Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Jako 偶e z Korbielowem wielka niewiadoma聽(niestety ju偶 od 2013r by艂y wieksze cyrki ni偶 w SzCyrku) widz臋 偶e orczyk聽ma lepsze zastosowanie jako hu艣tawka.

• Haha 1

1 godzin臋 temu, G贸ral spod Skrzycznego napisa艂:

@andy-w cho膰 to by艂:

聽... Narciarski dzie艅 nr 56聽i i chyba moje zako艅czenie sezonu bardzo udane, ...

Nie ko艅cz sezonu, je藕dzimy jeszcze 20-22 kwietnia na Miziowej

B臋dzie聽czynny orczyk?

Godzin臋 temu, Sariensis napisa艂:

B臋dzie聽czynny orczyk?

Na stronie info, 偶e zapraszaj膮 na wiosenne szusy od 20 do 22 kwietnia! :D聽聽

https://pilsko.org/

Edited by Maria
liter贸wka
  • Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Kacperczak
      Witam dzisiaj zwracam si臋 z pytaniem o dob贸r nart freeride/freestyle. Na nartach je偶d偶臋 8 lat ale ciagle by艂y to tylko przygotowane stoki. Chcia艂bym spr贸bowa膰 czego艣 nowego a mianowicie jazda poza trasa (lasy) ale tez聽snow parki i powoli jaka艣 nauka trik贸w. Chcia艂bym aby te narty nadawany si臋 do tego i tego.
      Rozwazam na pocz膮tek kupno jaki艣 u偶ywanych nart do oko艂o 500 z艂.
      Moj wzrost:177 cm聽
      Moja waga:75 kg聽

• By Karolciamalymis
      Witam,
      W dniach 29.02-07.03 mam zaplanowany wyjazd do W艂och do MdC.
      Ze wzgl臋du na wprowadzone dzi艣 obostrzenia ze strony w艂adz w艂oskich zastanawiam si臋 czy uda mi si臋 przedosta膰 autem z Mediolanu do Trydentu.聽
      Jak wi臋kszo艣膰 forumowicz贸w wie, Mediolan to cze艣膰 regionu Lombardii podobno s膮 wprowadzone przej艣cia 鈥瀏raniczne鈥澛爄 pytanie do Was czy kto艣 co艣 ju偶 wie gdzie te przej艣cia si臋 znajduj膮? A mo偶e poprostu tam nie jecha膰, cho膰 jak wiadomo pieni膮dze ju偶 cz臋艣ciowo na wyjazd wydane.
      Nie by艂abym za szcz臋艣liwa gdyby okaza艂o si臋, ze pojad臋 na narty, ale nie wiem kiedy wr贸c臋 bo zamkn膮 i ten region
      Pozdrawiam
    • By andrzej_bor
      Dzie艅 dobry

Maj膮c na uwadze bardzo s艂abe i loteryjne warunki w PL, szukamy jakiej艣 alternatywy na austriackich stokach.
      My艣limy o wyje藕dzie od 7 lub 14 marca na 6-7 dni.
      Mam autko kombi, relingi, box na dach.
      My艣limy o rejonie Saalbach, Zell am See, Kaprun - cho膰 nie byli艣my w tych okolicach.
      Jazda z naszej strony raczej turystyczna - bez hardcorowych potrzeb.
      Szukamy jakiej艣 pary do wsp贸lnego wyjazdu, kt贸ra z kolei szuka mo偶liwo艣ci transportu w okolice gdzie b臋dzie 艣nieg i warunki;)

AB
    • By leitner
      Trafi艂em zn贸w na podhala艅skie stoki. Dzi艣 Olcza艅-ski w Bukowinie. Warunki bardziej dobre, brak kolejek. Poza tras膮 by艂o nawet troch臋 puchu 馃榾

• By grregs
      Oddam w dobre r臋ce moje ulubione narty V枚lkl Tigershark 11FT Power Shark d艂ugo艣膰 175 cm
      Kupione w 2012聽roku, je偶d偶one 艣rednio intensywnie tj. oko艂o 10 dni w roku.
      Pe艂ny opis tutaj:聽https://www.skionline.pl/sprzet/narty,09-10,voelkl,11-feet-power-switch,3913.html
      Stan adekwatny do wieku, czyli nosz膮 zewn臋trzne 艣lady u偶ytkowania, bez uszkodze艅 strukturalnych.
      Wi膮zania Marker iPT Speedride 4-12 DIN w pe艂ni sprawne, rozstaw buta w pe艂ni regulowany na szynie.
      Pokr臋t艂a Power Switch sprawne ale mocno porysowane.
      Narty regularnie serwisowane, je偶d偶one 1 dzie艅 po ostatnim serwisie.
      Wi臋cej informacji, zdj臋cia na 偶yczenie.
      Odbi贸r osobisty w Krakowie lub wysy艂ka kurierem.
      Cena 450 z艂 ale jak mnie kto艣 przekona to mo偶e by膰 inna
      Nowe kosztowa艂y 3000 z艂.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor贸w i Trener贸w Narciarstwa PZN Wypo偶yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright 漏 1997-2019
  • Create New...