Narty - skionline.pl
Jump to content

Ankieta - Filmowa jazda po stokach

Filmowa jazda po stokach  

25 members have voted

1. 1. Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 04/01/2020 at 04:00 PM

Recommended Posts

Hej Wszystkim.

Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle :( (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.

Sportego360

• Thanks 1
  • JC changed the title to Ankieta - Filmowa jazda po stokach
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok - BSA - tego nie ma w ankiecie to można wrzucić poza konkursem. Muza jest ale zawsze można ściszyć!!!    Mimo wszystko na ankietę liczę nadal  

Przepraszam. Dobrze, że wywołałeś mnie do TABLICY. Zapraszam na trasę numer 1 w Nassfeld.  Super trafiliśmy bo przy dolnej stacji cały czas grała kapela włoska - przeboje od pop'u, poprzez r

Ostatnio pojawiło się coś gorszego - dudniący głośnik w plecaku 😡. Kiedyś zapytałem takiego "nadawacza", czy nie lepiej ze słuchawkami, bo nie uszczęśliwia wszystkich wokół, ale nie za bardzo wiedział

Posted Images

1 minutę temu, Jeeb napisał:

jak preferencje to trochę dziwne zestawienie ośrodków

Ps. Przydało by się więcej możliwości

Ale to są jego ( @Sportego360 ) wybory i prosi nas o pomoc, więc dlatego nie ma większej ilości ośrodków. 

• Like 2
Godzinę temu, Sportego360 napisał:

dzięki wielkie

wstaw cokolwiek a nie podnoś napięcia w oczekiwaniu na premierę

ps. tylko proszę bez jakiejś kretyńskiej muzyki i slomołszyn

ps2. jedna pani też obiecywała pokazać jazdę na tyczkach i ciągle czekamy

Edited by Jeeb
9 minutes ago, Jeeb said:

ładnie zrobiony chociaż ja nie mogę oglądać bo jak nikt nie jedzie na pierwszym planie to robi mi się niedobrze

Dzięki. I szkoda - będę musiał jakiegoś "zająca" wypuścić przed sobą :).

Czasami mi się zdarza jechać za kimś ale to raczej rzadko.

3 minuty temu, Sportego360 napisał:

Po początkowych wypowiedziach forumowiczów spodziewałem się, że grono zwolenników polskich stoków wygra w cuglach. A tu okazuje się, iż żaden z Polskich resortów nie zbliżył się do prowadzącej trójki. Ciekawe....

Dlatego, że większość z nas jeździ na nartach właśnie w Alpach. 

• Like 1
58 minutes ago, artix said:

Nie widzę na liście Kasprowego. Trochę mnie to dziwi.

Są ludzie którzy mają respekt dla tej góry i pewnie chcieli by się przygotować przed pierwszą wizytą. 

Przed BSA nie koniecznie 😉

Zgadzam się w pełni, tylko tak jak pisałem wyżej nie wszędzie byłem z kamerą. A nieraz jak już byłem w danym ośrodku to pogoda nie pozwalała na filmowanie bo kto by chciał oglądać filmy z mgłą.

Kasprowy mam na liście z "setką" :) innych ośrodków. 

Żeby powstał taki filmik to muszą być spełnione warunki:

a - muszę pojechać do danego ośrodka,

b - musi być sprzyjająca pogoda,

c - muszę mieć wystarczająco dużo czasu by cały ośrodek objechać i sfilmować trasy,

d - muszę mieć czas - wolne dni - by 3 powyższe punkt mogły być spełnione 

e - a na końcu czas by zrobić taki filmik bo nie jest to 5 minut roboty

@artix ośrodków jest bardzo dużo a filmuje od tego roku. Na dodatek koronawirus mocno mi pokrzyżował wyjazdy narciarskie bo miałem plany dyskutowane zresztą tutaj na forum

Widzę, że jesteś zainteresowany Zillertal to dla Ciebie wrzucam link do Hintertux'a. 

• Like 3
3 minutes ago, artix said:

Dzieki, ale Tux to moj faworyt a Arena byla zaliczona juz wiele razy

Jak się sprawdzi głosowanie na forum to następne będzie z Zillertal. No i zobaczymy ile jest jej zwolenników.

Chodź Arenę będę chciał podzielić na części tak samo jak Schladming. Bo inaczej to robi się tego za dużo. Samo Obertauern było i jest dla mnie wyzwaniem.

Tux to jest taki max ośrodek na robienie takiego objazdu i filmowanie.

3 minuty temu, Sportego360 napisał:

Jak się sprawdzi głosowanie na forum to następne będzie z Zillertal. No i zobaczymy ile jest jej zwolenników.

Chodź Arenę będę chciał podzielić na części tak samo jak Schladming. Bo inaczej to robi się tego za dużo. Samo Obertauern było i jest dla mnie wyzwaniem.

Tux to jest taki max ośrodek na robienie takiego objazdu i filmowanie.

Fajnie to wykombinowales. Tez uwazam ze z duzymi osrodkami moze byc ciezko to poukladac. Mozna zatem zrobic najciekawsze trasy, najbardziej lubiane  :)

A no i pilnuj stabilizacji ;)

Edited by artix
5 minutes ago, artix said:

A no i pilnuj stabilizacji ;)

Staram się, ale czasami jest problem bo się zapominam i przyspieszam, zmieniam styl jazdy czy też jest sporo muld albo już zmęczony jestem pod koniec dnia. Tłumacze to między innymi na filmiku z kamerki 360. Tylko, że on jest dostępny na FB :( bo tutaj się nie odtworzy. 

Ale zabawa z kamerka 360 też fajna bo można oglądać góry dookoła. :) Polecam, jest frajda zwłaszcza dzisiaj kiedy widzi się tylko 4 ściany przez 23h na dobę.

Cześć

Fajny pomysł. Podoba mi się taka uporządkowana, jednorodna formuła prezentacji Ze zdjęciami informacją topo itd.

Podziwiam również włożona pracę, bo pewnie trochę godzin na to poświęciłeś. Pewnie masz w planach jakiś katalog albo coś. Czy my myślałeś o wykorzystaniu filmów innych użytkowników na przykład.

Co do prezentacji samej trasy z jazdy...

Dla mnie bez wartości. Po pierwsze nie lubię tego typu filmów w ogóle. Po drugie w sensie prezentacji sposobu jazdy po danej trasie bez wartości. Zbyt dużo zmiennych. Ale to Twój projekt więc..

Może gdybyś w trakcie jazdy krótko komentował, bo zazwyczaj jedziesz dość wolno - myślę, że dobrze bo jest na to sporo czasu. Wiesz takie krótkie komentarze typu:

- mijamy zjazd w prawo na trasę X

- dojazd z lewej trasy Y, niebezpiecznie itd.

Serdeczne pozdrowienia

• Thanks 1