Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ośrodki z taśmami dla dzieci


aniabg1

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

szukam ośrodka w Polsce lub u bliskich sąsiadów Czechy , Słowacja nastawionego głównie na dzieci. Zależy mi aby były wyciągi taśmowe i teren oddzielony. A instruktorzy byli dobrze przygotowani do pracy z takimi 3 letnimi maluchami. Czy ktoś coś może mi polecić? Gdzie postawić pierwsze kroki narciarskie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Małopolsce jest tego całkiem sporo. Dwie taśmy mają w Białce na Bani, jest tam od groma niezłych instruktorów z fajnym podejściem do dzieciaków. Dodatkowo bonus to to, że dziecko do 120 cm jeździ za darmo. Minus - w sezonie straszne tłumy.

Taśma i niezła szkoła narciarska są również w Rusin Ski w Bukowinie. Minus - jazda na taśmie jest droga. Bodaj 30 zł za godzinę.

W okolicach Krynicy taśma jest w Henryk Ski oraz w (na?) Słotwiny Arenie. Dodatkowo warto sprawdzić Tylicz Master Ski, bo od tego sezony również dysponują wyciągiem taśmowym, a dodatkowo jest to chyba jedna z najlepszych rodzinnych stacji narciarskich w Polsce.

W okolicach Krakowa taśma jest również w Kasinie.

To tyle co przychodzi mi do głowy bez googlowania:)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś juz wcześniej polecał Ryterski Raj i ja także tam polecam. Teren oddzielony od reszty, szkoła fajna - zdaje sie, ze myśmy jeździli z Panem Markiem i polecam. Uczył  nie tylko moja córkę i wszyscy byliśmy zadowoleni.

w Suchem tez widziałem z boku parkingu taśmę i jest to teren oddzielony od reszty ośrodka. Nie wiem nic na temat szkółki.

W Spytkowicach tez jeździliśmy na taśmie położonej na uboczu. Była nawet dość długa.

W okolicy Krakowa od zeszłego roku jest taśma w Sieprawiu. Obok krótki płaski orczyk. W szkółce narciarskiej polecam Panią Asie Swiatlon.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Właśnie wróciliśmy z wyjazdu. Wybraliśmy Tylicz i to był strzał w 10 :) Jeździliśmy na Tylicz.ski z instruktorem ze szkoły pomarańcza. Młoda zachwycona codziennymi zajęciami z instruktorem który z nią się świetnie bawił. Dodatkowym plusem jest to, ze przy stacji narciarskiej jest kącik zabaw w którym można zostawić dziecko pod okiem opiekunki i samemu poszusować.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Może nie typowo ośrodek narciarski ale polecam.
Gościniec Galicyjski w Nowym Sączu.
Kiedyś zagapiłam się i nie zdązyłam zarezerwować niczego fajnego w narciarskim klimacie, więc wybraliśmy to  miejsce i strzał w 10! Wszędzie blisko, poznaliśmy 2 nowe stoki, a po śmiganiu na nartach - znakomity obiad w Gospodzie przy hotelu siadł jak złoto :D

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...