Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum - bardzo ważne!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze,

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że od dłuższego czasu na forum nie są wyświetlane reklamy? Dodam, że reklamy nie wyświetlają się na całej stronie skionline.pl.

Wyjaśniam dlaczego. Algorytm Google uznał, że na forum jest cyt. "mowa nienawiści" i wskazał kilka wpisów, w których padały epitety pod kontem innych użytkowników. Mimo, że usunąłem posty dalej wyświetlanie reklam jest wstrzymane, a co za tym idzie, nie uzyskuję z działania strony żadnych przychodów. Oczywiście nie mam możliwości skontaktowania się z Google i wyjaśnienia sprawy. Muszę czekać, aż algorytm stwierdzi, że wszystko jest ok i pozwoli na wyświetlanie reklam. Kiedy... nie wiem!

Dlatego informuję, że od dnia dzisiejszego wszystkie posty, w których będą używane słowa obrażające innych użytkowników forum lub zawierające słowa uważane za obraźliwe i wulgarne będą bezwzględnie kasowane, a ich autorzy będą blokowani. 

Jacek

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned i featured this temat
11 godzin temu, JC napisał:

Forumowicze,

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że od dłuższego czasu na forum nie są wyświetlane reklamy? Dodam, że reklamy nie wyświetlają się na całej stronie skionline.pl.

Wyjaśniam dlaczego. Algorytm Google uznał, że na forum jest cyt. "mowa nienawiści" i wskazał kilka wpisów, w których padały epitety pod kontem innych użytkowników. Mimo, że usunąłem posty dalej wyświetlanie reklam jest wstrzymane, a co za tym idzie, nie uzyskuję z działania strony żadnych przychodów. Oczywiście nie mam możliwości skontaktowania się z Google i wyjaśnienia sprawy. Muszę czekać, aż algorytm stwierdzi, że wszystko jest ok i pozwoli na wyświetlanie reklam. Kiedy... nie wiem!

Dlatego informuję, że od dnia dzisiejszego wszystkie posty, w których będą używane słowa obrażające innych użytkowników forum lub zawierające słowa uważane za obraźliwe i wulgarne będą bezwzględnie kasowane, a ich autorzy będą blokowani. 

Jacek

Warto wiedzieć jakie dokładnie słowa są traktowane przez Google jako słowa nienawiści. Jest gdzieś do tego link?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ALGORYTM UZNAŁ"??? !!!

Ludzie gdzie my żyjemy? Już nawet nie Wielki Brat a jedynie algorytm.

Może trzeba pisać Pan Algorytm albo Jego Ekscelencja Algorytm bo inaczej się jeszcze bardziej wkurzy?

O tym to nawet George Orwellowi się nie śniło.

Forum jest miłe, grzeczne i ułożone a od kiedy zbanowano Mitka to już nawet nie ma komu przeklinać.

Nie ma ani o szczepionkach ani o pisiorach czy innych POpaprańcach o putinie też nikt nie pisze.

Na innych polskojęzycznych portalach narciarskich pełno jest ruskich troli (już nawet piszą cyrlicą),

reklam viagry i powiększenia penisa a Googlowskie reklamy wskakują jak się patrzy.

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam ..Duch napisał:

Cenzura prewencyjna......to już kiedyś było szanowny adminie...Dla idei to mogę zrozumieć ale dla kasiurki już nie...

Adam to proste. 

Forum zabija portal - teraz zrozumiałem dlaczego takie portale jak np. narty.pl, skiinfo.pl cz też nanarty.info nie mają swoich forów.

A na forum zawsze znajdzie się jakiś sfrustrowany, który o 2 w nocy napisze: ch..j, ku..a itp i zanim admin się obudzi to Pan Algorytm już zdążył zareagować.

Jakie są wyjścia ???

a- zrezygnować z reklam googla

b- zrezygnować z forum i zlikwidować możliwość komentowania artykułów na portalu

c- zatrudnić moderatorów na 3 zmiany ale to słabe bo Pan Algorytm i tak szybciej przeczyta niż Moderator skasuje

d- udostępniać posty po zatwierdzeniu przez Moda lub Admina (wyjątek: osoby zaufane VIPy)

11 godzin temu, MarioJ napisał:

U Ciebie też nudą wieje. Nie ma nawet co czytać. Może jakieś nowe działy ? 😁

jest taka nuda jaką zrobią sobie użytkownicy.

Niestety największą aktywność czytających generują wszelkiego rodzaju nap*****lanki.

Wierz mi że każde Twoje spięcie z sstarem generuje więcej wejść niż najlepsza relacja freerajdowa z najdalszego zakątka naszego globu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jeeb napisał:

Wierz mi że każde Twoje spięcie z sstarem generuje więcej wejść niż najlepsza relacja freerajdowa z najdalszego zakątka naszego globu.

Żeby ta fu.... miała jeszcze jakieś poczucie humoru. Zero nul niestety.

Ale mnie lekko zaskoczyłeś.

  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MarioJ napisał:

Żeby ta fu.... miała jeszcze jakieś poczucie humoru. Zero nul niestety.

Ale mnie lekko zaskoczyłeś.

Twoje poczucie humoru jest takie tanie na mielone, może do mięsnego w kolejkę się nadaje. Jedziesz stereotypami. Janusz z Grażyna śmieją się do rozpuku. Ani to finezyjne, ani subtelne, ani rzutkie, cyt.

Słuchaj, jeśli to miałoby być ekstra to musi być tak bracie:
całkowicie, bracie, zaskakujące, finezyjne, rzutkie, zdawkowe i najważniejsza sprawa: żeby nie było miałkie. Wtedy będzie ekstra, ale żeby coś takiego wymyśleć, trzeba mieć łeb. Masz coś takiego Mario?

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idźta wy wszyscy z tą inwigilacją i śledzeniem! Świat zwariował, durnie za mędrców uchodzą, kłamstwo za cnotę, złem próbuje się "naprawiać" innych. A najgorsze jest to, że ogromna większość akceptuje taki stan rzeczy jako normalny, ba, nawet tego nie dostrzega!  

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mikoski napisał:

Proponuję przenieść się na inne forum narciarskie i nie tylko tam nawet dwaj r...scy kolaboranci którzy tutaj są krótko trzymani za pysk mogą swobodnie pisać wschodnią propagandę .

Jackowi @JC proponujesz czy wszystkim ?

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panie Jacku! 

Przypuszczenie: tu nie chodzi o żadne inwektywy i obrażanie: jest wiele forów, gdzie się nie lubią słownie. Przypuszczam, że tu chodzi o istnienie DYSKUSJI nt. sposobów reakcji na pewną chorobę (oczywiście w sensie wpływu na sezon narciarski). Główna wina: tu (na tym forum) można było znaleźć rzetelną informację (a nie powtarzanie standardów TV), gdzie można jechać na narty, a gdzie nie i dlaczego (była też gorąca dyskusja co do zasad), a pewnie wg algorytmów MOWĄ NIENAWIŚCI jest wszelkie kwestionowanie przyjętej strategii. Niestety, mogę być jedną z przyczyn - od początku kwestionowałem (między wierszami i nie) pewne działania rządów. Należy pamiętać, że to, że w PL odpuścili nie oznacza, że na świecie tak jest.

Co do kultury: nie widziałem tu, aby naprawdę ktoś używał wulgaryzmów albo kogoś naprawdę obrażał - to jakieś bardzo rzadkie wyjątki. Jestem niemal pewien, że nie o to chodzi. Nie zawsze się zgadzamy, ale dyskutujemy na argumenty.

Ale może się mylę...

Co do zasad: oczywiście do zastosowania (i to bez dyskusji), ale - jak sądzę - nie o to chodzi!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2022 o 07:50, Jeeb napisał:

Nie ma ani o szczepio**ach ani o...

 

Była na tym forum dyskusja (co naturalne, na sezony narciarskie miało to niebagatelny wpływ, ja też dyskutowałem) o pewnych produktach sektora leczniczego. Wymienionego słowa proponuję (dla algorytmu!!!) nie używać. Spróbujmy pomóc, a nie zaszkodzić, choć już zaszkodziliśmy. Świat zwariował - jak już ktoś rzekł.

Dalej bez komentarza. Koniec.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...