Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Na SF byłem użytkownikiem od 2010 roku, to czas kiedy zaczynałem swoją przygodę z wyjazdami w Alpy, dzięki forum uzyskałem ogólny obraz reginów narciarskich we Włoszech i w Austrii, oraz nieocenioną pomoc w wyborze ośrodków. Gajowy, Wiesiek i inni zawsze chętnie pomogli rozwiać wątpliwości. Wielka szkoda tych opisów ośrodków narciarskich i relacji z jakże subiektywnymi odczuciami forumowiczów.
Było też dużo dyskusji o polskich ośrodkach, przy okazji wychodzilo sporo ciekawostek i osobistych przeżyć forumowiczów.
Forum to ludzie, część szuka pomocy i tyle, ale ci którzy stale piszą, to pasjonaci. Pasjonaci nie tylko nart, bo zima jest krótka, a coś trzeba robić przez cały rok.
Z zaciekawieniem przeglądałem temat o kajakach, choć nie mam o nich pojęcia, gdzie Mitek i Włodek opowiadali o swoich wyprawach.
Także wygląd zadbanego ogródka Witka, którym lubił się pochwalić, dobrze świadczy o człowieku, który robi coś z pasją.
Takich opisów poza narciarskich było sporo.
Sam też wrzucałem jakieś ciekawsze miejsca i szlaki, które odwiedziłem, bo jestem osobą która nie siedzi w domu i nie czeka na zimę. Lubię aktywność i podróże.
Zdarzaly się komentarze sugerujące, że ktoś się czymś chwali.
Dzielenie się pasją nie jest afiszowaniem się.
Pozdrawiam Tomek

  • Like 8
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 godzin temu, Wujot napisał:

Zauważ, ze właśnie z tego powodu już go nie ma. Pomijając, że miało swoje plusy ale też i minusy. Te pierwsze przeważały nad drugimi.

Skoro jak widać nie chce im się ruszyć czterech liter i dokończyć stawianie forum, to moźe oddaliby domenę "skiforum" komuś innemu i niech stawia skiforum od nowa?

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekM napisał:

Czyli ktoś ma założyć forum, żeby o nim zapomnieć? Takich zapomnianych miejsc w necie jest mnóstwo.

Nie rozumiem trochę takich pytań. Mniemam, iż z jakiegokolwiek forum można wyciągnąć trochę kasy to raz, a dwa - żyjemy w dość solidnie wyreżyserowanym świecie, trochę wolności nikomu nie zaszkodzi... chyba, że tak nie potrafisz.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wujot napisał:

Zauważ, ze właśnie z tego powodu już go nie ma. Pomijając, że miało swoje plusy ale też i minusy. Te pierwsze przeważały nad drugimi.

Niekoniecznie. Outsourcing. Mogło paść na inny serwer narciarski. Backup to nie taka prosta sprawa. Jego zasady pewno dopiero po zonku są jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Niekoniecznie. Outsourcing. Mogło paść na inny serwer narciarski. Backup to nie taka prosta sprawa. Jego zasady pewno dopiero po zonku są jasne.

Jak mi na czymś zależy to tego pilnuję. Miedzy innymi zabezpieczam się na różne okoliczności. Stronę, która jest dla mnie istotna mam zgrywaną na zewnętrzny dysk w całości co jakiś istotny etap. Oprócz tego mam zduplikowane wielokrotnie, w różnych miejscach i adresach, pliki źródłowe więc nawet przy całkowitej padaczce, w maks dwa miesiące postawię ją od nowa. Backupy nie są drogie a na takim skiforum to ile MB było do archiwizacji, 1TB dysk czy mniej??? Nic.  

Więc nie outsorsing tylko olewka i brak wyobraźni. 

 

Pozdro

Wiesiek

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Wujot napisał:

Jak mi na czymś zależy to tego pilnuję. Miedzy innymi zabezpieczam się na różne okoliczności. Stronę, która jest dla mnie istotna mam zgrywaną na zewnętrzny dysk w całości co jakiś istotny etap. Oprócz tego mam zduplikowane wielokrotnie, w różnych miejscach i adresach, pliki źródłowe więc nawet przy całkowitej padaczce, w maks dwa miesiące postawię ją od nowa. Backupy nie są drogie a na takim skiforum to ile MB było do archiwizacji, 1TB dysk czy mniej??? Nic.  

Więc nie outsorsing tylko olewka i brak wyobraźni. 

 

Pozdro

Wiesiek

 

Widzisz robisz ręcznie. Mało danych. U nich było z pewnością dużo. Wiara w providera i tyle. Ja swój serwis nie archiwizuje, choć kiedyś to robiłem, ufam home.pl. Zgaduje, ze ani so ani kn nie robią sami backupow. So far so good.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jeeb napisał:

to możesz pisać tutaj:

https://forum.gazeta.pl/forum/0,0.html

 

Jasne, ze chodzi o to, żeby można pisać także o innych tematach, obok nart.

np. ładne a45 minąłem wczoraj jadąc na narty, kierowała piękność dnia a może i nocy, blondi w każdym razie, potem mnie mijala wiec patrzę, a tam chłop siedzi za kiera, doczytałem 4 sek do setki, 200km z litra, kiedyś rekord 120km ale bez turbo s2k, no i gdzie mam o tym napisać, z tylu narty wiozłem skiturowe;-)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wujot napisał:

100 krótkich wiadomości tekstowych. Tyle co jedno zdjęcie.

 

Nie no zdjęcia, filmy, to ważyło.

Te tekstowe jeśli sformatowane, mogą być cięższe.

Tak czy owak ja ich rozkrok rozumiem i pierwszy kamienia nie rzucę, drugi zresztą też nie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...