Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie maluchow


fantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

odpowiedz dla DEMBUS jest tu na FORUM jeden facet co prowadzi tez BLOGA i twierdzi że lekcja z Instruktorem to wydawnie kasy w BŁOTO

Moja ocena twej córeczki + 5 . Drobne niuanse to za szeroko rączki . troche za malo balansu ciałem dół - góra. rozstaw nart ma być taki sam jak kolan. ona momentami łaczy kolanka.

Ale jest to piekna jazda. Mała uwaga co do koloru kasku - niebieski to kolor dla chłopców. wiesz że troche zartuje. BRAWO CORKA BRAWO TATA oraz BRAWO dla MAMUSI ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz dla DEMBUS jest tu na FORUM jeden facet co prowadzi tez BLOGA i twierdzi że lekcja z Instruktorem to wydawnie kasy w BŁOTO

.

Każdy robi jak uważa, u mnie sprawdza się instruktor i to w grupie, i nie jest to wcale - wg mnie - straszna kasa, jak za 6 dni. Dodatkowo trafił się naprawde fajny instruktor co i do snowparku i do lasu wjechał :eek: :rolleyes: . Wg zeznań - nudy nie było. Julka trafiła do grupy w większości 12-13 latków, gdzie była najmłodsza (10 lat). Na początku jak zobaczyłem dryblasów większych od niej o głowę, to sie wystraszyłem, że sie nie spodoba. Nic z tych, rzeczy - dała rade i jeszcze miała ubaw jak w czymś była lepsza :cool::

Takie szkolenie robimy już któryś rok z kolei, zawsze w czasie ferii i zawsze widać postęp. Po zajęciach córki (3,5 h dziennie) również jeździliśmy razem. Po trasach, trochę po lesie i wertepach (ku rozpaczy mamy :wink:) Z ochotą pokazywała mi jakie ćwiczenia robili na zajęciach. No to ja pokazywałem jak ja bym to zrobił (na tyle ile umiem:tongue: ). No i fajna zabawa była! Polecam :smile:

...

Moja ocena twej córeczki + 5 . Drobne niuanse to za szeroko rączki . troche za malo balansu ciałem dół - góra. rozstaw nart ma być taki sam jak kolan. ona momentami łaczy kolanka.

Ale jest to piekna jazda. Mała uwaga co do koloru kasku - niebieski to kolor dla chłopców. wiesz że troche zartuje. BRAWO CORKA BRAWO TATA oraz BRAWO dla MAMUSI ..

Dzięki :smile:, będziemy dalej pracować ... tfu.. jeździć.

PS - co do kasku: ma różowe napisy "uvex" w tym cała subtelność :stupid::wink:

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie filmik jak jeżdżą dzieciaki które wcześniej zaczynały :smile:

https://www.facebook.com/sportingclub.madonnadicampiglio/videos/526663657515058/?fref=nf

Filmik nawet mnie lekko zmroził. :wink:

Potem nie dziwmy się, że Włosi odnoszą sukcesy w narciarstwie alpejskim.

Pozdrawiam

PS: teraz doczytałem - "Lucifero" ma 8 lat :)

Edytowane przez Piotr_67
PS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie filmik jak jeżdżą dzieciaki które wcześniej zaczynały :smile:

https://www.facebook.com/sportingclub.madonnadicampiglio/videos/526663657515058/?fref=nf

Filmik nawet mnie lekko zmroził. :wink:

Potem nie dziwmy się, że Włosi odnoszą sukcesy w narciarstwie alpejskim.

Pozdrawiam

PS: teraz doczytałem - "Lucifero" ma 8 lat :)

... a u nas wygrodzenie 200m stoku wzbudza oburzenie innych użytkowników stoku ;) - tych samych, których później oburza brak wyników w dyscyplinach alpejskich ..

Spokojnie znalazł byś w Polsce sporo dzieciaków, które w nie gorszym stylu by ten zabawowy DH przejechały - tyle, że jak kiedyś wspomniałem przy innej dyskusji statystyczny narciarz rzadko widuje je na stoku. Problem (w sensie ucieczki alpejskiej czołówki) zaczyna się w grupach nieco starszych, to temat na osobny wątek. Żartobliwie - Włosi przykładają jak widać większą wagę do jazdy niż wyglądu, może dlatego kolana dłużej wytrzymują ;) ..

Pozdrawiam i dziękuję za podrzucenie ciekawego materiału,

M.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
20 godzin temu, spi630 napisał:

Klara 6lat, 5 sezon na nartach.

No fantastycznie jak na 6 latkę, 5 sezon - czy naprawdę miała roczek jak pierwszy raz stanęła na nartach ?

Szkolisz sam ? Jesteś instruktorem ? Mam też 6 latkę do poprawy jazdy i chętnie dołączę do Twojego szkolenia.

Jake to narty, długość ?

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klara miała 2 lata i miesiąc gdy stanęła na nartach po raz pierwszy.
Teraz ma narty 100cm.
Nie jestem instruktorem, chociaż miałem dawno temu taki pomysł by nim zostać. Jednak nauka pługu na kolejnym kursie skutecznie mnie zniechecheciła do szkolenia w wydaniu pzn i siitn.
Córkę szkolę sam, choć już ma za sobą dużo jazdy z trenerem w grupie dzieci.
Nie szkolę komercyjnie;) przykro mi, choć połechtałeś mą próżność!


Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
dla mnie rewelacja, za 12 lat kolejna olimpiada, może nareszcie ktoś [emoji3]
Dobry tekst, syn to typowy narciarz nizinny, w sensie dłuższy wyjazd raz w roku w Alpy i jak jest jakaś zima to kilka weekendów w Polsce. Sam się dziwię jakim cudem mając taki mizerny w sumie trening tak się nauczył jeździć, ale przyznam że słucha uważnie naszych wskazówek i bardzo się stara. Dla mnie jest gościem, wie też że dużo pracy przed nim, dlatego próbujemy w WKN, ale na razie jeszcze się na nim nie poznali, zresztą po jednym treningu to raczej nie dziwne, zobaczymy jak się temat rozwinie.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...