Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja, Czechy - warunki narciarskie 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

2 pytania w zwiazku z Twoim postem nurek1974:

wybierasz sie jutro na Rohace?

czy ustawiony slalom = brak przejazdu?

Taki jest plan ale dopiero wieczorem zapadnie decyzja gdzie i z kim

Rozstawiony slalom ogranicza przejazd główną trasą tak o 50% no i trzeba bardziej uważać na całą otoczkę tej imprezy wtedy na orczyku nie pośmigasz, ale niema co się martwić bo równolegle obok jest druga trasa która prawdopodobnie będzie pusta tyle tylko że na niej najlepiej jeździć krzesłem a ono do szybkich nie należy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ostateczność jak nikt nigdzie nie będzie chciał jechać a wolałbym sezon zakończyć z większą pompą

Jakbyście jechali z Aklimem na Rohace czy Chopok,to może bym się z Wami zabrał... :o;)

Patrzyłem dziś na kamerki - śniegu tam jeszcze sporo,nie zdziwię się,jak przetrwają jeszcze ze dwa trzy tygodnie,albo nawet dłużej. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu we wtorek po Wielkanocy jeździłem na Rohaczach, to był też początek kwietnia, chyba z tydzień później nawet i dni były cieplejsze nawet niż teraz, rano o dziewiątej na parkingu było -1, do jedynastej jeździło się znakomicie i później było niechudo:) Generalnie polecam i żal, ze nie mogę nigdzie jechać ale na razie mam szlaban na narty do Wielkanocy. mam nadzieję to sobie odbić jednak końcem kwwietnia. Miłej jazdy zycze wszystkim jutro jeżdżącym bo pogoda się szykuje piękna na wiosenną jazdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróciłem:)

okazało się ,że dzisiaj na Rohaczach odbyło się małe WZF:eek::)

była Bublo z mężem ,oraz Nurek , Ravick , Bończa ( ale tylko na motorze:) ) i ja też:D

wyjazd jak zwykle udany , do 10 tej twardo i równo , potem słońce i temperatura zaczęły robić swoje i stok zaczął w oczach mięknąć. Ok 11-tej namierzył nas na parkingu Bończa ,z którym ucięliśmy sobie prawie godzinną pogawędkę na tematy różne;) . Potem jeszcze jakieś 1,5 godziny powalczyliśmy razem z Nurkiem na stoku no i do domu . Było to prawdopodobnie moje ostatnie nartowanie w tym sezonie:(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to prawdopodobnie moje ostatnie nartowanie w tym sezonie:(
No moje na bank ostanie nartowanie zakończyłem dzisiaj sezon narciarski dość udany dla mnie. Dołączam parę fotek a na nich wszyscy którzy stawili się dziś na Rohace, widoków niema bo już w poprzedniej relacji Johnnego było sporopozdrawiam i dzięki za miło spędzony dzień

P1040137.JPG

P1040138.JPG

P1040140.JPG

P1040137.JPG.f58f97cf869a2bb4f004bac81d7c15f9.JPG

P1040138.JPG.feb92ef49c7cde1d3ee16814e5a0483f.JPG

P1040140.JPG.b8110d619dbf8fb890616c9ac07b4b8c.JPG

Edytowane przez nurek1974
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ja też już raczej zakończyłem sezon :( ,ale nigdy nie wiadomo... ktoś hasło żuci... się pomyśli. ;):)

Johnny w przyszłym sezonie myślę że pojeździmy częściej :D nam z Aklimem w weekendy często zdarza się jechać samym wiec zawsze dwa miejsca są wolne :)

Edytowane przez nurek1974
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny w przyszłym sezonie myślę że pojeździmy częściej :D nam z Aklimem w weekendy często zdarza się jechać samym wiec zawsze dwa miejsca są wolne :)

Jak najbardziej,zawsze chętnie się z Wami wybiorę! :)

Jeszcze raz dzięki! :)

Waham się,czy na przyszły rok nie wykupić np. 10 dni z sezonu,lub całosezonówkę,albo Slowaka Suprskipass(czy jakoś tak) również całosezonowy... :rolleyes:

Ja jestem stary ale z Wami na koniec świata pojadę. No chyba że nie chcecie.:)

Zawsze będziesz mile widziany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...