Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
kamo

środa 20marca Jasna Chopok

Recommended Posts

Krótko i konkretnie: środa 20marca Jasna Chopok. Chętny kto? skierowane do osob z gliwice, katowice, bielsko, rybnik raciborz.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Sprawdzam właśnie pogodę na lodowcach i to co widzę jest wręcz niewiarygodne. Wszędzie przybywa śniegu, a na lodowcu Stubai jest już 660 cm śniegu! Nie pamiętam, aby o tej porze roku na austriackich lodowcach było tyle śniegu!?
    • By kamo
      Cos, son lub bsa szczyrk sobota 23.03. W przypadku bsa mam 4h karnet do puszczenia po taniosci. Skierowane do osób które można zgarnąć po drodze np w Bielsku pszczynie itp lub okolice rybnik raciborz Gliwice. 
      Kontakt 
      515>717>246
    • By tronkk93
      Witam,
      Wykupiłem 2 karnety na ten piątek 22.02.
      Otrzymalem fakturę za zakup lecz na koncie nie mam do wydrukowania kart tymczasowych ( brak dokumentów zastępczych ).
      Od wczoraj próbuję sie skontaktować z obsługą, wysłałem już chyba maila na wszystkie możliwe adresy a podany numer albo nie odbiera albo jest zajęty...
      Jest ktoś w stanie mi pomóc? Czy to z tą faktura mam gdzieś się udać ?
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • By Sariensis
      Dziś rozpoczołem kolejny Juz objazd slowackich osrodków TMR, ktore mam na karnecie, jako, ze najblizej I po drodze mam Chopok, to zaczalem od tego flagowego osrodka i tu na wjezdzie do Doliny Demanowskiej miła niespodzianka, obsluga kieruje samochody na parking centralny, gdzie juz czekaja 3 skibusy, podjezdzaja co chwile puste, kazdy ma swoje miejsce I nie tracac czasu w korku, szybciutko dojezdza na Lucky, Zahradky I Bela Put, kompletny brak typowego korka pod Chopok, można? Jako ze dojazd zajmuje teraz bardzo malo czasu, to szybko wysiadam na Zahradky I pedze na kanape, ktora mnie dostarczy na Priehybe, kolejki do kolejki brak o dziwo, szybki podjazd pod funitela I po chwili melduję sie na rotundzie, gdzie dzis jest bajkowo, szybki zjazd na Kosodrevina I jeszcze szybszy powrot na Rotunde, bo skoro taka pagoda sloneczna, jak nie na Chopoku, to I na Demanovke sie skusilem aby chwile dluzej podelektować sie widokami za oknami, dzisiaj TMR ma za to duzego plusa. I tak jeszcze 11 razy dzisiaj wjezdzam na Chopok z przerwami na Kunsky Grun I inne atrakcje Chopoka, po 14 zrobilo sie miękko I muldowato z odsypami, narty koniecznie musze naostrzyc ponownie, kolejek do kolejek no bylo, tutaj nawet single line jakos dziala i jezdzilo sie bez przestojów, a Juz jutro Lomnica, pogoda ma byc nieco gorsza ale zobaczymy co mam góra jutro da, trasa z Chopoka na Lomnicę byla bajkowa, Tatry w sloncu z minimalna iloscià Zachmurzen, kilka zdjeć z dziś, jutro kontunuacja Juz na Łomnicy.

• By JC
      Szwajcaria Bałtowska - otwarcie sezonu 02.12.2018
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...