Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nastolatek nauka od zera - buty i narty.


wolcjusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2023 o 15:41, wolcjusz napisał:

Nie zwróciłeś uwagi na budżet 😉 Jest bardzo skromny, ale w tym sezonie nic więcej nie wycisną (kupa rzeczy jest na start, buty, kask, gogle, ciuchy, że o lekcjach i karnetach nie wspomnę a póki co na każdym wyjeździe ma minimum 2h z instruktorem). Na narty zostało ile zostało, stąd przebieram w niezłym gruzie na OLX, ale i tak swoje naostrzone sensownie i nasmarowane będą lepsze niż to co dostajemy z wypożyczalni, bo tu tylko siąść i płakać czasami. Znalazłem takie Stockli w bardzo ładnym stanie, normalnie rodzynek i to jeszcze dostępne pod nosem. Tylko chcę się upewnić co to za narty są i czy nie jakaś gówniana pianka.

Krzysiu, dla syna czy córki, bo nie wiem. Wiek wzrost, daj dane. Coś mi po młodym zostanie, to Ci sprezentuje. Kask + gogle są na wylocie, bo małe. Kombozon też na wyjściu. Kask po Marcelu, to już 5 pkt. będzie do levelu😀. Dechy też mi zostaną, stan bdb. SL 144 oraz GS 158 (17m). Te oczywiście za 1/3 ceny nowych. Bo nie wszystko będzie gratis, jak coś. Kijki leki jakieś i takie tam pierdoły.

pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekbtl napisał:

Krzysiu, dla syna czy córki, bo nie wiem. Wiek wzrost, daj dane. Coś mi po młodym zostanie, to Ci sprezentuje. Kask + gogle są na wylocie, bo małe. Kombozon też na wyjściu. Kask po Marcelu, to już 5 pkt. będzie do levelu😀. Dechy też mi zostaną, stan bdb. SL 144 oraz GS 158 (17m). Te oczywiście za 1/3 ceny nowych. Bo nie wszystko będzie gratis, jak coś. Kijki leki jakieś i takie tam pierdoły.

pozdrawiam

Marku pięknie dziękuję, to dla siostrzeńca,  ale temat już ogarnięty. Ostatecznie padło na Stockli team GS 150 w dosyć przyzwoitym stanie. Reszta sprzętu też już skompletowana, szkolenie w toku a wyniki obiecujące, przy czym Stockli jeszcze jeżdżone nie były, wczoraj dopiero otrzymały serwis. Ciągle tylko nie mogę zrozumieć co mieli w głowie marketingowcy tej firmy, że przyczepili literki GS do nart R 11 m.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 18:16, Masterak napisał:

Witam, ja bardziej w temacie kasków na narty dla dziecka. Myślę, że w tym sezonie przyszedł już czas na coś porządniejszego niż zwykły kask z marketu. Podrzućcie swoje polacajki, fajnie jakby trafiło się coś na promocji bo nie ukrywam skompletowałem już prawie cały sprzęt także wyszła z tego nie mała suma

Nie wiem w jakim wieku jest dziecko, ale mój starszy syn jeździ w kasku Alpina Arber Visor

O tym https://www.mikesport.pl/alpina-arber-visor-q-lite-kask-narciarski-snowboardowy-ciemny-niebieski-mat 

Generalnie nie jestem zwolennikiem budżetowego osprzętu, nawet "na początek". Później zwyczajnie takie tanie rzeczy lądują w koszu, bo prawdopodobnie i tak trzeba będzie kupić coś solidniejszego. Tak czy inaczej sprawdź sobie, chociaż tak jak patrzę to ten model jest raczej dla większych dzieci i dorosłych. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...