Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inwestycja TMR w SON i co dalej?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dojście do prognoz pogody z takim wyprzedzeniem?

Zazdroszczę!

:sorrow:

Myslisz, że pogoda na Kronplatzu i w Cortinie drastycznie sie rózni?:rolleyes::

ale to OT, a w temacie

Jacek, to jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe!!!

Tadek

Piękne to bedzie jak przejedziesz z Małego na Jaworzynke i z powrotem na nartach niezaleznie od pogody i ilości sniegu.

Wspolny skipas to kwestia checi i oprogramowania. Mysle że czasy sciubiania każdego grosza odeszły w siną dal.....

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ale ja w to wierzę. Chodzi mi o to, że w kontekście 30 lat, to brzmi jak jakaś bajka, jak piękny sen, z którego musimy się obudzić...

Nie chcę się chwalić, ale przypomnę, że w prawie każdym poście o Szczyrku pisałem o zbiornikach retencyjnych! :biggrin:

I jeszcze jedno. Wspólny skipas z COSem to oczywistość. Nie wymaga administracyjnych pozwoleń ani kasy. Wymaga tylko dobrej woli obu stron, albo wynikającej z ich dobrej woli :rolleyes::, albo tej "dobrej woli" wymuszonej potęgą partnera.

Ten wspólny skipas mógł być od 15 lat, a już na pewno od 2. Tylko brakowało dobrej woli wynikającej z dobrej woli!

Dobrze, że czasami "dobrą wolę do współpracy" może bardzo silny i logiczny partner wymóc łagodną perswazją !!! :biggrin:

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ale ja w to wierzę...

Tadek wierzę, że wierzysz:wink:

.....Dobrze, że czasami "dobrą wolę do współpracy" może bardzo silny i logiczny partner wymóc łagodną perswazją !!! :biggrin:

Tadek

Może Pan R faktycznie jest niereformowalny?

Może teraz jest partner z którym można porozmawiać o konkretach?

Życzę sobie i wszystkim miłośnikom Szczyrku aby nigdy nie było już powodu do napisania "Szcyrk"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zupełnie pewien, ale z tego co wiem, to ten brak dobrej woli był po drugiej stronie!

Za czasów GATu - obie strony czyli COS i GAT nie były zainteresowane.

Za czasów SONu - SON był zainteresowany, COS dalej nie.

Jak TMR stwierdził - "od przyszłego sezonu ma być wspólny karnet!" - to COS nia miał wyjścia i nagle jest cały za, nawet proponuje daleko idącą współpracę np. wyciągi i trasy łączące... :rolleyes::

Szkoda, że z tą współpracą nawet na poziomie tylko karnetu nie wyszedł chociaż 2 lat temu!!!

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ako żikaji naśi csescy pszatele ; No,tak to fszetko je neuweżitelne. :eek: :rolleyes:: :shocked:

Prosim te JC ne kecej!:applause:

==================================

Z natłoku tych wszystkich wiadomości chyba mi się w głowie pomieszało i przestawiło mnie na czeski.

A powinno na słowacki język.:tongue:

Z wielką ciekawością się będę tym przemianom przyglądał.

Trochę to brzmi jak zbiór pobożnych życzeń i z pewnością takim zbiorem jest.Ale czy to wszystko w Szczyrku się może udać?

Oby się udało.I to w jak najkrótszym czasie.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bielskobiala.naszemiasto.pl/artykul/galeria/slowacka-spolka-tmr-w-szczyrku-na-poczatek-120-mln-zl,2197634,t,id.html

Czyli z konkretów na przyszły sezon to wspólny karnet i poprawa naśnieżania. Zdecydowanie to bardziej biznesowe podejście niż obiecanki bez pokrycia, na które się czeka latami.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohus:

Dodał, że nowej kolejki jak i zbiornika wodnego służącego do naśnieżania należy spodziewać się najprędzej w 2017 roku.

Czyli orczyki chyba jeszcze kilka lat postoją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...