Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

IO Tokio.. plany, prognozy, nadzieje - wyniki.


Rekomendowane odpowiedzi

O siatkarzach za chwile może ktoś coś mądrzejszego w międzyczasie napisze, słuchałem w stereo na głośno mówiącym, jeden komentator kanał lewy, drugi prawy, przezabawne, choć do śmiechu nie było.

 

wspinaczka i uniwersalny duffy z USA, chciałbym by wygrał, ondra i schubert grają dalej, bracia mawem tez, szkoda megosa mało zabrakło, najlepsze na czas dla widza, podobnie jak z narciarstwem rownolegle kazdy ogarnie https://wspinanie.pl/2021/08/tokio-2020-znamy-finalistow/

 

teraz podsumowanie i żal ze nikt całej ekipy ze zwycięzcy lm nie zaimportował, choć brakło by i tak genialnego rozgrywajacego i może tego zabrakło, o siatkówce mowa, nie wiem po co kubiak, może szkoda bednorza i więcej naszych mistrzów mlodzierzowych, po co Nowakowski

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

O siatkarzach za chwile może ktoś coś mądrzejszego w międzyczasie napisze, słuchałem w stereo na głośno mówiącym, jeden komentator kanał lewy, drugi prawy, przezabawne, choć do śmiechu nie było.

 

 

 

teraz podsumowanie i żal ze nikt całej ekipy ze zwycięzcy lm nie zaimportował, choć brakło by i tak genialnego rozgrywajacego i może tego zabrakło, o siatkówce mowa, nie wiem po co kubiak, może szkoda bednorza i więcej naszych mistrzów mlodzierzowych, po co Nowakowski

Obatel był na trybunach, to nie miało prawa się udać.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lexi napisał:

Mamy srebro pod żaglami w klasie 470 ale coś mi się wydaje ze Brytyjki specjalnie nam go "sprezentowały" ....Francuzki pewnie będą protestowały

Też mam takie podejrzenie, Brytyjki cały czas w przodzie, a na ostatnim krótkim halsie nagle wylądowały między Polkami a Francuzkami. Miałem już czarne myśli po 9 i 10 wyścigu gdzie zajęły 2 razy piętnaste miejsce, że będzie po medalu. Początek wyścigu medalowego też nie był rewelacyjny Szwajcarki 1, a nasze 6. Jedno miejsce niżej i spadamy na 4 miejsce. Na szczęście Polki awansowały na 5, w końcówce 4 i zgubiły Francuzki. Niestety nie oglądałem wyścigu i nie wiem jak to wyglądło i o co był protest Francuzek. Super jest medal, a w żeglarstwie nie mamy ich wiele. Dawno temu sam pływałem (choć jestem tylko żeglarzem jachtowym), pływanie "na żaglach" jest fantastyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lexi napisał:

Mamy srebro pod żaglami w klasie 470 ale coś mi się wydaje ze Brytyjki specjalnie nam go "sprezentowały" ....Francuzki pewnie będą protestowały

Protest chyba odrzucony coś tam się działo.

Za chwilę Ola Mirosław, pokazuje TVP Sport.

A tu siatkarze porażka wytłumaczona https://sportowefakty.wp.pl/tokio-2020-2021/953227/tokio-2020-byly-reprezentant-polski-ostro-o-postawie-w-meczu-z-francja-to-deklas też nie wiem po co tego Łomacza brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Też mam takie podejrzenie, Brytyjki cały czas w przodzie, a na ostatnim krótkim halsie nagle wylądowały między Polkami a Francuzkami.

Widać było po wyścigu jak Polki ściskają się serdecznie z ludźmi ze sztabu brytyjskiego ..jakby byli bliskimi przyjaciółmi. Oczywiście to tylko domysły ale gdy Polki i Brytyjki cieszyły się z medali i pozowały do zdjęć..Francuzki dyskutowały wzburzone z jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lexi napisał:

Widać było po wyścigu jak Polki ściskają się serdecznie z ludźmi ze sztabu brytyjskiego ..jakby byli bliskimi przyjaciółmi. Oczywiście to tylko domysły ale gdy Polki i Brytyjki cieszyły się z medali i pozowały do zdjęć..Francuzki dyskutowały wzburzone z jury.

Morskie konflikty francusko-brytyjskie są w historii powszechnie znane i długotrwałe, może ma to jakieś przełożenie na zawody, choć osobiście tak nie uważam. Jakieś przyjaźnie i animozje między zawodnikami jednak istnieją i jakieś ziarenko możliwie kiełkuje w tym względzie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lexi napisał:

Mamy srebro pod żaglami w klasie 470 ale coś mi się wydaje ze Brytyjki specjalnie nam go "sprezentowały" ....Francuzki pewnie będą protestowały

Brawo Dziewczyny! 

W żeglarstwie nikt nie daje prezentów, bo na wynik składa się kilka wyścigów. 

W medalowym wyścigu  nasze dziewczyny dopływały na ostatnią bojkę prawym halsem(miały pierwszeństwo), Brytyjki płynęły lewym halsem i musiały ustąpić drogę naszym - sprawa bezdyskusyjna, protest Francuzów(ekipy) słaby szczególnie że trenują często razem z naszymi dziewczynami.

Ostatni wyścig bardzo emocjonujący, zwłaszcza że trochę się ścigałem na mojej 470.

IMGP0905.thumb.JPG.07b7c3b8864ce2e15ca7fc6097b9ab0f.JPG

Nasze dziewczyny w akcji

1207355449_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-08-04104013.jpg.84755582e015e2b6efbe2fe78301552c.jpg

231618936_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-08-04103958.thumb.jpg.64ca7da38a898b21547281778bd06263.jpg

2050877514_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-08-04104409.thumb.jpg.163462709b0aed9b82ca30e8dec78467.jpg

2056954205_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-08-04104628.thumb.jpg.2d5fbc832a9a5bbbc7ba743101b959e8.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Polski sport lekkąatletyką stoi, wydaje się (przynajmniej mi) że jeszcze coś wpadnie, jeden, dwa lub trzy. 

Mówisz = masz...młociarze no i rewelacyjny Dobek..

Godzinę temu, sstar napisał:

Ola Mirosław jednak w finale w sumie wystarczy jedna dyscyplina https://wspinanie.pl/2021/08/ola-miroslaw-w-finale-olimpijskim/

No to trochę się udało..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze nieolimpijsko ale Duda inny taki walczy z Karjakinem w finale; pokonał Carlsena gwarantując sobie udział w innym ważnym turnieju, pierwsza partia:
Karjakin w trakcie partii przypomniał sobie, że zostawił zupę na gazie

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...