Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By wojgoc
      Życzę wszystkim forumowiczom bezstresowego, z dopisujących zdrowiem,  z szybkim powrotem do nart na stokach roku 2021!!!!!
    • By JC
      W związku z sytuacją, jaka miała miejsce w trakcie wstawiania wpisu na bloga przez @tanova, proszę o przeczytanie uważnie mojej prośby i propozycji.
      Zdarzyło się tak, że w trakcie wpisywania relacji @tanova zresetował się komputer. W tym momencie cały trud i czas poświęcony na wstawienie ciekawego wpisu niestety ulotnił się w wirtualny niebyt. Forum działa tak, że do momentu zapisania, wszystko to co widzimy na ekranie jest tylko wirtualne. Tu nie ma, jak np. w Word autozapisu, tymczasowego cache'a. Dlatego bardzo proszę i zalecam, aby dłuższe wpisy - blog, relacja przygotować w dowolnym edytorze, a dopiero po zakończeniu przekopiować na forum. Takie podejście zabezpieczy Was przed utratą przygotowanego już tekstu, ułatwi sprawdzenie, pozwoli na poprawki. 
      To jest moja sugestia i prośba do Was.
      Jacek
    • By Mops
      Po próbie dodania reakcji do odpowiedzi (w obojętnie jakim temacie) wyskakuje mi komuniakt :
      "Przepraszamy, ale dziś nie możesz dodać żadnych nowych reakcji"

Tak się dzieje od godziny 11. Wie ktoś dlaczego tak jest? 
      Dużo reakcji dzisiaj nie dawałem, więc nie wiem dlaczego taki komunikat się pojawia
    • By Przemek
      Co tu się dzieje? Czy tylko ja widzę chińskie znaczki?
    • By my360grad
      Dzień dobry.
      Chciałbym się kulturalnie przywitać. Na wstępie, chciałbym powiedzieć , że nie jeżdżę na nartach czy snowbordzie, ale na innym sprzęcie i obiecuję, że nie będę tutaj Wam smucił o nim, bo wiem, że są tu tacy co by mnie na wstępie spalili na stosie za herezje, ale dajmy na luz Panowie i Panie ok? Dobrze się bawię na stokach i dla mnie to jest najważniejsze i staram się Wam nie przeszkadzać na trasach. Szczególnie lubię czerwone i czarne, bo mogę się bawić równie dobrze jak na moim motocyklu. Pozdrawiam Wszystkich i proszę o wyrozumiałość, jak palnę coś, bo nie znam Waszego sloganu, nie siedzę w Waszym środowisku, a zabawę ze śniegiem rozpocząłem w tym roku. Pozdrawiam.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...