Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wiosenny Chopok wymiata.


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin gratulacje dla Bartka, fajnie chłopak jeździ. A wy się czepiacie... na tyłach... na górnej... nie wiem czy znacie te trasy na których filmik jest kręcony, nie jeden z was by wymiękł a młody daje radę! super! ważne że chce i się nie boi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jasiek napisał:

Marcin gratulacje dla Bartka, fajnie chłopak jeździ. A wy się czepiacie... na tyłach... na górnej... nie wiem czy znacie te trasy na których filmik jest kręcony, nie jeden z was by wymiękł a młody daje radę! super! ważne że chce i się nie boi.

Czym skorupka za młodu...... Wszystkie krytyczne uwagi są raczej po pierwsze trafne, po drugie pomocne. Po trzecie ja też mam takiego kozaka i wiem, że uwagi dot techniki jazdy od ojca podczas luźnej jazdy są mało skuteczne. Z resztą wszystkie dzieciaki poza tymi co choć trochę ćwiczą, jeżdżą na tyłach. Fenomenem jest to, że z taką techniką tak wspaniale dają sobie radę w trudnych warunkach. Ja po swoim wiem jedno: albo na obóz i ćwiczenia, żeby go jak najszybciej ustawić i to jest prawidłowa droga. Albo gdy będzie już większy i jego masa nie pozwoli mu na taką jazdę sam skuma, że tak się nie da. Czas pokaże.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo czarnulka zawsze daje radę :) 

Bardzo fajnie walczy z wiosną: FIS O.o i Pretakarska (1) Prehiba-Zahradki :eek:: dobili się do podkładu i zero odsypów w dolnej części (gorzej na przewężeniu) 

A Lucky? o 13.30 do auta a tam prawie stół :eek:: no na dole "trochę trzeba szukać brudnego śniegu" bo inny trzyma, ale było BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.3.2017 o 17:43, kmarcin napisał:

No dobra, zrobiłem mały film z ostatniego pobytu na Chopoku. Może taki trochę specyficzny, bo nagrywałem praktycznie tylko fragmenty jazdy Bartka, tak że ten filmik jest bardziej o nim i dla niego za to, że w końcu zaczął jeździć na czarnych trasach, co było jego marzeniem i małym celem do osiągnięcia. No ale trochę Chopoka i tras też widać ;) 

 

Suuuper :D

wymiata chyba lepiej od tatusia:), widać duży postęp w porównaniu do filmiku z Tatrzańskiej Łomnicy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jeeb napisał:

Suuuper :D

wymiata chyba lepiej od tatusia:), widać duży postęp w porównaniu do filmiku z Tatrzańskiej Łomnicy

Ha, ha, momentami też miałem takie wrażenie :D Najlepsze jest to, że po tamtym styczniowym pobycie w Tatrzańskiej Łomnicy i Strbskim Plesie w ogóle przez dwa miesiące aż do tego wyjazdu na Chopok nie jeździł na nartach, bo prawie bez przerwy chorował i dwa lutowe wyjazdy właśnie przez choroby były odwoływane. 

1 godzinę temu, Aressi napisał:

Widzę Marcin, że się przesiadłeś na Titan-y! :cool: Musiałeś mieć niezłą frajdę w takich warunkach! :D

Tak, po głowie chodziły mi Rally, a przypadkowo kupiłem Titany prawie nówki za grosze jako drugie narty do slalomek, właśnie na gorsze warunki, miękki śnieg, wiosnę, a wyszło tak, że stały się moimi najważniejszymi nartami i bardzo je polubiłem :) Są zaskakująco skrętne i szybkie z krawędzi na krawędź jak na 80mm pod butem, w miękkim śniegu, w wiosennej ciapie, odsypach idą jak jak po maśle i bardzo bezpiecznie i pewnie czuję się na nich. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to do trzymania na bardzo twardym i lodzie. A i jeszcze tylko lepiej jeździć, to byłaby bajka :D

Edytowane przez kmarcin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.3.2017 o 14:00, kmarcin napisał:

 W tym roku przez choroby nie wypaliło doskonalenie z instruktorem

Jeśli masz namiary na sprawdzonego instruktora lub szkółkę dla dzieci (nie przechowalnię) to poproszę o info.

Już planuję przyszły sezon i dziecko 7 letnie do podszkolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...