Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nic o pieniądzach nie prawiłem, wręcz przeciwnie, bo wiadomo że na taki wyjazd pieniądze do wydania większe.

A jeśli chodzi o mnie to zależność taka, że jak zadzwonisz mi że na Kraischberg i że potrzebny jeden od ściepki na paliwo, to siadam dokładam się i jadę, a jaz zadzwonisz że na telegraf nawet w gratisie, to nie:cool::

Ok,czyli jak będzie sponton na Kraischberg to dzwonie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień byłem w Krynicy i okolicy. Na Jaworzynie jest całkiem fajnie zaśnieżona trasa nr 1 i 6. Nie wiem jak z ludźmi ale ogólnie jest chyba mało. No cóż fama braku warunków narciarskich zrobiła swoje. Byłem też w Tyliczu na Tylicz Ski. Jest to całkiem fajny kameralny ośrodek. Działa 3 osobowe krzesło i orczyk. Do wczoraj śniegu było jeszcze dość dużo. Dziś byłem w Szczawniku. Oczywiście jest mokro. Ale da się jeździć. Szczawnik oferuje tylko jedno krzesło i trasę bez możliwości przejazdu do Wierchomli. Kolejny raz przekonałem się, że Beskid Sądecki i Podhale to jedyne dwa regiony w Polsce, gdzie można bukować wyjazd w okresie około świątecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Istebnej pojeździć się da :D mało ludzi jakoś... w sumie piękny łaciaty stok :D

[ATTACH=CONFIG]12309[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]12310[/ATTACH]

co poniektórzy to w gorącej wodzie kąpani:stupid:

spadnie śnieg to i pojeździ się ale żeby w takich warunkach to trzeba być:stupid:i tam w Białce to też:stupid:

Edytowane przez jata_70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony:

W dniu jutrzejszym tj. sobota 28 grudnia, Ośrodek Narciarski Złoty Groń otwarty będzie wyjątkowo od godziny 9.00. Godziny zamknięcia nie ulegną zmianie.

Pomimo silnej odwilży, nadal możliwe jest korzystanie z kolei. Cały czas prowadzimy szereg działań, które pozwalają na zachowanie przynajmniej podstawowego pasa trasy zjazdowej.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Ośrodka w najbliższych dniach, będziemy informować na bieżąco.

Czekamy również na dalsze prognozy pogody, które pozwolą nam podjąć decyzję dotyczącą otwarcia kolei w noc sylwestrową. Z całą pewnością jednak, odbędzie się zabawa na terenie Ośrodka, na którą serdecznie zapraszamy (wstęp wolny). W przypadku, w którym kolej zostanie otwarta, ceny karnetów zakupionych w dniu imprezy nie zostaną - jak wcześniej zakładano -podniesione i będą wynosiły 65 zł.

Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda w tych warunkach to tylko dla mega fanatyków i to na nartach z wypożyczalni ....

No rzeczywiście tak mi jeszcze nie odbiło:frown::. A narzekałem ,ze w Santa Caterina miałem tylko 25 km dobrze przygotowanych tras .Zima na razie jest cieplejsza niż moje prognozy zakładające ciepłą dosyć zimę szczególnie luty ,ale wszystko przed nami . Czyli w styczniu 10-15 dni porządnej zimy i od początku lutego wiosna na całego ( do 15 stopni w cieniu) mam już 7 dni na nartach i minimum 5 razy muszę pojechać 9 (w tym 2 dni z rzędu wykupione na wislańskim skipassie). Szykuję się na druga połowę stycznia bo wtedy powinno być w miarę dobrze na stokach. Wtedy chyba są śląskie ferie to może być ciasnawo ,ale to już będzie mus bo na drugi wyjazd w Alpy mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe info :D W dniu dzisiejszym tj. 28 grudnia, z uwagi na silny wiatr kolej linowa została zamknięta do odwołania. W chwili obecnej działa jedynie wyciąg talerzykowy. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Ośrodka w najbliższych dniach, będziemy informować na bieżąco. Może wypożyczalnia nie nadążała naprawiać nart/desek ;p I screen tego "wiatru" :D swoją drogą wiadomo wieje ale czy aby na pewno ta decyzja o zamknięciu kolei to z powodu wiatru??

gron.jpg

gron.jpg.70e564e15cb70be7cfd00a0260756f3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bukowina -rusinski 28.12.13 - niepojęte ale się stałow wielkim skrócie:1) młodzież ( po raz pierwszy :applause:) zażyczyła sobie rozgrzewki w postaci "jednodniówki" (czyli 4 godz. dojazdu; 6 godz. narty i 4 godz. powrót :eek:)2) żona ( po raz pierwszy) też :confused:::confused::3) wykonaliśmy to :biggrin::biggrin:4) a miejscem był rusiński :stupid:5) wszyscy byli zadowoleni!!!!!!!!!!!!!! :sorrow:

DSC_0091.jpg

DSC_0094.jpg

DSC_0096.jpg

DSC_0101.jpg

DSC_0105.jpg

PSto był ostatni dzień jazdy na podhalu :sorrow::sorrow: tzn. nie dla nas ale dla tych co przybyli po nas :mad:: tzn. dla tych co przybyli i chcieli pojeździć

DSC_0091.jpg.5e50bc7eb9d202682527152ce1fc6621.jpg

DSC_0094.jpg.9da9c2454eb7cd27fe89dcfa34e931e5.jpg

DSC_0096.jpg.5d64b9198bc705cd01278c8587ba7dae.jpg

DSC_0101.jpg.dd2f62da287e44e4a3cbcd4f3a84683b.jpg

DSC_0105.jpg.efae68f4641e8078deff4ca655dbbc19.jpg

Edytowane przez mifilim
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał brawo za determinację :happy: Mi jej dzisiaj zabrakło :frustrating: Starzeję się?... :wink:

Dzięki za relację.

pisząc młodzież miałem na myśli swoje dzieci :biggrin::biggrin::biggrin:

które mają laptopy, srajfony, tablety, fejszzbuki itd czyli wszystko co może odesssać z reala i podessać kilogramów :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu ostatni? :confused::

Trasa wygląda na dobrze naśnieżoną... :rolleyes::

Sam bym śmignął! :wink:

no bo jak się widzi na zakopiance w drodze powrotnej 16 mln bmx x5 (nie pamiętam jak ten samochód, chyba niemiecki, się dokładnie nazywa:angry:) i 0,8 mln toytoy land cruiser V8 (cholera, znów chyba coś pomyliłem, ach te kolory na tych flagach:redface::redface:) to się wie co i jak.

:mad::

Edytowane przez mifilim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak się widzi na zakopiance w drodze powrotnej 16 mln bmx x5 (nie pamiętam jak ten samochód, chyba niemiecki, się dokładnie nazywa:angry:) i 0,8 mln toytoy land cruiser V8 (cholera, znów chyba coś pomyliłem, ach te kolory na tych flagach:redface::redface:) to się wie co i jak.

:mad::

To już wiem czego nie kupować,żeby nie zginąć w tłumie przecięntniaków... :wink: :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...