Narty - skionline.pl
Jump to content

Zasady na forum - bardzo ważne!

JC
 Share

Recommended Posts

Forumowicze,

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że od dłuższego czasu na forum nie są wyświetlane reklamy? Dodam, że reklamy nie wyświetlają się na całej stronie skionline.pl.

Wyjaśniam dlaczego. Algorytm Google uznał, że na forum jest cyt. "mowa nienawiści" i wskazał kilka wpisów, w których padały epitety pod kontem innych użytkowników. Mimo, że usunąłem posty dalej wyświetlanie reklam jest wstrzymane, a co za tym idzie, nie uzyskuję z działania strony żadnych przychodów. Oczywiście nie mam możliwości skontaktowania się z Google i wyjaśnienia sprawy. Muszę czekać, aż algorytm stwierdzi, że wszystko jest ok i pozwoli na wyświetlanie reklam. Kiedy... nie wiem!

Dlatego informuję, że od dnia dzisiejszego wszystkie posty, w których będą używane słowa obrażające innych użytkowników forum lub zawierające słowa uważane za obraźliwe i wulgarne będą bezwzględnie kasowane, a ich autorzy będą blokowani. 

Jacek

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

• JC pinned and featured this topic
11 godzin temu, JC napisał:

Forumowicze,

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że od dłuższego czasu na forum nie są wyświetlane reklamy? Dodam, że reklamy nie wyświetlają się na całej stronie skionline.pl.

Wyjaśniam dlaczego. Algorytm Google uznał, że na forum jest cyt. "mowa nienawiści" i wskazał kilka wpisów, w których padały epitety pod kontem innych użytkowników. Mimo, że usunąłem posty dalej wyświetlanie reklam jest wstrzymane, a co za tym idzie, nie uzyskuję z działania strony żadnych przychodów. Oczywiście nie mam możliwości skontaktowania się z Google i wyjaśnienia sprawy. Muszę czekać, aż algorytm stwierdzi, że wszystko jest ok i pozwoli na wyświetlanie reklam. Kiedy... nie wiem!

Dlatego informuję, że od dnia dzisiejszego wszystkie posty, w których będą używane słowa obrażające innych użytkowników forum lub zawierające słowa uważane za obraźliwe i wulgarne będą bezwzględnie kasowane, a ich autorzy będą blokowani. 

Jacek

Warto wiedzieć jakie dokładnie słowa są traktowane przez Google jako słowa nienawiści. Jest gdzieś do tego link?

• Like 1

"ALGORYTM UZNAŁ"??? !!!

Ludzie gdzie my żyjemy? Już nawet nie Wielki Brat a jedynie algorytm.

Może trzeba pisać Pan Algorytm albo Jego Ekscelencja Algorytm bo inaczej się jeszcze bardziej wkurzy?

O tym to nawet George Orwellowi się nie śniło.

Forum jest miłe, grzeczne i ułożone a od kiedy zbanowano Mitka to już nawet nie ma komu przeklinać.

Nie ma ani o szczepionkach ani o pisiorach czy innych POpaprańcach o putinie też nikt nie pisze.

Na innych polskojęzycznych portalach narciarskich pełno jest ruskich troli (już nawet piszą cyrlicą),

reklam viagry i powiększenia penisa a Googlowskie reklamy wskakują jak się patrzy.

• Like 5
  • Thanks 3

2 godziny temu, Jeeb napisał:

Nie ma ani o szczepionkach ani o pisiorach czy innych POpaprańcach o putinie też nikt nie pisze.

No właśnie, bardziej grzecznego forum dawno nie widziałem. To jakiś pic na wodę.

• Like 4
  • Thanks 1

3 godziny temu, Jeeb napisał:

Forum jest miłe, grzeczne i ułożone a od kiedy zbanowano Mitka to już nawet nie ma komu przeklinać.

U Ciebie też nudą wieje. Nie ma nawet co czytać. Może jakieś nowe działy ? 😁

• Like 1
  • Downvote 1

4 godziny temu, Adam ..Duch napisał:

Cenzura prewencyjna......to już kiedyś było szanowny adminie...Dla idei to mogę zrozumieć ale dla kasiurki już nie...

Adam to proste. 

Forum zabija portal - teraz zrozumiałem dlaczego takie portale jak np. narty.pl, skiinfo.pl cz też nanarty.info nie mają swoich forów.

A na forum zawsze znajdzie się jakiś sfrustrowany, który o 2 w nocy napisze: ch..j, ku..a itp i zanim admin się obudzi to Pan Algorytm już zdążył zareagować.

Jakie są wyjścia ???

a- zrezygnować z reklam googla

b- zrezygnować z forum i zlikwidować możliwość komentowania artykułów na portalu

c- zatrudnić moderatorów na 3 zmiany ale to słabe bo Pan Algorytm i tak szybciej przeczyta niż Moderator skasuje

d- udostępniać posty po zatwierdzeniu przez Moda lub Admina (wyjątek: osoby zaufane VIPy)

11 godzin temu, MarioJ napisał:

U Ciebie też nudą wieje. Nie ma nawet co czytać. Może jakieś nowe działy ? 😁

jest taka nuda jaką zrobią sobie użytkownicy.

Niestety największą aktywność czytających generują wszelkiego rodzaju nap*****lanki.

Wierz mi że każde Twoje spięcie z sstarem generuje więcej wejść niż najlepsza relacja freerajdowa z najdalszego zakątka naszego globu.

• Like 3

5 minut temu, Jeeb napisał:

Wierz mi że każde Twoje spięcie z sstarem generuje więcej wejść niż najlepsza relacja freerajdowa z najdalszego zakątka naszego globu.

Żeby ta fu.... miała jeszcze jakieś poczucie humoru. Zero nul niestety.

Ale mnie lekko zaskoczyłeś.

• Haha 1
  • Downvote 1

17 godzin temu, MarioJ napisał:

Żeby ta fu.... miała jeszcze jakieś poczucie humoru. Zero nul niestety.

Ale mnie lekko zaskoczyłeś.

Twoje poczucie humoru jest takie tanie na mielone, może do mięsnego w kolejkę się nadaje. Jedziesz stereotypami. Janusz z Grażyna śmieją się do rozpuku. Ani to finezyjne, ani subtelne, ani rzutkie, cyt.

Słuchaj, jeśli to miałoby być ekstra to musi być tak bracie:
całkowicie, bracie, zaskakujące, finezyjne, rzutkie, zdawkowe i najważniejsza sprawa: żeby nie było miałkie. Wtedy będzie ekstra, ale żeby coś takiego wymyśleć, trzeba mieć łeb. Masz coś takiego Mario?

Edited by sstar

A idźta wy wszyscy z tą inwigilacją i śledzeniem! Świat zwariował, durnie za mędrców uchodzą, kłamstwo za cnotę, złem próbuje się "naprawiać" innych. A najgorsze jest to, że ogromna większość akceptuje taki stan rzeczy jako normalny, ba, nawet tego nie dostrzega!  

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Proponuję przenieść się na inne forum narciarskie i nie tylko tam nawet dwaj r...scy kolaboranci którzy tutaj są krótko trzymani za pysk mogą swobodnie pisać wschodnią propagandę .

Edited by Mikoski

17 godzin temu, Mikoski napisał:

Proponuję przenieść się na inne forum narciarskie i nie tylko tam nawet dwaj r...scy kolaboranci którzy tutaj są krótko trzymani za pysk mogą swobodnie pisać wschodnią propagandę .

Jackowi @JC proponujesz czy wszystkim ?

• Haha 5

35 minut temu, Jeeb napisał:

Jackowi @JC proponujesz czy wszystkim ?

Wszystkimi którzy cenią swobodę i wolność wypowiedzi 😁  na twoim forum nędza totalna nikt się nie naparza 🤪

Edited by Mikoski
  • Haha 2