Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodowiec Kitzsteihorn w grudniu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dopisuję, jutro wyjazd do Obertauern, przyszły weekend Chopok, karnety też trzeba wykorzystać ;), ale póżniej to juz będę sukcesywnie odwiedzać polecane miejsca blisko mojej A1 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marionen napisał:

To Ty jeszcze nie pod gondolą?

Ja śpię pod gondola ;) jeszcze dwa ujęcia z dziś , warunki super rano swierzy puch :), dało sie spokojnie jeździć donkonca choć faktycznie od 14.40 sporo odsypow, jutro powtórka z nowa dostawa z nieba ;) a dziś wieczorem jeszcze parada troli ;) nie tych forumowych.

F50606AB-764C-4AD3-B1D0-E64C22F0E761.jpeg

82F6C1F5-50AB-402C-B1C2-7D38DD004713.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sariensis napisał:

Ja śpię pod gondola ;) jeszcze dwa ujęcia z dziś , warunki super rano swierzy puch :), dało sie spokojnie jeździć donkonca choć faktycznie od 14.40 sporo odsypow, jutro powtórka z nowa dostawa z nieba ;) a dziś wieczorem jeszcze parada troli ;) nie tych forumowych.

F50606AB-764C-4AD3-B1D0-E64C22F0E761.jpeg

82F6C1F5-50AB-402C-B1C2-7D38DD004713.jpeg

Na czym jeździsz w takim sniegu?

PS. Blisko A1? Napisz co bo ja nietutejszy.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko A1 na X-Maxach Salomona dają radę , gora zamknięta na razie silny wiatr 

 

blisko Salzburga najbliżej chyba z Polski

 

dzis śniegu jak w Snowmass ;) najlepsze freeride narty na to

A3DA0E5C-1209-4079-98BC-5047A711CC9D.jpeg

E76B919A-82B2-451E-B981-B441C324FCAF.jpeg

AACE90BA-B0AB-43F9-AC22-B0DF605F7B4F.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 09:56, Sariensis napisał:

Blisko A1 na X-Maxach Salomona dają radę , gora zamknięta na razie silny wiatr 

blisko Salzburga najbliżej chyba z Polski

dzis śniegu jak w Snowmass ;) najlepsze freeride narty na to

 

Ja z KRK przeważnie do Obertauern jeżdżę dołem - czyli nie od A1, a przez Wiedeń w stronę Graz, potem S6 Semmeringer Schnellstrasse itd. Moim zdaniem tak jest szybciej, a kilometrowo też na pewno krócej.

Co do śniegu - takie własnie jest Obertauern - niby nie lodowiec, ale potrafi tam przywalić naprawdę sporo białego. Z jednej strony fajnie, z drugiej tam jak jest lampeczka, to widokowo moim zdaniem najlepsza miejscówka w okolicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cosworth240 napisał:

Ja z KRK przeważnie do Obertauern jeżdżę dołem - czyli nie od A1, a przez Wiedeń w stronę Graz, potem S6 Semmeringer Schnellstrasse itd. Moim zdaniem tak jest szybciej, a kilometrowo też na pewno krócej.

Co do śniegu - takie własnie jest Obertauern - niby nie lodowiec, ale potrafi tam przywalić naprawdę sporo białego. Z jednej strony fajnie, z drugiej tam jak jest lampeczka, to widokowo moim zdaniem najlepsza miejscówka w okolicy. 

Na A1 wjeżdżam w Polsce, potem przez Brno i na Wiedeń, tak nawigacja prowadzi, wyszło mi niecałe 650 km więc chyba nieźle ;), widokowo było zacnie w sobotę, niedziela to juz śnieżyce i porywiste wiatry, nieźle bujało gondolkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sariensis napisał:

Na A1 wjeżdżam w Polsce, potem przez Brno i na Wiedeń, tak nawigacja prowadzi, wyszło mi niecałe 650 km więc chyba nieźle ;), widokowo było zacnie w sobotę, niedziela to juz śnieżyce i porywiste wiatry, nieźle bujało gondolkami.

To chyba się źle zrozumieliśmy - ty pisałeś o polskiej A1, na którą wjeżdżałeś zapewne gdzieś na Śląsku, a ja myślałem że chodziło Ci o to, że jechałeś do Obertauern po austriackiej A1 przez Linz i Salzburg, bo tak też można , ale krócej jest nie jechać austriacką A1 (Westautobahn), tylko A2 (Sudautobahn) do S6 (Semmeringer Schnellstrasse).

Jeżeli możesz i nie jest to wielka tajemnica to napisz gdzie śpisz, za ile i jakie warunki. Widzę, że jesteście blisko Grundwaldkopfbahn - Hotel Winter może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Cosworth240 napisał:

To chyba się źle zrozumieliśmy - ty pisałeś o polskiej A1, na którą wjeżdżałeś zapewne gdzieś na Śląsku, a ja myślałem że chodziło Ci o to, że jechałeś do Obertauern po austriackiej A1 przez Linz i Salzburg, bo tak też można , ale krócej jest nie jechać austriacką A1 (Westautobahn), tylko A2 (Sudautobahn) do S6 (Semmeringer Schnellstrasse).

Jeżeli możesz i nie jest to wielka tajemnica to napisz gdzie śpisz, za ile i jakie warunki. Widzę, że jesteście blisko Grundwaldkopfbahn - Hotel Winter może?

zgadza się , hotel Winter, bardzo tani i bardzo przyzwoity, do narciarni podjechałem ... na nartach, garaż podziemny, śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne, obsługa bardzo życzliwa i pomocna, po wymeldowaniu pozwolili zostawić samochód w garażu podziemnym, więc odpadło odśnieżanie po nartach. Co do trasy, to jechałem drugą opcją, w Polsce A1 leci mi przez miasto, więc nie siłą rzeczy zawsze ja wybieram jadąc na południe Europy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pawelb91 napisał:

zapłaciłem nieco mniej niż jest na stronie, w strefie Euro to jest zupełnie normalna cena z HB, zwłaszcza w takiej lokalizacji, zresztą sprawdź po ile chodzi Meta w Szczyrku w sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cosworth240 napisał:

80 EUR/os z wyżywieniem Half-Board w Obertauern to jest OK cena. 

Np. W Ischgl jest znacznie drożej a o cenach przy głównych wyciągach nawet nie będę wspominał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...