Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Vademecum Narciarza, a szkolenie gościa ośrodka


my360grad

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, WojtekM napisał:

Daj linka do forum Skki Trikke - chętnie poczytam. No i dlaczego siedzisz tutaj, a nie na forum Skki Trikke (pełnym entuzjastów), jeżeli tutaj jest tak źle?

Nie na temat. 

 

1 godzinę temu, zaruski napisał:

Przestań manipulować. Nie równo byłbyś traktowany , jak zabroniono by ci jeżdzić na nartach . 🎿

Panu już dziękuje, za kolejne oszczerstwa i insynuacje.

 

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Słuchaj uważnie. Nie zgaduj tylko czytaj.  Nie mam więcej czasu aby Ci odpowiadać.

Powiedziałeś co chciałeś, wszystko. Dalsza cześć, odnośnie Twojego wolnego czasu jest nieistotna. Miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WojtekM napisał:

Dlaczego nie na temat? Sugerujesz, że na tym forum ciężko znaleźć coś do czytania. Jeszcze raz - daj link do forum Skki Trikke, gdzie jest na pewno mnóstwo interesującej treści.

Nie 😁 sugeruje, że jesteś osobnikiem, który nic nie wniesie do tematu, a tylko tworzy zaczepki, aby wywołać awantury. Treść czy zawartość forum innego niż to tutaj, nie jest tematem postu. Zrozumiałeś? 

Edytowane przez my360grad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - nie prościej napisać, że nie ma żadnego forum? Po co tak bełkotać? To tylko ludzi bardziej denerwuje - tyle w zakresie szukania zaczepki

No dobra, no to cytat z innego forum:

"kolejna paranoja na stokach narciarskich
sanki na stojąco z kierownicą a sanki nie mają nic do szukania na stokach narciarskich
widziałem w marcu na Hintertuxie jak taki Trikkecista wjechał na dużej prędkości w grupę deskarzy aż krew się polała i przyleciał helikopter
miejmy nadzieję że ta zaraza nie rozpleni się na polskich stokach"

Zrobiłem mały risercz w poszukiwaniu forum skki trikke (ale chyba szybciej znajdę jednorożca). Dla zainteresowanych - mam nadzieję, że tutejszy zarządca mi wybaczy:

http://www.skiforum.pl/topic/346-trikke-skki/

http://www.skifever.pl/forum/107-na-stoku/1802-skki-trikke-czy-to-ma-sens

http://www.kochamnarty.pl/topic/2214-3249-pln-czy-warto/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, WojtekM napisał:

No dobra - nie prościej napisać, że nie ma żadnego forum? Po co tak bełkotać? To tylko ludzi bardziej denerwuje - tyle w zakresie szukania zaczepki

No dobra, no to cytat z innego forum:

"kolejna paranoja na stokach narciarskich
sanki na stojąco z kierownicą a sanki nie mają nic do szukania na stokach narciarskich
widziałem w marcu na Hintertuxie jak taki Trikkecista wjechał na dużej prędkości w grupę deskarzy aż krew się polała i przyleciał helikopter
miejmy nadzieję że ta zaraza nie rozpleni się na polskich stokach"

Zrobiłem mały risercz w poszukiwaniu forum skki trikke (ale chyba szybciej znajdę jednorożca). Dla zainteresowanych - mam nadzieję, że tutejszy zarządca mi wybaczy:

http://www.skiforum.pl/topic/346-trikke-skki/

http://www.skifever.pl/forum/107-na-stoku/1802-skki-trikke-czy-to-ma-sens

http://www.kochamnarty.pl/topic/2214-3249-pln-czy-warto/

Czy Ty masz problem ze zrozumieniem? Chcesz sobie popisać na temat innego forum to zakładaj nowy wątek. Teraz tylko chcesz wywołać awanturę i to kolejna. 

Ja wyżej, nie na temat. Posty nabijasz? 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pawelb91 napisał:

Do tej pory stosunek do trójnogów miałem neutralny, teraz raczej bardziej negatywny. Więcej sobie szkodzicie tymi wpisami niż zyskujecie. 

I kto tu tworzy zaczepki do awantury? Bo na pewno nie narciarze. xD

Czytasz bez zrozumienia. Treść wątku nie miała nic wspólnego z tym co tu opisujesz. Twoj stosunek do czegokolwiek nie jest interesujący, a tym bardziej mający cis wspólnego z zasadami zachowania się na stoku. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, my360grad napisał:

.........

Osoba, która wynajmuje narty może w oczach co niektórych leciec na łeb na szyje w dół i będzie wszystko ok.

.........

Wstaw konkretny cytat, w którym krytykowałem użytkowników Trikke i przyzwalałem na szaleńczą jazdę bez kontroli narciarzowi. Czekam...

Jeżeli coś krytykowałem to stosowany przez Ciebie napastliwy sposób dyskusji oraz nieszczęśliwe - i moim zdaniem obraźliwe dla użytkowników Trikke sformułowanie - że na tym oże jeździć każdy głupi po paru godzinach.

Zadałem Ci konkretne pytania na które nie odpowiedziałeś i zarzuciłeś mi nieznajomość ustaw dotyczących przewozu sprzętu kiedy ja na ten temat w ogóle nie wypowiadałem się w temacie bo nie ma to dla mnie znaczenia. Chętnie porozmawiam o Trikke z Tomkiem i z przyjemnością spróbuję tak jak nauczyłem się swego czasu jeździć na snowboardzie. Zrobiłem to właśnie dlatego bo jestem dość otwarty o chętny do działania czego jak widać Tobie brakuje. I jeszcze raz mówię Tobie - nie Trikke więc nie utożsamiaj moich pretensji ze sprzętem, nie manipuluj.

Sporty zimowe są sportami przestrzeni i sportami wysokiego ryzyka. Dwa razy niestety asystowałem przy zwożeniu ze stoku worka z ciałem i będę z pogardą odnosił się do wszystkich, którzy naruszają zasady bezpieczeństwa na stokach czy to z braku umiejętności, czy też niewiedzy czy zwykłej głupoty. Dlatego też argument o momentalności nauki jazdy na Trikke uważam za wyjątkowo nietrafiony i szkodliwy bo sporty zimowe, tak jak wspinanie wchodzą człowieka z reumatyzmem a przynajmniej wchodzić powinny

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Wstaw konkretny cytat, w którym krytykowałem użytkowników Trikke i przyzwalałem na szaleńczą jazdę bez kontroli narciarzowi. Czekam...

Jeżeli coś krytykowałem to stosowany przez Ciebie napastliwy sposób dyskusji oraz nieszczęśliwe - i moim zdaniem obraźliwe dla użytkowników Trikke sformułowanie - że na tym oże jeździć każdy głupi po paru godzinach.

Zadałem Ci konkretne pytania na które nie odpowiedziałeś i zarzuciłeś mi nieznajomość ustaw dotyczących przewozu sprzętu kiedy ja na ten temat w ogóle nie wypowiadałem się w temacie bo nie ma to dla mnie znaczenia. Chętnie porozmawiam o Trikke z Tomkiem i z przyjemnością spróbuję tak jak nauczyłem się swego czasu jeździć na snowboardzie. Zrobiłem to właśnie dlatego bo jestem dość otwarty o chętny do działania czego jak widać Tobie brakuje. I jeszcze raz mówię Tobie - nie Trikke więc nie utożsamiaj moich pretensji ze sprzętem, nie manipuluj.

Sporty zimowe są sportami przestrzeni i sportami wysokiego ryzyka. Dwa razy niestety asystowałem przy zwożeniu ze stoku worka z ciałem i będę z pogardą odnosił się do wszystkich, którzy naruszają zasady bezpieczeństwa na stokach czy to z braku umiejętności, czy też niewiedzy czy zwykłej głupoty. Dlatego też argument o momentalności nauki jazdy na Trikke uważam za wyjątkowo nietrafiony i szkodliwy bo sporty zimowe, tak jak wspinanie wchodzą człowieka z reumatyzmem a przynajmniej wchodzić powinny

Pozdrowienia

Pozwoliłem sobie przeczytać twój tekst i pytam co ma wspólnego z konkretnym pytaniem, które zadałem we wątku ? Kolejny raz Ci odpowiadam:

pomyliłeś wątki.

Poczułeś się urażony...napisz skargę. Chcesz opisać swoją historie życiowa, zakładaj bloga. Masz problem ze zrozumieniem się z innym użytkownikiem i to napisz do Niego na prv. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzę kolejny bezsensowny post: tylko koleżanka @Chrumcia i z bólem kolega @MarioJ udzielił wystarczająco rzeczowe odpowiedzi. Tylko troszku kolega @gregor_g4 się pogubił, ale nie dziwię się mu szczerze. 

Następnie co nastąpiło to nawet nie wiem, jak to określić, aby nie użyć niecenzuralnych słów. Pozdrawiam. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2018 o 09:02, my360grad napisał:

Dzień dobry.

Chciałbym się kulturalnie przywitać. Na wstępie, chciałbym powiedzieć , że nie jeżdżę na nartach czy snowbordzie, ale na innym sprzęcie i obiecuję, że nie będę tutaj Wam smucił o nim, bo wiem, że są tu tacy co by mnie na wstępie spalili na stosie za herezje, ale dajmy na luz Panowie i Panie ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, my360grad napisał:

Pozwoliłem sobie przeczytać twój tekst i pytam co ma wspólnego z konkretnym pytaniem, które zadałem we wątku ? Kolejny raz Ci odpowiadam:

pomyliłeś wątki.

Poczułeś się urażony...napisz skargę. Chcesz opisać swoją historie życiowa, zakładaj bloga. Masz problem ze zrozumieniem się z innym użytkownikiem i to napisz do Niego na prv. 

 

Odpowiedzi na postawione w wątku pytanie udzieliłem w wątku poprzednim. Po prostu tego się nie praktykuje bo jest niewykonalne ze względu na czasochłonność procesu kształcenia. Udowodnieniu tej tezy służyły zadane Ci pytania, na które nie odpowiedziałeś czym dałeś pośrednio dowód jej prawdziwości.

To na czym jeździsz nie ma tu absolutnie znaczenia.

Każdy myślący człowiek, który pierwszy raz ma się zetknąć z działalnością niebezpieczną powinien zadbać o to aby zostać w nią odpowiednio wprowadzonym. W wypadku pojazdów mechanicznych są to ramy prawne w wypadku działalności hobbystycznej też bardzo częste są takie uregulowania - żeglarstwo, wędkarstwo, taternictwo itd. Chodzi przede wszystkim o to aby być bezpiecznym dla innych bo każdy może się zabić na własny rachunek jak chce. W górach czy na wodzie dochodzi problem ratownictwa i narażanie życia rzez ratowników w akcjach po ludzi, którzy z niewiedzy czy przez głupotę sprowadzili na siebie kłopoty.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kordiankw napisał:
Dnia 12.10.2018 o 09:02, my360grad napisał:

Dzień dobry.

Chciałbym się kulturalnie przywitać. Na wstępie, chciałbym powiedzieć , że nie jeżdżę na nartach czy snowbordzie, ale na innym sprzęcie i obiecuję, że nie będę tutaj Wam smucił o nim, bo wiem, że są tu tacy co by mnie na wstępie spalili na stosie za herezje, ale dajmy na luz Panowie i Panie ok? 

Dlaczego przytaczasz post z innego wątku. Chcesz mi Coś przekazać? Teraz cofnij się do początku tego wątku i gdzie widzisz dylemat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, my360grad napisał:

............

Tak, napisałeś, że koledzy powinni Ci to przekazać, ale nie masz kolegów, a sięgasz info przykładowo tutaj ... widzisz przekopałem 8 stron na szybko w "szukajce" pod terminem : zachowanie się na stoku, vademecum narciarza i co? Jakoś tutaj też nowy nie znajdzie na "szybko" informacji, musi zapytać, ale skoro nie wie o co zapytać? 

Cześć

Coś słabo szukałeś. Poniższy temat napisałem wiele lat temu ( wstawka z 2011 ale napisano chyba w 2007) ale jest ciągle aktualny. Może go w takim razie podwiesić?

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

Odpowiedzi na postawione w wątku pytanie udzieliłem w wątku poprzednim. Po prostu tego się nie praktykuje bo jest niewykonalne ze względu na czasochłonność procesu kształcenia. Udowodnieniu tej tezy służyły zadane Ci pytania, na które nie odpowiedziałeś czym dałeś pośrednio dowód jej prawdziwości.

To na czym jeździsz nie ma tu absolutnie znaczenia.

Każdy myślący człowiek, który pierwszy raz ma się zetknąć z działalnością niebezpieczną powinien zadbać o to aby zostać w nią odpowiednio wprowadzonym. W wypadku pojazdów mechanicznych są to ramy prawne w wypadku działalności hobbystycznej też bardzo częste są takie uregulowania - żeglarstwo, wędkarstwo, taternictwo itd. Chodzi przede wszystkim o to aby być bezpiecznym dla innych bo każdy może się zabić na własny rachunek jak chce. W górach czy na wodzie dochodzi problem ratownictwa i narażanie życia rzez ratowników w akcjach po ludzi, którzy z niewiedzy czy przez głupotę sprowadzili na siebie kłopoty.

Pozdrowienia

Mitek dopiero teraz rzeczowo odpowiedziałeś, twój poprzedni post nie miał nic wspólnego z tym co teraz piszesz. Grzecznie, kulturalnie i rzeczowo, bez żadnych emocji i złośliwości. Dzięki i całkowicie się z Tobą zgadzam. Choć raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, my360grad napisał:

Dlaczego przytaczasz post z innego wątku. Chcesz mi Coś przekazać? Teraz cofnij się do początku tego wątku i gdzie widzisz dylemat? 

Odnoszę się do obietnicy nie smucenia o sprzęcie na którym jeździsz. Na kontrargumenty ludzi którzy nie podzielają twojego zachwytu Skki Trikke reagujesz agresją. W ten sposób nie uda ci się zainteresować zapalonych narciarzy do tego, by spróbować czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

Coś słabo szukałeś. Poniższy temat napisałem wiele lat temu ( wstawka z 2011 ale napisano chyba w 2007) ale jest ciągle aktualny. Może go w takim razie podwiesić?

Pozdrowienia

Mitek powoli. Ja pisałem, że na szybko przewertowałem pierwsze 8 stron tak. Kopanie w czeluściach forum przez kogoś, kto nie ma rozeznania spowoduje, że to zlekceważy. Zgodzisz się? Dlatego powinno być to na pierwszej stronie, aby każdy, bez wyjątku nie miał problemu z odnalezieniem tego tematu. Mam racje czy nie? 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kordiankw napisał:

Odnoszę się do obietnicy nie smucenia o sprzęcie na którym jeździsz. Na kontrargumenty ludzi którzy nie podzielają twojego zachwytu Skki Trikke reagujesz agresją. W ten sposób nie uda ci się zainteresować zapalonych narciarzy do tego, by spróbować czegoś innego.

Czy ja tu coś  poruszam innego oprócz problemu zachowania się na stoku? 

Gdzie padło tutaj słowo napisane przez moją osobę na temat sprzętu na którym jeżdżę??? Mylisz osoby kolego. 

Edytowane przez my360grad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, my360grad napisał:

Mitek powoli. Ja pisałem, że na szybko przewertowałem pierwsze 8 stron tak. Kopanie w czeluściach forum przez kogoś, kto nie ma rozeznania spowoduje, że to zlekceważy. Zgodzisz się? Dlatego powinno być to na pierwszej stronie, aby każdy, bez wyjątku nie miał problemu z odnalezieniem tego tematu. Mam racje czy nie? 

Nie masz racji. Nie masz wiedzy i doświadczenia aby decydować co powinno być na pierwszej stronie forum narciarskiego.

Brakuje Ci totalnie pokory i grzeczności. Twoje wypowiedzi są bardzo zarozumiałe.

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...