Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bond w Soelden


zaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak informuje strona soelden.com w styczniu i lutym przyszłego roku, tzn w najbliższym sezonie na terenie ośrodka/stacji/kurortu (niepotrzebne skreślić) narciarskiego soelden kręcone bedą zdjęcia do nowej części filmu o Jamesie Bondzie.

Zdjęcia bedą miały miejsce w kolejce na gaislachkogl, w tamtejszej knajpie na szczycie oraz szosie na lodowiec i w tunelu miedzy lodowcami (mam nadzieje ze tym samochodowym).

Tak się składa ze mój zaplanowany i opłacony wyjazd będzie się pokrywał z dwoma "setami" zdjeć. Ekscytacja niektórych uczestników wyjazdu nie jest jednak w stanie odsunąć mojego niepokoju, ze jak oni bedą kręcić i śmigać w pościgach , to bedą musieli zamknąć kawałek stoku i mój wyjazd poniesie uszczerbek.

Droga Redakcjo,

Szanowni Forumowicze,

Czy mam odwołać wyjazd i zadac zwrotu wydatków?

Panie Premierze, jak żyć i jak tu jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i statysta, ale jak się załapie, ma pewny udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"!!! Już widzę, te wspólne zdjęcia z N. Siwiec, Mucha, Maserakiem!!!! A potem zaproszenie do J. Wojewódzkiego.....

No więc wyjazd od dawna zaplanowany, wymarzony, wyczekany, umówiony ze znajomymi, urlop z praco/zleceniodawcą uzgodniony, częściowo zapłacone koszty noclegu, kanapki na drogę zrobione (no... zaplanowane), audiobooki do samochodu wybrane...

a wy mi piszecie, że mam latać po stoku i strzelać sweetfocie w ulotnej nadzieji na zostanie chwilowym cwelebrytą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wyjazd od dawna zaplanowany, wymarzony, wyczekany, umówiony ze znajomymi, urlop z praco/zleceniodawcą uzgodniony, częściowo zapłacone koszty noclegu, kanapki na drogę zrobione (no... zaplanowane), audiobooki do samochodu wybrane...

a wy mi piszecie, że mam latać po stoku i strzelać sweetfocie w ulotnej nadzieji na zostanie chwilowym cwelebrytą...

To nie tak!!!

Myślałem o uwiecznieniu w filmie o nieśmiertelnym agencie, ale cóż poddałeś niezła myśl.

Zostajesz celebrytą i następny wyjazd masz za free.

Firmy będą marzyć abyś stał się ich (znaczy się tych firm) "ambasadorem" w narciarskich kurortach całego Świata.

Wtedy nie będą ci spędzać snu z powiek kanapki, znajomi (bo będziesz ich miał tylu, że nie przerobisz) czy jakieś urlopy:smile:

Bycie celebrytą "otworzy" ci Świat po prostu. Potem to już tylko wybrać jeszcze kilka "dyscyplin" letnich typu surfing czy coś w tym guście i żyć nie umierać.

Zastanów się nad tym bo taka okazja może się więcej nie wydarzyć:wink:

Serdeczne pozdrowienia dla przyszłej Woje-Wodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wyjazd od dawna zaplanowany, wymarzony, wyczekany, umówiony ze znajomymi, urlop z praco/zleceniodawcą uzgodniony, częściowo zapłacone koszty noclegu, kanapki na drogę zrobione (no... zaplanowane), audiobooki do samochodu wybrane...

a wy mi piszecie, że mam latać po stoku i strzelać sweetfocie w ulotnej nadzieji na zostanie chwilowym cwelebrytą...

Zaj, ładny Ty chociaż jesteś? Czy będziesz robił za celebrytę specyficznego, jak Jachimek, Bryndal czy Zamachowski?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak się robi karierę! Grunt to słuchać kolegów ze Skionline i realizować ich wytyczne!:smile:

Tylko żeby CI KOLEDZY potem o procenta od profitów się nie dopominali - posty na forum mogą być uznane jako dowód w sprawie! więc ja bym się dwa razy zastanowił czy prezentować słitfocie z krajgiem w skionlajnie.

Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Tak... To już rok minął od pierwszego wpisu o Bondzie w Soelden. Przygotowania trwają, a w nocy... fruuu do Innsbrucku na pokaz przedpremierowy SPECTRE, który odbędzie się jutro w stolicy Tyrolu!

91bec514da794f25af9440e079b520e9.jpg

bca49ef0c6e23411bf6c11ea25b30cc5.jpg

b9472198d0e369f98282c8e08c590ae7.jpg

A w piątek narty w Soelden, gdzie śnieg już zawsze będzie - "wstrząśnięty ale nie zmieszany"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...