Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja - warunki narciarskie 2013/2014


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

Udało nam się spotkać, małe z pianką przełożyliśmy na przyszły sezon :wink: za sprawą mojego telefonu :rolleyes:::biggrin: ale myślę że spokojnie jeszcze pojeździmy, tym bardziej że jedziemy z jednego kierunku a i ciągnie nas na szersze narty:wink:

Pozdr. Torres

P.S- sezonu jeszcze nie kończymy :cool::

oj w przyszłym roku będzie większa ekipa w tym kierunku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym Chopoku,który był zupełnie niezły,dziś mnie pokusiło na Szczyrbskie Pleso-tu już typowo wiosenne,lightowe nartowanie do 10 30 a potem śnieg już taki,że jak udało sie rozpędzić.to zaraz wyciągało z butów-to już jest koniec,nie ma już nic...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powróciłem i potwierdzam wszystko co Torres piszę !!!

Minerały to mało powiedziane... są miejsca w niższych partiach gdzie śnieg wyjechany jest do ziemi a na szczycie np. to nie są już luźne minerały tylko wystające skały...

Jak wyjeżdżałem w Mikulaszu lało... jak tak było na Chopku to pozamiatane!

PS. ale Torres ma rację sezonu nie zamykamy! a browar spoko damy radę... jak nie my to kto!

Pozdrowionka. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

czytaj ze zrozumieniem :eek: a nie szukaj sensacji

ps: 100 zł od osoby za dobę .... nie przesadzaj ////

Ma rację to bardzo drogo i tyle.

Pozdro

Cześć

No powróciłem i potwierdzam wszystko co Torres piszę !!!

Minerały to mało powiedziane... są miejsca w niższych partiach gdzie śnieg wyjechany jest do ziemi a na szczycie np. to nie są już luźne minerały tylko wystające skały...

Jak wyjeżdżałem w Mikulaszu lało... jak tak było na Chopku to pozamiatane!

PS. ale Torres ma rację sezonu nie zamykamy! a browar spoko damy radę... jak nie my to kto!

Pozdrowionka. Janusz

Na górze skały wystają zawsze. Była już o tym mowa. Gorzej jest gdy są przysypane cienką warstewką śniegu. Jak kamienie widać zawsze można je ominąć.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek czy ty zawsze musisz być irytujący? i jak zawsze wiesz lepiej... i jak zawsze masz racje! ile razy byłeś na Chopoku? Bo ja w tym roku 38 dni!

Na szczycie nie zawsze wystają skały! (ja za szczyt uważam górną stację Funitela! a nie pkt geograficzny czyli ten ponad Kamienną Chatą :biggrin:)

wyobraź sobie... w czwartek ich nie było :eek: bo przysypało je pięknie świeżym śnieżkiem :wink: a w piątek około 12... zoonk po prostu wyjechaliśmy śnieg i skały wylazły! teraz zrozumiałeś? Ominąć zawsze można! no jak ktoś się wozi na nartach... ja lubię poszaleć i nie zawsze zauważysz...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na chopoku było bardzo słabo od 12 został już tylko funitel bo pozostałe dwie kolejki wyłączyli przez wiatr, do funitela trzeba było ostatnie 100 metrów przejść bo nie było śniegu.

Czy ktoś orientuje się jak wyglądają warunki w tatrzańskiej łomnicy bo słyszałem że w stribskim to już się nie pojeździ, ktoś był w tatrzańskiej?

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodek1 masz racje... popieram w 100%! drogo to jest w Polsce... Ja na Słowacji jeżdżę od kilku sezonów dniówka na sezon (skipas, nocleg w studio-pokój,łazienka,SAT,LCD 42, kuchnia... tylko piwo trzeba swoje :biggrin: niestety) płace 70 zyla ( 7+10 euro ) a jak to zrobić to już nie długo na forum może napiszę...

Poza tym masz wybór... Chopok, Łomnicki, Strbskie,Wielka racza, Vratna i jeszcze kila ośrodków...

A na dodatek za dodatkowe 8 zł - 2 jurki mam codzienne cołodobowe wejście na termy w Tatrolandii! pokażcie mi lepsze i tańsze szusowanie to może skorzystam :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Człowieku Ogarnij się !!!! nie pisz bzdur :angry:

100 zł za 3/4* hotel ze śniadaniem od osoby to dobra cena.

Ps: Drogo to jest w Białce w Bani - jedynka za dobę kosztuje 350 zł !!!

Nocleg w pokoju w pensjonacie 9E, wyżywienie z browarami 10E - 3 tygodnie temu. Ale skoro Ty mówisz to co mówisz to z pewnością masz racje a ja już się ogarniam - nie jestem specjalistą od opisywania, analizowania cen i nart, tylko od jeżdżenia.

Kolego Jasiek - nie chciałem Cię irytować i przepraszam jeżeli tak się stało. Co do jazdy mojej sugeruje się nie wypowiadać bo nie ogarniasz tego tematu a Chopok poznałem gdy Ty prawdopodobnie jeszcze nie wiedziałeś do czego służą narty.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOPOK zakończył sezon

Dziś rano otwieram pocztę a tu Newsletter z Chopka:

OPERATION

The winter season 2013/2014 is officially closed from 23.4.2014. Jasná Low Tatras is in technical

maintenance. We are looking forward to you in summer season from 1.5.2014.

Dňa 23.4.2014 bola zimná lyžiarska sezóna 2013/2014 oficiálne ukončená. V stredisku Jasná momentálne prebieha jarná technická údržba lanoviek. Tešíme sa na Vás v letnej sezóne už od 1.5.2014!

ZNACZY KONIEC SEZONU :frown:: :sorrow: cóż trzeba poczekać do listopada... może grudnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...