Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Daria 1984

Cześć zaczynam przygodę na forum

Recommended Posts

Witam Serdecznie wszystkich

Mam na imię Daria, jeżdżę od 7 roku życia na nartach, lubię to forum ze względu na relację Johnny Narciarz, Leitner i Marboru, Mitka za wiedzę jaką przekazuje, Wróżkę i Idealist za to że propagują je wśród kobiet, Mamad i Janek za fajne prognozy, SB za to że czyści to forum z niekulturalnych ludzi i pilnuje porządku :applause:, oraz JC za stworzenie takiego wspaniałego forum.

Pewnie dobrze nam się będzie pisać :)

Myślę że mnie dobrze przyjmiecie

• Like 12

Mam na imię Daria, jeżdżę od 7 roku życia na nartach, lubię to forum ze względu na relację Johnny Narciarz, Leitner i Marboru, Mitka za wiedzę jaką przekazuje, Wróżkę i Idealist za to że propagują je wśród kobiet, Mamad i Janek za fajne prognozy, SB za to że czyści to forum z niekulturalnych ludzi i pilnuje porządku :applause:, oraz JC za stworzenie takiego wspaniałego forum.

Zaedytuj post i dopisz ze kolejność przypadkowa, bo inaczej JC się wkurzy, a Johnny zacznie ewitować pod sufitem, pod warunkiem że w pomieszczeniu, a jak na turach, no to...

:biggrin:

• Like 2

Zaedytuj post i dopisz ze kolejność przypadkowa, bo inaczej JC się wkurzy, a Johnny zacznie ewitować pod sufitem, pod warunkiem że w pomieszczeniu, a jak na turach, no to...

:biggrin:

A ja na drugim miejscu! :biggrin: :applause:

Cześć Daria!

Mam nadzieję, że będziesz pisała relacje z "kobiecą nutką" :wink:

• Like 1

No ale żeby, nie Ci ludzie i inni których nie wymieniłam, za co przepraszam bo nie sposób to wszystko o Was napisać, to te forum nie było by, tym które się najlepiej czyta...

• Like 1

Witam Serdecznie wszystkich

Pewnie dobrze nam się będzie pisać :)

Myślę że mnie dobrze przyjmiecie

Witaj :-)

Mam tylko nadzieję, że przed rejestracją uważnie przeczytałaś regulamin forum i nie przyjdzie Ci do głowy go przypadkiem łamać :tongue: Mimo wylanego cukru z miodem w poście administracja bardzo restrykcyjnie podchodzi do łamania regulaminu (czasem potrafi wyjść nawet poza regulamin aby zachować ład i porządek myśli forum :angel: )

pozdrawiam i życzę owocnego życia na forum :-)

Witaj :-)

Mam tylko nadzieję, że przed rejestracją uważnie przeczytałaś regulamin forum i nie przyjdzie Ci do głowy go przypadkiem łamać :tongue: Mimo wylanego cukru z miodem w poście administracja bardzo restrykcyjnie podchodzi do łamania regulaminu (czasem potrafi wyjść nawet poza regulamin aby zachować ład i porządek myśli forum :angel: )

pozdrawiam i życzę owocnego życia na forum :-)

Przecież to forum o zimie i nartach, ..."mimo wylanego cukru z miodem w poście"..., nie to miałam na myśli, napisałam za co to forum mi się podoba i nie chcę już się tylko przyglądać, ale dzięki za przywitanie, choć trochę nie takie jak się spodziewałam :confused::

• Like 1

No ale żeby, nie Ci ludzie i inni których nie wymieniłam, za co przepraszam bo nie sposób to wszystko o Was napisać, to te forum nie było by, tym które się najlepiej czyta...

No dobrze, że coś takiego dodałaś, bo nie wiedziałem czy się odzywać :wink:

Wszystkiego najlepszego na forum i jeszcze lepszego poza :smile:

Pozdrawiam,

Daria

witaj ...

mam córke DARIE ktora zaczynała w wieku lat 4 na Bialym Krzyzu w Szczyrku

teraz Szczyrk SOLISKO JULIANY oraz WISŁA SOSZÓW i PILSKO 1575

Daria - napisałem ze zaczynała na BIALYM Krzyzu a teraz potrafi zjechac nawet z trudnych tras z PILSKA..droga koleżanko mieszkasz w Zabrzu wiec nawet nie wiem czy byłas na PILSKU...na samym szczycie PILSKA stoi krzyż ...

narty 008.jpg

57da848077b54_narty008.jpg.46e78b58e8d9a1a3b885f73d37ece1ca.jpg