Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam gdzie teraz można jeżdzić na nartach


kasyWARSZAWApl

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, marionen napisał:

Nigdy nie jeździłem w Białce, to nie wiem, ale jeśli chodzi o serbski wyciąg i trasę parametry ma takie: Zjazd zaczyna się na wysokości 1715 metrów. Wyciąg Krst, trasa nr 3a niebieska. Długość 671 metrów, przewyższenia 116 m.

Jeżeli jeździłeś w Zieleńcu, to jest to mniej więcej to samo, tylko w większym natężeniu. Czyli - jeżeli lubisz Zieleniec, to Białkę polubiłbyś być może bardziej. No ale i odwrotnie - jeżeli nie lubisz Zieleńca, to Białkę byś znienawidził.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marionen napisał:

Żeby podnieść rangę tego wydarzenia, powiem - pierwszy raz przed wejściem na Rysy, a drugi po wejściu na Rysy...

Cześć

Aaa... No to się liczy oczywiście. Co do tablic to na Rysach już jedna, pamiętna była i lepiej, żebyś Mariusz w żaden sposób się z tamtą tablicą nie kojarzył. Zbyt jesteś wartościowy.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies obszczywa murki, drzewa, kamienie, aby zaznaczyć że tu był.  Kot podobnie znaczy teren.  Człowiek specyficznie rozwinięty także znaczy miejsca gdzie był.  Pisze na ścianach,  rysuje na murach, wycina w drewnie,  " byłem tu" , swoje i kochanej imiona, nazwę klubu sportowego choćby to było KSZO Ostrowiec. Nie trzeba się temu dziwić.  Zobaczcie jaki przykład dają lokalne samorządy.  Na granicy każdej gminy, powiatu, przy drogach ustawia się postumenty z nazwami. A kogo to np pochodzącego z Katowic obchodzi, że jadąc do Gdańska,  mija granice gminy Ozorków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bumer napisał:

Zobaczcie jaki przykład dają lokalne samorządy.  Na granicy każdej gminy, powiatu, przy drogach ustawia się postumenty z nazwami. A kogo to np pochodzącego z Katowic obchodzi, że jadąc do Gdańska,  mija granice gminy Ozorków? 

to raczej wynika z ustawy o administracyjnym podziale kraju niż z kaprysu lokalnej władzy i spotkasz to w każdym kraju europejskim gdzie wjeżdżając do miasteczka masz podane w jakim jesteś landkreis.

Swego czasu kiedy jeszcze straż miejska mogła trzepać mandaty z radarów a nie było A1 pochodzący z Katowic a jadący do Gdańska dzięki tym postumentom wiedział kiedy wjeżdża w teren gminy, której budżet w 85% opierał sie na foto lub zwykłych radarach Straży Miejskiej - Czarnków, Biały Bór, itp, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja od siebie mogę zaproponować stację narciarską Szwajcaria Bałtowska. Idealna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasy o różnym stopniu trudności. Dobra infrastruktura - wyciągi, wypożyczalnia, szkółka. Do tego baza gastro i noclegowa. No i w okolicy sporo atrakcji np. Jurapark, możliwość zorganizowania kuligu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...