śniegi ale nie moę sobie pozwolić na taki wyjazd a tu okazuje się, ze sam się tego pozbawiam.

Pozdrawiam serdecznie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, ze zarowno czas dojazdu jak i strefa finansow moze byc dla pasjonatow z forum utrudnieniem (czasem tez maz, zona, partner)

gdybym miala w tamte rejony znacznie mniej niz 7 godzin jazdy (w dodatku obecnie na odcinku ok. 60 km na trasie rozpoczeto roboty drogowe i zwiazane z tym liczne zwezenia, wiec czas dojazdu wydluza sie o jakas godzine), moznaby liczyc na moja obecnosc w wiosenno-zimowym szusowaniu (niektorym z forum dane bylo poznac moja determinacje :), pozdrawiam), zwlaszcza, ze przechodzenie z grzaskiego cukru na lodzik i odwrotnie daje duza frajde i uczy pokory

na przyjemnosci trzeba wiec sobie zasluzyc ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba takich zapalenców jak ja i Alfredoo , aby wybrac te gorsze warunki i w nich wybierac lód.......

...........Szkoda , ze tylu pasjonatów z forum pozbawia sie tylu przyjemnosci.

eh, Niko , Niko:rolleyes:

jak czytam twoje posty , no to sorry , ale odnoszę wrażenie ( może tylko ja :rolleyes: ) ,że zawsze ,gdzieś między słowami , próbujesz przemycić myśl , że TYLKO TY jesteś prawdziwym narciarzem , a reszta to cieniasy , dla których opisane przez Ciebie warunki są extremalnie trudne i nikt z nas nie ma co szukać wtedy szczęścia na śniegu.

Absolutnie nie kwestionuję Twoich umiejętności narciarskich ale też życzę Ci , żebyś miał więcej wiary w innych , którzy nie mogą się na te narty wybrać nie dlatego że kiepskie warunki , ale np ze względu na inne obowiązki , odległość itp ( post Mitka ) , no i oczywiście dobrego nartowania w dniu jutrzejszym:)

pozdrawiam

Edytowane przez aklim
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba takich zapalenców jak ja i Alfredoo , aby wybrac te gorsze warunki i w nich wybierac lód.

Jezdzilismy na Ś.Piotrze do południa. Ludzi mało Dosc duze przetarcia (miejscami), twardo, w wielu miejscach gładki lód.

W dolnych partiach (1/3 trasy) w południe stok miękki, co nie przeszkadzało

jechać agresywnie.

Z zadowoleniem oglądałem dobrze jeżdżących narciarzy.

Utrudnienia , o których wspomniałem uatrakcyjniały jazdę, bylo dużo sytuacvjnej jazdy.

Jutro (juice) pewnie porysujemy "niedzwiadka".

Wiatr nie dokuczal, trochę spowalniał jazdę.

Szkoda , ze tylu pasjonatów z forum pozbawia sie tylu przyjemnosci.

Pozdrawiam! Może dla niektórych DO ZOBACZENIA.http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=2&loc=3&cat=7&cam=3012&pic=5&vid=0&gstart=1&raw=

Niko wielki szacun dla twojego podejścia do nart , ale powiem jedno zamieńmy się żonami a już w tym sezonie nie pojeździsz i wież mi że nic by ci nie pomogło.

Pozdrawiam

PS. Może za 10-20 lat będziemy na tym etapie co ty teraz - Zero ograniczeń, czego życzę wszystkim pasjonatom białego szaleństwa.

Edytowane przez nurek1974
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, Niko , Niko:rolleyes:

jak czytam twoje posty , no to sorry , ale odnoszę wrażenie ( może tylko ja :rolleyes: ) ,że zawsze ,gdzieś między słowami , próbujesz przemycić myśl , że TYLKO TY jesteś prawdziwym narciarzem , a reszta to cieniasy , dla których opisane przez Ciebie warunki są extremalnie trudne i nikt z nas nie ma co szukać wtedy szczęścia na śniegu.

Absolutnie nie kwestionuję Twoich umiejętności narciarskich ale też życzę Ci , żebyś miał więcej wiary w innych , którzy nie mogą się na te narty wybrać nie dlatego że kiepskie warunki , ale np ze względu na inne obowiązki , odległość itp ( post Mitka ) , no i oczywiście dobrego nartowania w dniu jutrzejszym:)

pozdrawiam

Cieniasy to moze nie i wpis niko nie dotyczyl forumowiczow, ale... na stoku bylo kilkanascie dobrze jezdzacych narciarzy a stok wygladal tak: 1/3 trawa z platami lodu, nastepnie lod poprzetykany betonem i ostatnia czesc to zmrozony sztruks od 11 sztruks miekki.

Bylo to nasze pierwsze spotkanie na lodzie po burzliwym watku dotyczacym jazdy na betono -lodzie. Mamy to do siebie, ze udawadniamy sobie na stoku co napisalismy na forum. Z tych kilkunastu dobrze jezdzacych zaden nie probowwal nawet wjezdzac na lodowo - betonowa czesc nartostrady.

Zapalency to za delikatnie powiedziane, chociaz w goglach, kaskach (bylem bez kasku)nie widac, ze mamy razem ponad 130 lat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...