Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasprowy rusza w sobotę 31 grudnia 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stiv
Właśnie miałem rezerwować skipass na Kasprowego na przyszły weekend... Wyjazd kolejką na górę 39zł,do tego skipass na cały dzień to 90zł... Łatwo policzyć,że razem powinniśmy zapłacić 129zł... Jaka oferta wyskoczyła?Uwaga!

170zł!!!

:eek: :stupid: Chyba dokumentnie ich poj...

Żeby choć parking strzeżony był w cenie...

Takie poświęcenie dla Coombacków? :redface:

Może lepiej Słowacja,albo te 600km pokonać...

Do tego nie mogę rezerwować pierwszej gondoli,tylko dopiero tą o 8.20!!!

170 zł - 15 zł = 155 zł. a poza tym nie musisz w weekend , nie musisz rezerwować, nie musisz płacić za parking, i wtedy masz za 90 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejek na Kasprowy w godzinach rannych nie ma. Tak więc spoko kupisz wjazd wtedy, kiedy będziesz w Kuźnicach.

Pozostaje się zmobilizować i baaardzo wcześnie wstać. :wink:

170 zł - 15 zł = 155 zł. a poza tym nie musisz w weekend , nie musisz rezerwować, nie musisz płacić za parking, i wtedy masz za 90 zł .

Mogę też zostać w domu,ale ja CHCĘ tam zawitać i nie zbankrutować! :wink:

Możesz rozwinąć,czemu -15zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie (grudzień 2010) zjeżdżałem z Plateau Rosa na 3480 m.n.p.m. do Breuil-Cervinii na 2050 m.n.p.m.przy minus 23 stopni i wietrze do 60km na godzinę w porywach trasą nr 7 ,której przeważnie nie było widać. Do tego słabe umiejętności narciarskie. Przeżycie ekstremalne,ale radzę zabezpieczyć się dobrze przed mrozem bo twarz miałem czerwoną jeszcze długo po powrocie do kraju (słabe ,na szczęście odmrożenie). Kasprowy to nie Alpy ,ale mrozy mamy siarczyste i trzeba to wziąć pod uwagę jeżdżąc z samego rana na nartach! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 zł - 15 zł = 155 zł. a poza tym nie musisz w weekend , nie musisz rezerwować, nie musisz płacić za parking, i wtedy masz za 90 zł .

dziwię się wam Panie i Panowie Po co? To tylo 500 km i nie ma problemu. Jestem anty. Byłem raz i wystarczy. Wolę 200 zjazdów na małej górce, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena 170 zł za weekendowe wjazdy to jakaś pomyłka. Panom z PKL pomyliły się czasy, to nie są lata 80 i 90te, kiedy w kolejkach w Kuźnicach stały tłumy, bo ludzie nie mieli alternatywy. Dzisiaj (sobota) kolega wszedł ok. godz. 11.00 do wagonika i było pusto. Na górze też pusto - dzwoniłem przed chwilą do kumpla - na gąsienicowej w tej chwili (12.50 w sobotę!!) praktycznie nie ma ludzi.

Ta cena to są jakieś żarty, ale z drugiej strony karnet na tygodniu niby opłaca się wziąć, bo cena wyskakuje 90 zł (co daje 39 za wjazd i 51 za karnet dzienny, a więc całkiem rozsądnie, niezależnie czy jest w tym kaucja czy nie). Ta oferta weekendowa to krótko mówiąc kpina, tylko dodatkowo zniechęcająca do szybkich wypadów do Zakopca. Chciałem kupić bilety na kilka dni na za tydzień, i zrezygnowałem - w weekend rozśmieszyła mnie cena, a zaraz po weekendzie co prawda jest tanio, ale trzeba celować w odjazd konkretnego wagonika. Nawet jak jest pusto, a spóźnisz się o jeden wjazd, to musisz extra zapłacić za wjazd do góry. To samo, jak przyjdziesz wcześniej, niż godzina wyznaczona na bilecie (a nie na wszystkie godziny są bilety). To ja mam gdzieś takie udogodnienia, kupię bilety na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie normalnie na Kasprowym. Nie ma kolejek, nawet w weekend. Konie snują się bezrobotni :). Warun w Goryczkowej rewelka. Trochę świeżego spadło od wczoraj, więc po bokach i puch był. Ja wprawdzie zjechalem jeden raz tylko, ponieważ podchodzilem na fokach, ale za to finans mogę podsumować na -8 zet tylko :) za wjazd wyciągiem na Goryczkowej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ładny, słoneczny dzień w Tatrach. Temperatura na razie na dole -21, mała inwersja, ponieważ na górze -15. Chętnych do jazdy na Kaspro dzisiaj sporo. O 7.20 do kasy była spora kolejka. Teraz już pierwsi narciarze pojechali na górę, ale spodziewam się dzisiaj sporych tłumów. Okres wymiany turnusów feryjnych i weekend.

Ja ruszam dzisiaj około 10.30 na fokach w kierunku Goryczkowej i Kondratowej. Kolejkę do kolejki będę podziwiał z boku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ładny, słoneczny dzień w Tatrach. Temperatura na razie na dole -21, mała inwersja, ponieważ na górze -15. Chętnych do jazdy na Kaspro dzisiaj sporo. O 7.20 do kasy była spora kolejka. Teraz już pierwsi narciarze pojechali na górę, ale spodziewam się dzisiaj sporych tłumów. Okres wymiany turnusów feryjnych i weekend.

Ja ruszam dzisiaj około 10.30 na fokach w kierunku Goryczkowej i Kondratowej. Kolejkę do kolejki będę podziwiał z boku ;)

Ja z boczku podziwiam Ciebie jak i tych co stoją w kolejce do kolejki.:biggrin:

Jest jednak wielka różnica w tym podziwianiu.

Wszystkich tych co dymają na fokach zawsze podziwiam z wielkim szacunkiem.

Zupełnie za co innego podziwiam tych co godzinami stoją w Kuźnicach,....za głu.................,hm pozwólcie,że u gryzę się w język albo raczej w palce i nie napiszę do końca.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę martwię o niego, bo skoro przyjechał kawałek, aby pojeździć na Kaspro, to oby mu wszystko poszło OK. Jeśli był wcześniej lub jest teraz w Kuźnicach, to nie powinien mieć problemu. Każda minuta w przód zmieni sytuację.

Figo :) może cię jeszcze kiedyś namowię na tury, życie lubi niespodzianki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...