Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Witam,

mam do odstąpienia cztery jednodniowe karnety na lodowiec Stubai z ważnością do końca roku. Dostałem je w tamtym sezonie w ramach rekompensaty za dni gdy nie można było korzystać z wyciągów. Niestety w tym roku nie mogę wyjechać i je wykorzystać.

pozdrawiam,

Szymek005

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By pinky_ok
      Znajomy odsprzeda super apartament dla 8 os. w Austrii (Stubai) 29.02 - 7.03 za 500EUR (oryginalna cena 1400EUR) https://www.booking.com/hotel/at/haus-gamskogl.pl.html
    • By andrzej_bor
      Dzień dobry

Mając na uwadze bardzo słabe i loteryjne warunki w PL, szukamy jakiejś alternatywy na austriackich stokach.
      Myślimy o wyjeździe od 7 lub 14 marca na 6-7 dni.
      Mam autko kombi, relingi, box na dach.
      Myślimy o rejonie Saalbach, Zell am See, Kaprun - choć nie byliśmy w tych okolicach.
      Jazda z naszej strony raczej turystyczna - bez hardcorowych potrzeb.
      Szukamy jakiejś pary do wspólnego wyjazdu, która z kolei szuka możliwości transportu w okolice gdzie będzie śnieg i warunki;)

AB
    • By Jakobo
      Szukam kwatery we Włoszech lub w Austrii w terminie jak wyżej lub kontakty do dobrego biura.
    • By Sportego360
      HI,
      Ktoś kojarzy czy bramki na autostradzie we Włoszech są przed Tarviso czy już za? Tarvisio to pierwsza miejscowość tu przy granicy z Austria jak jedzie się od Villach.
    • By Sportego360
      Cześć,
      Wybieram się na południe Austrii w rejon Villach. Zastanawiam się czy w drodze nie odwiedzić jakiegoś ośrodka za Wiedniem i przez pół dnia w nim poszusować.
      Wpadła mi w oko taka miejscówka Mönichkirchen
      https://www.bergfex.pl/moenichkirchen/
      Ktoś był tam i ma ciekawe informacje? Zakładam, że będę tam w sobotę.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...