Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Są, są nowiutkie :)


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem Cię chłopie :), bo do mnie też wczoraj wieczór przyjechały w folii i potem nie mogłem dlugo usnąć :), a rano trzeba było lecieć na stok.

No popatrz sam, czy nie piękne :) - dla porównania postawiłem obok Watea 114 narty RC4 SC

Na drugim zdjęciu slalomki Fischer RC4 Worldcup SC - kolekcyjna i c-Line

fischer-watea-bc-pc190024.jpgfischer-rc4-pc190026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza te Watea są prze zarąbiste! :rolleyes:

Gratulacje,piękny zakup!

A ja niedawno kupiłem sobie przez alledrogo parę drobiazgów,od ponad dwóch tygodni czekam na paczkę,która została wysłana 2 grudnia!!! :mad:

I tu pytanie do doświadczonych.

Paczka od paru dni ma statut "doręczona",ale ja niczego nie otrzymałem! :confused::eek: Byłem dwa razy,żeby mi to wyjaśnili,ale ciągle tłumaczą się brakiem kontaktu z kurierem itp.Powiadomiłem wysyłającego,żeby interweniował.A le do rzeczy.Czy w takiej sytuacji powinienem zgłosić to na policję?Czy ewentualnie są inne skuteczniejsze sposoby?

Paczka została wysłana "Siódemką". :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza te Watea są prze zarąbiste! :rolleyes:

Gratulacje,piękny zakup!

A ja niedawno kupiłem sobie przez alledrogo parę drobiazgów,od ponad dwóch tygodni czekam na paczkę,która została wysłana 2 grudnia!!! :mad:

I tu pytanie do doświadczonych.

Paczka od paru dni ma statut "doręczona",ale ja niczego nie otrzymałem! :confused::eek: Byłem dwa razy,żeby mi to wyjaśnili,ale ciągle tłumaczą się brakiem kontaktu z kurierem itp.Powiadomiłem wysyłającego,żeby interweniował.A le do rzeczy.Czy w takiej sytuacji powinienem zgłosić to na policję?Czy ewentualnie są inne skuteczniejsze sposoby?

Paczka została wysłana "Siódemką". :eek:

reklamacje może zgłosić nadawca po 14 dniach od daty nadania ty raczej nic u nich nie wskórasz możesz zarządzać zwrotu gotówki od nadawcy jeżeli to była przedpłata tyle że wtedy musisz poczekać na reklamacje którą bedzie zmuszony zgłosić nadawca chyba że bedzie ok i wypłaci wcześniej no i oczywiście możesz to zgłosić do Allegro, na policje też zgłasza nadawca chyba że okazał się oszustem wtedy ty reasumując kieruj roszczenia do nadawcy i tyle

Edytowane przez nurek1974
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamacje może zgłosić nadawca po 14 dniach od daty nadania ty raczej nic u nich nie wskórasz możesz zarządzać zwrotu gotówki od nadawcy jeżeli to była przedpłata tyle że wtedy musisz poczekać na reklamacje którą bedzie zmuszony zgłosić nadawca chyba że bedzie ok i wypłaci wcześniej no i oczywiście możesz to zgłosić do Allegro, na policje też zgłasza nadawca chyba że okazał się oszustem wtedy ty reasumując kieruj roszczenia do nadawcy i tyle

Dzięki! :)

Zrobiłem przedpłatę.Na szczęście kontakt ze sprzedającym jest wzorowy,ma o też znakomitą opinię - wszystko na "5".

Już zgłosił reklamację,chyba jeszcze raz jutro tam pojadę,a jak nic nie wskóram,to zgłoszę to na policję. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Siódemką mam do czynienia w pracy, ta firma ma obecnie duże kłopoty z dostawami, najgorzej sytuacja wyglada w oddziale Bielsko Biała o czym mnie ostatnio ta świetna firma informowała mailem - prawdopodobnie im sie kurierzy na rejonie wysypali i mają kłopot z nowymi i z nadrobieniem zaległości- do tego kłopoty z zimą wszystkich firm spedycyjnych, jest wesoło:mad:. Prawdopodobnie doreczą Ci tą paczkę ale na razie utknęła w ich bałaganie. Polecam ich atakować telegfonicznie choć to może sukcesu nie zapewnic

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka od paru dni ma statut "doręczona",ale ja niczego nie otrzymałem! :confused::eek: Byłem dwa razy,żeby mi to wyjaśnili,ale ciągle tłumaczą się brakiem kontaktu z kurierem itp.Powiadomiłem wysyłającego,żeby interweniował.A le do rzeczy.Czy w takiej sytuacji powinienem zgłosić to na policję?Czy ewentualnie są inne skuteczniejsze sposoby?

Paczka została wysłana "Siódemką". :eek:

To ciekawe jak mu co rano wrzucają nowe paczki?

Ja od grudnia proszę sprzedających o wysyłkę w grudniu po tym jak w zeszłym roku zaginęły mi dwie paczki... i znalazły się koło sylwestra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam na forum ale odnoszę dziwne wrażenie i niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę co jest wyświetlany baner reklamowy na skionline konkretnej firmy to taki sprzęt właśnie ma admin i go zachwala. Jak była reklama Skiteam to był rower Cube, jak reklama kasków Poc to najlepszy kask jest tej firmy, jak jest wyświetlana reklama Fisher C Line to właśnie kupił te narty itd. Pachnie mi to zwykłą kryptoreklamą ale może się mylę.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam na forum ale odnoszę dziwne wrażenie i niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę co jest wyświetlany baner reklamowy na skionline konkretnej firmy to taki sprzęt właśnie ma admin i go zachwala. Jak była reklama Skiteam to był rower Cube, jak reklama kasków Poc to najlepszy kask jest tej firmy, jak jest wyświetlana reklama Fisher C Line to właśnie kupił te narty itd. Pachnie mi to zwykłą kryptoreklamą ale może się mylę.:eek:

No i trzeba brać na to poprawkę.

A jak od czasu do czasu jest wspominane: JC nie uprawia charytatywnie tego portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam na forum ale odnoszę dziwne wrażenie i niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę co jest wyświetlany baner reklamowy na skionline konkretnej firmy to taki sprzęt właśnie ma admin i go zachwala. Jak była reklama Skiteam to był rower Cube, jak reklama kasków Poc to najlepszy kask jest tej firmy, jak jest wyświetlana reklama Fisher C Line to właśnie kupił te narty itd. Pachnie mi to zwykłą kryptoreklamą ale może się mylę.:eek:

Nawet nie będę tego komentował :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam na forum ale odnoszę dziwne wrażenie i niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę co jest wyświetlany baner reklamowy na skionline konkretnej firmy to taki sprzęt właśnie ma admin i go zachwala. Jak była reklama Skiteam to był rower Cube, jak reklama kasków Poc to najlepszy kask jest tej firmy, jak jest wyświetlana reklama Fisher C Line to właśnie kupił te narty itd. Pachnie mi to zwykłą kryptoreklamą ale może się mylę.:eek:

:confused:

Ja się zastanawiam tylko o który baner chodzi...

Na pierwszej stronie najbardziej widoczny był Head...

Na forum przede wszystkim Rossignol...

Fischer jest widoczny i też się pojawia,ale nie wyróżnia się bardziej od wyżej wymienionych. :confused:

Swoją drogą chyba nie ma nic dziwnego,że w ramach opłaty za reklamę,DżejSii otrzymał wymarzone nartki? :rolleyes:

Możesz tego nie wiedzieć,ale duuużo wcześniej,zanim ten baner się pojawił,Nasz Prezes jeździł na Wateach 94 i po prostu mu "siadły".Nic więc dziwnego,że zapragnął spróbować bardziej ekstremalnych modeli. ;)

Tak sobie pomyślałem... :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Watea podoba mi się najbardziej z Fischer'a. Ale to estetyka.

Chętnie bym poczytał, jak się jeździ na takich łopatach. Jacek, Ty już chyba miałeś wcześniej takie narty - napisz, czy tylko w puchu one się dobrze zachowują. A jak na przygotowanych odcinkach tras. Czy pływa się jak na nartach wodnych :), czy może da się z powodzeniem przejechać i takie trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Watea podoba mi się najbardziej z Fischer'a. Ale to estetyka.

Chętnie bym poczytał, jak się jeździ na takich łopatach. Jacek, Ty już chyba miałeś wcześniej takie narty - napisz, czy tylko w puchu one się dobrze zachowują. A jak na przygotowanych odcinkach tras. Czy pływa się jak na nartach wodnych :), czy może da się z powodzeniem przejechać i takie trasy.

Odpowiadając trochę na dziwne sugestie Iluminatora, kupiłem Fischer Watea, bo jeździłem już na niższym modelu i tak jak Tobie baaaardzo mi się podobają.

Co do wrażeń, to pierwszy raz będę jeździł na nartach typu Freeride BC (Back Country) i to z rockerem. Miałem okazję jeździć w Kanadzie na narach Freeride'owych i... wrażenia są takie - to zupełnie inna bajka.

Dodatkowo wymiary mojej nowych nart to: długość 186 cm i taliowanie 146-114-128, promień 27 m :)

W nartach zastosowano ciekawa technologie Powder Hull

[YOUTUBE]goGPPRo1gUM[/YOUTUBE]

Narty jakie miałem okazję testować poprzednio były troooochę węższe. Miały 94 mm pod butem i nie miały rockera, co może i będzie miało zasadnicze znaczenie w jeździe.

Watea 94 miałem okazję wypróbować na trasach i poza trasami. Jak pisałem na forum, moje wrażenia i opinia są bardzo pozytywne. Polecam taką nartę wszystkim, którzy szukają nart, na których nie zakopiemy się w śniegu po pachy, ale także sprawdzą się na przygotowanym stoku.

We Włoszech miałem to szczęście, że przez tydzień sypało i warunki do testowania nart Watea były doskonałe. zresztą zobaczcie sami :D

freeride-img_2626-male.jpg

free-ride-img_2630.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to opisałeś - dzięki. No, ale skąd tego puchu wziąć? w Polszcze:)

O! zaczyna padać śnieg. Może jutro będzie.

Kiedyś może dasz się karnąć, to się zobaczy - może z Nosala na tych BC :)

No z tym jest problem, ale czasami się zdarza :). Dwa sezony temu Grzesiek Dendys wyjeździł się na Pilsku. Opowiadał, że warunki do jazdy w puchu były genialne.

A ja. Ja planuje w tym sezonie wysokie góry, gdzie śnieg musi być, no musi być po pachy :D.

Tu możecie zobaczyć to miejsce.

IfwOOi7zfG0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...