Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bielizna - test


JC

Rekomendowane odpowiedzi

W Makro dzisiaj zakupiłem mojej narciarce:

1) kalesony Atomica, super leżą, świetnie uszyte za coś koło 100pln

2) tshirt długirękaw Hi-Tec z P.Wielickim na metce :) za coś koło 80pln :)

Obydwie rzeczy już sprawdzone w łażeniu po mieście i parku. Bardzo ciepłe.

Zobaczymy jak takie dość tanie ubrania sprawdzą się w realu. Test w przyszłym tygodniu w czasie nauki jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem teraz bieliznę i założyłem na swoją nieforemną figurę to byłem w ciężkim szoku jak leży

ale na temat:też robiłem wstępną próbę czy działa,no działa tak jak JC pisał trzeba się ruszać jednak "na postoju" robiło mi się trochę chłodno.

dowiedziałem się o jakichś oznaczeniach "worm" i "extra worm" być może trzeba będzie kupić jeszcze coś cieplejszego.

:P a tamto co było nie temat to miało być dla rozluźnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
eeee Figo :)

Worm ??

eee tak pisało ? to może to była robaczywa bielizna ?

A "extra worm" to bardzo robaczywa bielizna ?

Hmmmm to będzie się trzeba drapać jak tak będa cię obłaziły robale w kolejce :)

:D no to sobie pojeździłeś na mnie jak na "łysej kobyle"

ale krytyke przyjmuję choć nie czytałem tylko słyszałem

zgadza się EXTRA WARM

no niestety angielskiego nieposiadłem nawet w takim stopniu jak Adaś Miauczyński

mój ulubiony bohater (Dzień Świra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Używam czasem kompletu Bergsona i powiem, że jakiejś rewelacji nie ma....

Kalesony bardzo rzadko, bo spodnie mi wystarczają, a góra to czy założę to czy zwykłą bawełnę nie widzę różnicy.

Jest poprostu warstwa i pozatym nie czuję jakiegoś mega komfotu.

Jak dla mnie ważniejsza jest warstwa wierzchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, nigdy nie próbowałem X-Bionica bo mnie po prostu na niego nie stać.

A Berknera mogę porównać do tego co już uzywałem: Atomic, Hi-Tec'a (błłłłeeeee).

Poza tym to może moje odczucie (oraz takiej jednej kobity co ze mną jeździ:) ), ale akurat narciarsko spisuje się to świetnie i nie potrzebuję nic innego.

Z drugiej strony ze mnie taki ekspert jak .... :)

Sam zobaczysz jeśli będzie mi dane dotrzeć na imprezę skionline - o ile się odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

a ja uzywam od 2 sezonów bielizny Atomica... jak dla mnie jest OK :)

.... Juz sie poprawiam :)

Bielizny Atomica uzywam nie tylko w czasie wypadów na narty. Dość często /oczywiscie gdy jest zimno/ zakladam ją na rower, pod dres i jest mi ciepło. Kolor i fason pozostaje bez zmian, no moze tylko troche sie pozaciągała, ale to przez moją nieuwagę ;) Wszelkie zapachy usuwają się bezproblemowo. A po praniu pachnie środkiem do zmiekczania tkanin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich. Czy możecie rozwiną swoje opinie o bieliźnie? Określenie - dla mnie jest OK - nic nie wyjaśnia. Czy kolor jest ładny, czy fason, czy ...

Proszę napiszcie kilka słów o tym jak Wam się sprawdzała bielizna w użyciu, czy łapie zapachy, czy trzyma ciepło, czy odprowadza należycie pot, w jakich warunkach była używana, czy coś się zmieniło po praniu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uzywam H/H z takimi paseczkami na ramionach oraz Miko, obie firmy polecam, H/H po wielu praniach dalej jak nowa, ostatnio kupilem Berknera taka bardzo ciepla ale nie zakladalem jeszcze

Ten H/H to chyba tez mam muszę sprawdzić. Całkiem nieźle się to nosi. Jak się rozbierzesz na podkoszulek bo gorąco to też nie wstyd bo wygląda jak lekki golfik zapiany pod szyją na suwak. Bardzo lubię w nim chodzić, ale kosztował niemało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

X-Bionic

Kupilem ostatnio bokserki X-Bionic z linii Bionic Energizer, troszke inne niz to co jest w tescie na stronie glownej.

I co?

Jak mam je na tylku to zapominam ze cokolwiek mam, czyli po prostu czuje pelen komfort. Wrazenia super - kroj, wykonanie.

Nadszarpnalem budzet i zamowilem koszulke z dlugim rekawem. Jak pojezdze w niej to napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój test koszulki i kalesonów 3/4 z ODLO przeszedł najśmielsze oczekiwania.

OK to naprawdę mało powiedziane, było ciepło i przyjemnie lekko.

miałem tego nie pisać ale JC żąda szczegółów.

:o przez 6 dni używałem i.........i nie prałem tej koszulki.:o

celowo to robiłem, kiedy po pierwszym dniu nic nie czułem.

i o dziwo nawet najmniejszego niemiłego zapachu ta koszulka nie emanowała po tych 6 dniach.

zazwyczaj po kilku godzinach w bawełnianym T-shercie moja ślubna mnie ściga o zmianę i specyficznie krzywi nosem

a poproszona o wydanie opinii o "bukiecie zapachowym" podkoszulki ODLO stwierdziła,że naprawdę niczym brzydkim nie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten H/H to chyba tez mam muszę sprawdzić. Całkiem nieźle się to nosi. Jak się rozbierzesz na podkoszulek bo gorąco to też nie wstyd bo wygląda jak lekki golfik zapiany pod szyją na suwak. Bardzo lubię w nim chodzić, ale kosztował niemało.

Pozdrawiam.

Mam takie dwa i są mało powiedziane super (niestety jeden już sie wyekspoatował ) z H/H mam jeszcze jedną koszulke z długim rękawem chyba taką którą opisuje jarek cala czarna szare obczycia i srebrne paseczki na przedramionachh która również jest super wiec jak już pisałem opinia o H/H bdb+

lokiec jak bedziesz to napisz do mnie na priva czy jest u ciebie w regionie jakis sklep z ta bielizną :D bo ten mój niestety plajta strzelił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o przez 6 dni używałem i.........i nie prałem tej koszulki.:o

celowo to robiłem, kiedy po pierwszym dniu nic nie czułem.

i o dziwo nawet najmniejszego niemiłego zapachu ta koszulka nie emanowała po tych 6 dniach.

zazwyczaj po kilku godzinach w bawełnianym T-shercie moja ślubna mnie ściga o zmianę i specyficznie krzywi nosem

a poproszona o wydanie opinii o "bukiecie zapachowym" podkoszulki ODLO stwierdziła,że naprawdę niczym brzydkim nie pachnie.

Ja poszedlem nawet dalej. Przez cztery kolejne wyjazdy nie pralem bokserek X-Bionic, ktore wiadomo co okrywaja. I jestem pod wrazeniem. Zero nieprzyjemnych zapaszkow, nawet jakbym ich nie pral drugie tyle to pewnie nie ma szans na smrodek.:eek:

Ale w koncu moja psychika nie wytrzymala i przeplukalem je.:D

To jedna z wazniejszych cech nowoczesnych tkanin - zdolnosc do powstrzymywania rozwoju bakteri a tym samym brak nieprzyjemnego zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...