Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Witam !

Mam na imię Damian, pochodzę z Suchej Beskidzkiej i chciałbym się z Wami przywitać :)
Od dłuższego czasu przeglądam forum i nareszcie postanowiłem dołączyć do dyskusji. Do narciarstwa wróciłem dwa lata temu po prawie 7 martwych sezonach.
Mój sezon w tym roku to niestety tylko styczeń, ale zamierzam go intensywnie wykorzystać. Planuję jeździć conajmniej raz-dwa razy w tygodniu, do tego 12 stycznia dwu dniowy wypad na Chopok i być może Tatrzańską Łomnicę :) 

Planuję również zakup nart Head Supersharpe Rally 170cm, do tego buty z flexem 130 które pożyczę od znajomego.
Nie wiem czy dobór takiej długości do moich 192cm i 80kg (postura gigantowego kijka :D ) jest właściwy, ale o wiele więcej frajdy dają mi krótkie narty. Umiejętności oceniam na 7 w skali forumowej, jeżeli ktoś uważa to za zły wybór proszę uzasadnić. Na pewno wiem że nie wystarczy mi cierpliwości aby testować 177cm narty...

Dziękuję, pozdrawiam ! 

• Like 2

Hej. Witaj :D

Co do nart to nie zaczynaj znów tematu...za krótkich nart. Ogarnij sie chopie :D i poczytaj co było napisane w tym temacie. (pozdro Mitek :ph34r:)

• Like 1

Ja się już wyciszam zasadniczo w pisaniu, ale widząc, że gościnność gospodarska tu podupada coraz bardziej ;) witaj brachu i korzystaj jak Ci najlepiej się uda :D

• Like 2

Cześć!
Życzę Ci wielu przyjemnych chwil spędzonych na forum. Mam 169cm (61kg) i planuję kupić narty 163cm. Moje umiejętności to niecałe 6. Podobno na dłuższych nartach będzie się jeździć lepiej.

Witay! :)

I bardzo słusznie zrobiłeś. Miłej zabawy! :)

PS. W sumie to witajcie! Nie zauważyłem, że tu więcej nowych osób się przywitało... xD

Edited by johnny_narciarz

Obawiam się, że ostatnie powitania służą nabijaniu postów i uwiarygodnieniu tematów o piorunochronach i cegłach ;)

Czy wodomierzach :|

Edited by paolomario
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Zbyniek
      Witam wszystkich!. Sezon 2019/2020 będzie moim trzecim na nartach i w tym roku postanowiłem kupić własne buty, narty i akcesoria. Sprzętu z wypożyczalni a zwłaszcza butów mam serdecznie dosyć (mocno zużyte). Na stokach zaczynają śnieżyć więc czas wybrać się na zakupy i rozpocząć sezon. Pozdrawiam wszystkich!
    • By Paula
      Dzień dobry,
      Przyszedł dzień, kiedy podjęłam decyzję o zalogowaniu się na forum. To dzisiaj  
      W rodzinie Skionline tak naprawdę jestem już od wielu lat. Do tej pory znaliśmy się, z wieloma z Was jedynie ze świata realnego, teraz będzie też wirtualny.
      Pewnie nie wszyscy kojarzą, więc mała podpowiedź Paula "Różowe Portki", druga połówka Marboru.
      Witam wszystkich 😃
    • By my360grad
      Dzień dobry.
      Chciałbym się kulturalnie przywitać. Na wstępie, chciałbym powiedzieć , że nie jeżdżę na nartach czy snowbordzie, ale na innym sprzęcie i obiecuję, że nie będę tutaj Wam smucił o nim, bo wiem, że są tu tacy co by mnie na wstępie spalili na stosie za herezje, ale dajmy na luz Panowie i Panie ok? Dobrze się bawię na stokach i dla mnie to jest najważniejsze i staram się Wam nie przeszkadzać na trasach. Szczególnie lubię czerwone i czarne, bo mogę się bawić równie dobrze jak na moim motocyklu. Pozdrawiam Wszystkich i proszę o wyrozumiałość, jak palnę coś, bo nie znam Waszego sloganu, nie siedzę w Waszym środowisku, a zabawę ze śniegiem rozpocząłem w tym roku. Pozdrawiam.
    • By barney90
      Hej, tutaj Bartosz Jestem fanem skoków i jazdy na nartach a sezon coraz bliżej, więc zamierzam korzystać z porad odnośnie sprzętów i będę na pewno zadawać tu swoje pytania odnośnie tego wątku

• By rung
      Dzień dobry
      Od jakiegoś czasu bywam na INNYM narciarskim forum ;), ale postanowiłem bywać także na tym.
      Jeżdżę już ponad 20 lat, ale staram się pracować nad techniką i tu i ówdzie coś poprawić.
      Od grudnia do marca co weekend jestem w Czechach, a przez cały rok czynię wypady w Alpy.
      Nie uznaję czegoś takiego jak "koniec sezonu" i staram się poszusować także od czerwca do września
      Pozdrawiam

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...