Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty się tak uparłeś na te angielskie prognozy, jak tu na miejscu?

http://www.skionline.pl/pogoda/polska-beskid-slaski-i-zywiecki-wisla-cienkow,osrodek,30.html

Prognozy na skionline dobre bo dla wszystkich S.N. ,ale na weatheronline mają trochę lepszą sprawdzalność. Dlatego je wklejam.Często różnią się w niewielu szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na zdjęcie z naśnieżania w Czyrnej-Solisku z Dziennika Zachodniego. Nie dość, że idą dwie armatki to jeszcze idą z absolutnie minimalną mocą. http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/713935,pierwszy-narciarski-weekend-w-beskidach-tutaj-pojezdzisz-na,2,7,2,id,t,sm,sg,sa.html#galeria-material

Chciałbym zobaczyć w jaki sposób został zmodernizowany system naśnieżania i co mają na jego zapleczu, bo armatki to nie wszystko.

Za to pompownia w Białce to musi być niezły moloch na miarę tych alpejskich, z samych kamer doliczyłem się prawie 30 pracujących armatek :stupid:

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczęty :) Z braku czasu tylko godzinka, bo mnie w domu nosiło i żona sama mnie wygoniła :stupid: i całe 3 zjazdy (gratis) przez tą godzinę na Stadionie w Kielcach zrobiłem. Stok w sumie otwarty, ale jeszcze nie przygotowany za dobrze. A do tego dużo ludzi, w tym ponad połowa to gimnazjum, ew. liceum na snowboardach no i sporo takich, którzy dopiero zaczynają. Więc co chwila ktoś się zatrzymuje na środku, ktoś traci równowagę, ktoś się przewraca. Ale śnieg poczułem, a to najważniejsze :)

He, he, nawet załapałem się na zdjęciu

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20121206&Category=NARTYSWIETOKRZYSKIE02&ArtNo=120608732&Ref=PH&Params=Itemnr=7

Edytowane przez kmarcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka rusza w sobotę info potwierdzone u źródeł Rusiński w piątek od 15 i jazda gratis

Myślałem o Rusinskim w sobotę ale jak Białka ruszy i się tym za bardzo nie chwali na stronie to może jest szansa pojeździć bez tłumów :smile:

Ciekawe czy ruszą z całością ośrodka czy 2-3 kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Rusinskim w sobotę ale jak Białka ruszy i się tym za bardzo nie chwali na stronie to może jest szansa pojeździć bez tłumów :smile:

Ciekawe czy ruszą z całością ośrodka czy 2-3 kanapy?

Naśnieżają główną trasę, czerwoną w stronę nowej kanapy i tą wzdłuż niej. Obstawiam, że ruszą obie szóstki na tej podstawie (nowa szóstka - nie dam sobie ręki uciąć, bo ledwo ją widać na kamerze, ale chyba sypali) i kolej III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie co tam słychać na stronach stacji w mojej okolicy,no i się ciekawie zapowiada! :angel:

Szczyrk - ruszyć ma SON,gotowy jest już Salmopol

Wisła - Soszów ma ruszyć w sobotę,jutro ma być podany termin na Nowej Osadzie i Cieńkowie,reszta śnieży...

No to czas wyciągnąć narty!

:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naśnieżają główną trasę, czerwoną w stronę nowej kanapy i tą wzdłuż niej. Obstawiam, że ruszą obie szóstki na tej podstawie (nowa szóstka - nie dam sobie ręki uciąć, bo ledwo ją widać na kamerze, ale chyba sypali) i kolej III.

Nad tym się właśnie zastanawiałem czy puszczą też nową 6-tkę i kanapę nr III? Tak czy tak zaryzykuję i podjadę pod Kotelnicę a jak by coś to na Rusin-ski niedaleko. Mam nadzieję na równie fajne otwarcie sezonu jak w zeszłym roku na Rusinskim - wprawdzie w u.r. to był piątek a nie sobota i było bardzo przyjemnie. Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego w tym roku od 15.00 w piątek a nie od rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...