Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Podbierasz mnie?
Z tego zdjęcia wychodzi fajny oryginalny pomysł na wieszak. Ostatnio szukałem rozwiązań na jakieś uchwyty wieszaki na rowery.Nabyłem coś takiego - zdjecie z neta

wieszak.jpg

Widać, że zima w pełni :stupid: wszyscy na kompach siedzą

wieszak.jpg.15a7789ff8f5eeb1c97eecc4d3660921.jpg

Edytowane przez wojmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjęcia wychodzi fajny oryginalny pomysł na wieszak. Ostatnio szukałem rozwiązań na jakieś uchwyty wieszaki na rowery.

Nabyłem coś takiego - zdjecie z neta

[ATTACH=CONFIG]12475[/ATTACH]

Widać, że zima w pełni :stupid: wszyscy na kompach siedzą

Teraz wierzę :)

Do tego jutro też wolne :rolleyes:: Jednak wystarczy zastanowić się co mają w myślach właściciele stoków i wszystko co w koło aby humor się poprawił. My zawsze możemy pojechać w Alpy oni takiego komfortu nie maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuchno!!! Jaka bryndza. Jak jeżdżę nie pamiętam jeszcze takiej mizernej zimy. Jako takie warunki tylko na Podhalu. Niestety moja ulubiona Harenda wygląda jak wyleniały kot. Inne ośrodki zresztą podobnie. Jako tako wydaje się być Ski-suche. Może ktoś był na Litwince lub w Jurgowie, bo na stronie piszą że nie najgorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to najlepsze warunki są w Białce Na wszystkich trasach należących do Kotelnicy , jest prawie 80 cm śniegu , najlepsze to , że mają zapas śniegu na conajmniej tydzień lub dwa besz śniegu .Żaden inny ośrodek w tej chwili nie może konkurować z Kotelnicą .PrawdopodobniE jak co roku przetrwają kryzys bez strat. A tu dowód dla niedowiarków

http://kotelnica.webcamera.pl/

http://kamerynastokach.republika.pl/osrodek_kamery_bialka_tatrzanska.html

Edytowane przez fibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Białce to słyszałem, że chcą dośnieżyć do 300 cm. Potem sprowadzą z Warszawy tę maszynę do drążenia metra i tymi tunelami mają zamiar puścić część narciarzy. Ponoć to ma zlikwidować przepełnione stoki :) A tak na poważnie to trzeba przyznać że gestorzy naprawdę dbają i tylko życzyć nam narciarzom więcej takich ośrodków z takim podejściem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza dla Szczyrku na 15 stycznia na Skrzycznem -22C

Ponieważ boję się linczu,ukamienowania czy spalenia na stosie,jakie może zaliczyć nasz meteorolog janek 57 :wink:

to ja pogodą się raczej nie zajmuję - ot słucham i czytam

Moja prywatna-publiczna prognoza,bez jakiegokolwiek zgłębiania tematu.

Po ostatnich wydarzeniach w Ameryce Północnej (-45)

Sam wymyśliłem coś takiego.

Ten cały, jak go tam specjaliści nazywają,wir arktyczny.

Z nad Stanów będzie wirował w naszą stronę,troszkę się ociepli na Atalntykiem i nim dotrze do nas to dmuchnie "cieplutkimi" -25 stopniami Celsjusza.

Choć ja się z tego wcale nie cieszę,to może za tę "moją prognozę" nie zostanę tutaj zlinczowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...