Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC w podróży


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Bo właśnie. Jutro obieram słuszny kierunek. Zagadki wielkiej nie będzie, bo jadę dołączyć do ekipy Start do Nart. A gdzie? Każdy wie. :)

Wiązania przestaw w nartach!!

Zapomniałem Ci powiedzieć, siłę wypięcia podkręciłem tak jak było, czyli pod Twoją nadwagę:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Przy kasie jesteście ?

Gentelmani o pieniądzach? :stupid:

My tu mamy problem pogodowy z Tobą do obgadania. :rolleyes::

Bo to se tak być nie bedzie (jak mawia klasyk Ferdek :tongue:),żeby jedni w mleku a inni w pełnym słoneczku nartowali.I to stale,za każdym razem.:cool::

Aha!

Od jutra mamy tam (ja i SB) dwóch osobistych a właściwie branżowych lecz poza forumowych (czytaj niezależnych) wysłanników.:laughing:

Tak więc bez ściemy.:wink:

Bo kontrola pełna i permanentna.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest frustrujace... Jedni jadą w jedynym słusznym kierunku, inni dopiero co wrócili (i narzekają na złe warunki pogodowe), a ja siedzę w autobusie, deszcz wali w szyby, obok siedzi pani z mokrym psem, który śmierdzi. W tym autobusie spedze godzinę i 15 minut, bo jadę takim krajoznawczym z Mysłowic do Katowic. Na kolanach mam "SÜDTIROL MAGAZYN" i strasznie mnie korci, żeby robić zdjęcia tym pięknym fotografiom i Wam tu wklejać, żebyście tak, jak i ja z zazdrości pękali :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to zdjecie przypomina mi się mój pobyt w tej miejscowości. Po lewej stronie widać stromą skałę. Tam pod skałą było kiedyś otwarte żródło- bajoro, gdzie wypływała ciepła woda. Niedaleko tego miejsca jest droga, półka skalna do jakiejś części Lagenfeld czy jakiegoś przysiółka. Kiedyś tam mieszkałem. Przejazd tą drogą zawsze mnie stresował. Stromo, wąsko, ciasno, mijanki, lustra, urwisko- te słowa opisują tą drogę. Jak popadało, choćby 1 cm śniegu, konieczne były łańcuchy. Jak upadło 25 cm śniegu, na narty pojechaliśmy ok. godz 12, bo dopiero o tej porze odśnieżyli dojazd- znaczy się zjazd! Ale były też i pozytywne aspekty tego pobytu. Tam, to znaczy po polach i łąkach wśród zabudowań, spacerowały sobie kozice!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaliśmy ludzi do pracy.

Kiedyś myślałem się zgłosić... :angel:

Ale jedyne kryterium,które spelnialem w conajmniej 100%, to było to o zamiłowaniu do aktywnego spędzania czasu... :sorrow:

Programowac potrafię,ale tylko niektóre maszyny CNC...

Ale mniejsza o to.Ciągle nie wiem czy będę mógł pojeździć na nartach,wiec pozostaje czekać na kolejną relację. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kool

Kiedyś myślałem się zgłosić... :angel:

Ale jedyne kryterium,które spelnialem w conajmniej 100%, to było to o zamiłowaniu do aktywnego spędzania czasu... :sorrow:

Programowac potrafię,ale tylko niektóre maszyny CNC...

Ale mniejsza o to.Ciągle nie wiem czy będę mógł pojeździć na nartach,wiec pozostaje czekać na kolejną relację. :cheerful:

Maciek, obok mnie siedzi gość, ktory zaczynał od CNC. Teraz siedzi sobie w korpo i jest ekspertem midlleware'a oraz programistą. Wszystko przed Tobą.

Wracając do Skionline. No ale chcialbys mieć prace, w której buty trzeba ublocic? I to lazenie po górach w fatalnej pogodzie. Nie wspominam o nartowaniu bez słońca. JC wrzuca tyle fotek na forum z fatalną pogodą w jakiej musiał pracować:tongue:

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, obok mnie siedzi gość, ktory zaczynał od CNC. Teraz siedzi sobie w korpo i jest ekspertem midlleware'a oraz programistą. Wszystko przed Tobą.

Zawsze mówię, że wszystko robią ludzie,więc czemu ja nie mógłbym się nauczyć? :)

Wracając do Skionline. No ale chcialbys mieć prace, w której buty trzeba ublocic? I to lazenie po górach w fatalnej pogodzie. Nie wspominam o nartowaniu bez słońca. JC wrzuca tyle fotek na forum z fatalną pogodą w jakiej musiał pracować:tongue:

Właśnie tego najbardziej się obawiam... :wink: :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to zdjecie przypomina mi się mój pobyt w tej miejscowości. Po lewej stronie widać stromą skałę. Tam pod skałą było kiedyś otwarte żródło- bajoro, gdzie wypływała ciepła woda. Niedaleko tego miejsca jest droga, półka skalna do jakiejś części Lagenfeld czy jakiegoś przysiółka. Kiedyś tam mieszkałem. Przejazd tą drogą zawsze mnie stresował. Stromo, wąsko, ciasno, mijanki, lustra, urwisko- te słowa opisują tą drogę. Jak popadało, choćby 1 cm śniegu, konieczne były łańcuchy. Jak upadło 25 cm śniegu, na narty pojechaliśmy ok. godz 12, bo dopiero o tej porze odśnieżyli dojazd- znaczy się zjazd! Ale były też i pozytywne aspekty tego pobytu. Tam, to znaczy po polach i łąkach wśród zabudowań, spacerowały sobie kozice!!!

Na tej skale wytyczona jest fajna droga wspinaczkowa - taka ichnia "Orla Perć" - na samym szczycie w nagrodę można się napić piwka w klimatycznej knajpce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...