Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Jako 偶e z Korbielowem wielka niewiadoma聽(niestety ju偶 od 2013r by艂y wieksze cyrki ni偶 w SzCyrku) widz臋 偶e orczyk聽ma lepsze zastosowanie jako hu艣tawka.

• Haha 1

1 godzin臋 temu, G贸ral spod Skrzycznego napisa艂:

@andy-w cho膰 to by艂:

聽... Narciarski dzie艅 nr 56聽i i chyba moje zako艅czenie sezonu bardzo udane, ...

Nie ko艅cz sezonu, je藕dzimy jeszcze 20-22 kwietnia na Miziowej

B臋dzie聽czynny orczyk?

Godzin臋 temu, Sariensis napisa艂:

B臋dzie聽czynny orczyk?

Na stronie info, 偶e zapraszaj膮 na wiosenne szusy od 20 do 22 kwietnia! :D聽聽

https://pilsko.org/

Edited by Maria
liter贸wka
  • Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Artureeq
      Witam serdecznie, potrzebuje zakupi膰 narty dla pocz膮tkuj膮co - 艣rednio zaawansowanych narciarzy.
      M臋skie - wzrost 174cm waga 84kg
      Damskie wzrost 178cm waga 67kg

Najlepiej co艣 nowego z wyprzeda偶y do 1000z艂. Czy jeste艣cie w stanie co艣 ciekawego poleci膰 ?
    • By Kamil1991
      Witam mam pytanko czy znajdzie sie tu kto艣 kto wyceni mi zabytkowe szwedzkie narty?? Dzi臋kuje i pozdrawiam
    • By JC
      D艂ugo czeka艂em na taki wyjazd. W艂a艣nie siedz臋 w samolocie do Monachium, sk膮d udaj臋 si臋 dalej do Zell am See - Kaprun w Austrii. W ci膮gu najbli偶szych kilku dni mam zaplanowane: narty, rowery, trekking i ... kilka innych atrakcji.
      Licz臋 na udany wyjazd, bo prognozy zapowiadaj膮 okno pogodowe, a na lodowcu jest ponad 4m 艣niegu plus 40cm 艣wie偶ej dostawy.
      Zmienili samolot na wi臋kszy, i siedz臋 dzisiaj jak panisko na trzech siedzeniach 馃槈

• By JC
      W poprzednim filmie wyratrakowa艂em stok S艂otwiny Arena w Krynicy. Przyszed艂 czas, aby sprawdzi膰, co narobi艂em :)! A, 偶e 聽wysz艂o mi nawet nie藕le, nie b臋d臋 przecie偶 sam na siebie narzeka艂, tylko podam wam gar艣膰 informacji dotycz膮cej jazdy wieczornej.
      Dodam, 偶e stok super zmrozi艂o, cho膰 temperatura nie by艂a niska, wi臋c jazda by艂a przednia.

• By JC
      Sprawdzam w艂a艣nie pogod臋 na lodowcach i to co widz臋 jest wr臋cz niewiarygodne. Wsz臋dzie przybywa 艣niegu, a na lodowcu Stubai jest ju偶 660 cm 艣niegu!聽Nie pami臋tam, aby o tej porze roku na austriackich lodowcach by艂o tyle 艣niegu!?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor贸w i Trener贸w Narciarstwa PZN Wypo偶yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright 漏 1997-2019
  • Create New...