Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Ochodzita w Koniakowie


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że Koniaków to kolebka spotkań takich organizacji jak Oaza Rodzin, a przy okazji między różańcami oddają się rozpuście jazdy na nartach:tongue:, więc trza uważać z kim się wsiada na orczyk co by nie zostać nawróconym, no chyba że ktoś chce, ja akurat wolał bym nie:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma SB zamiaru nawracać ciebie bo jesteś człowiek nie do uratowania.Można się zaćpać lub zachlać we własnym jadzie ,ale to nie powód by zniechęcać skorzystania z tej górki.Każdy reaktywowany wyciąg po latach zasługuje na ciepłe słowo .Ale po co zawsze można pokopać w g... i zobaczyć co autor aktualnie jadł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma SB zamiaru nawracać ciebie bo jesteś człowiek nie do uratowania.Można się zaćpać lub zachlać we własnym jadzie ,ale to nie powód by zniechęcać skorzystania z tej górki.Każdy reaktywowany wyciąg po latach zasługuje na ciepłe słowo .Ale po co zawsze można pokopać w g... i zobaczyć co autor aktualnie jadł?

Nie,nie,nie.... każdy wyciąg po latach zasługuje na to żeby odszedł godnie na emeryturę i był zastąpiony nowym, wówczas z rozrzewnieniem wspomina się ten stary jak to się mu zdarzało popsuć, taka kolej rzecz...

a na ten z Ochodzitej to nadszedł czas już jakiś czas temu....

A co do reszty Twoich wypocin to nie cholera nie jarzę o co Ci chodzi:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,nie.... każdy wyciąg po latach zasługuje na to żeby odszedł godnie na emeryturę i był zastąpiony nowym, wówczas z rozrzewnieniem wspomina się ten stary jak to się mu zdarzało popsuć, taka kolej rzecz...

a na ten z Ochodzitej to nadszedł czas już jakiś czas temu....

E, szkoda by było żeby najlepsza góra w tych okolicach się zmarnowała :< Chyba że mówisz o kwestiach "sprzętowych/mechanicznych", a wtedy zapewniam że wszyściutko jest u nas nowe (silniki, liny, orczyki itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, szkoda by było żeby najlepsza góra w tych okolicach się zmarnowała :< Chyba że mówisz o kwestiach "sprzętowych/mechanicznych", a wtedy zapewniam że wszyściutko jest u nas nowe (silniki, liny, orczyki itd.).

No to jeszcze zostało tylko wymienić słupy, stację górną, dolną, powiesić krzesełka, wyprzęganie oczywiście i z przykrywkami, grzane też by mogły być, zrobić porządne oświetlenie, system naśnieżania, tak tan na dzień dobry:rolleyes::.

A tak poza tym to ja nie wiem... prezes jest na wyjeździe, ale nie wiem co on powie na taki login i takie wpisy auto reklamowe:cool::

Ja na razie przymykam oko, ale radził bym uzgodnić to z nim:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to ja nie wiem... prezes jest na wyjeździe, ale nie wiem co on powie na taki login i takie wpisy auto reklamowe:cool::

Ja na razie przymykam oko, ale radził bym uzgodnić to z nim:rolleyes::

Hm...Nie nazwałbym tego auto reklamą, nie prowadzę tu jakiejś kampanii, po prostu włączyłem się do dyskusji i w miarę możliwości służę aktualnymi informacjami odnośnie tego konkretnego wyciągu, a nazwa wskazuje na to że jestem związany ze stacją Ochodzita (czyli podawane przeze mnie informacje są z wiarygodnego źródła i pochodzą od osoby która spędza sporo czasu na stoku i w okolicach).

Nie jestem wyciągiem, jestem człowiekiem i z przyjemnością czytam opinie na temat wyciągu i warunków oraz z chęcią się do nich odnoszę. Bo czym są skargi i narzekania które są wypowiedziane w eter ale nikt ich nie słucha? No właśnie, na tym polega idea forum dyskusyjnego - jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie.

@janek57

Nie wpisałem pani, bo nie jestem płci żeńskiej, a 100 dni na nartach byłoby niezgodne ze stanem faktycznym :) Powtarzam, nie jestem tu w celach reklamowych, a w celach dyskusyjnych. Z doświadczenia wiem że klienci cenią sobie bezpośredni kontakt i dostęp do informacji - jeżeli tutaj jest inaczej to warto w końcu spojrzeć na taką praktykę z innej perspektywy i spróbować potraktować ją jako swoistego rodzaju udogodnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało - to tak odpowiadając na post w moim wątku. :smile: Pisałem o tym nie tylko tutaj.Na pewno jeszcze tam zawitam,nie tylko pośmigać,ale i na baraninkę! :cheerful:

No to jeszcze zostało tylko wymienić słupy, stację górną, dolną, powiesić krzesełka, wyprzęganie oczywiście i z przykrywkami, grzane też by mogły być, zrobić porządne oświetlenie, system naśnieżania, tak tan na dzień dobry:rolleyes::.

A tak poza tym to ja nie wiem... prezes jest na wyjeździe, ale nie wiem co on powie na taki login i takie wpisy auto reklamowe:cool::

Ja na razie przymykam oko, ale radził bym uzgodnić to z nim:rolleyes::

Bardzo dobrze (dla mnie,nie koniecznie dla gestora),że ludzie zrobili się wygodni,bardzo lubię w życiu jeździć w przeciwną stronę niż inni! :cool:: Niech zawsze tak będzie!Mi orczyki nie przeszkadzają,tłumy czy kolejki tak!

Ale też wspomnę,że gdyby na Ochodzitej postawili takie krzesło jak na Złotym Groniu,na pewno ciągle tłoczno na trasach by nie było!Tam jest szeeeroooooko! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem tydzień temu, niestety nie na nartach, a na kuligu tuż pod wyciągiem. Stok był dobrze przygotowany gładziutki, niezbyt dużo ludzi, można było pewnie nieźle pojeździć. Od znajomego z Koniakowa słyszałem, że jest w planach budowa kolejki 6 osobowej z południowej strony. Trochę łagodniejszy stok i szeroki, problem może tylko być z parkingiem i wodą. Myślęjednak, że sobie z tym poradzą.

Warunki śniegowe są tam niezłe. W końcu to już dość wysoko i może powstać kolejne krzesło w Beskidach.

Trzymam kciuki, może już w przyszłym roku tam pojeździmy.

Edytowane przez jata_70
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela na OchodzitejWarunki dzisiaj były bardzo dobre, sztruksik i umiarkowanie twardo.Ludzi mało, czyli podobnie jak tydzień temu. Kolejki na 1 min lub wjazd bezpośrednio do bramek. Szkoda tylko, że dojeżdżaliśmy w pięknym słońcu, a na miejscu już go nie było i tak do 13.30 .Lina spadła tylko raz więc widać, że jej naciąg poprawili.W jednym miejscu na trasie orczyka było kilka minerałów, ale przyjechał szef polecił poprawić i za chwilę minerałów nie było.Lina spadła tylko raz (na lewym orczyku, prawy działał bezawaryjnie) więc widać, że naciąg poprawili. Naprawa trwała kilka minut.Muszę pochwalić obsługę za uczynność wobec narciarzy, którym pomagano wsiadać zwalniając szybkość wyciągu, pomagano przy ewakuacji na górnej stacji itp.Było jedno zdarzenie z narciarzem który wjechał w kobietę jadącą wyciągiem, ale nic się jej nie stało. Natomiast na nasze sugestie, aby przesunęli w to miejsce siatkę odgradzającą stok od wyciągu niezwłocznie to uczynili.Parking darmowy oczywiście.Zmarzliśmy, ale wyjazd bardzo udany narciarsko.Warto wspomnieć jeszcze o nowym przybytku

20130120_133016.jpg

oraz o czymś dla najmłodszych

20130120_133841.jpg

20130120_133016.jpg.b255d72dd6c886da69bbeab6af9baf5d.jpg

20130120_133841.jpg.8fe17e0c09ed0de1f50214f9ba1766bc.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...