Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wojtek pw napisał:

😁😁😁

Jak nie ma policji to my stworzymy ją sobie. Jak na każdym bezprawiu (antycznym czy współczesnym jak tzw. Dziki Zachód) silniejsi, bardziej bezwzględni stworzą swoje prawo i ustanowią swoich ludzi do jego egzekucji albo przynajmniej wprowadzą mechanizmy (procedury) do jego przestrzegania żeby dla nas czyli silnych i bezwzględnych było dobrze.

To ja już wolę policję czyli moderatora 😉.

dokładnie, na skiforum takim policjantem był przecież Mitek,
jak relacje kogoś mu się nie podobały, to tak długo go gnoił aż gościu rezygnował z pisania,
w tym gnojeniu uczestniczyli też inni

oczywiście nie piszę o sobie, ale widziałem jak fajni i wrażliwi ludzie odchodzili ze skiforum

nie muszę teraz tego udowadniać, bo nie ma archiwum 😉

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mig12345 napisał:

Jednak niektórzy nie potrafią juz żyć bez uprzęży... w sumie- smutne. 

mi zupełnie nie przeszkadza że istnieje forum bez moderacji - tak chce kilka osób i super, działają sobie, najsilniejsze ego mianuje się szeryfem, fajnie

powiedzmy że ja wchodzę na takie forum, widzę że ludzie rzucają się błotem, nawalanka, to ja wychodzę i nie siadam przy takim stole, kultura tego stołu mi nie odpowiada - nie korzystam, dobranoc, 

ok, czasami wejdę i odpiszę jakiemuś koledze, którego znam, coś w stylu wypiję z nim szybką setkę i uciekam 🙂

Ty chcesz sobie pisać co Ci się podoba - jest to dla Ciebie najwyższa wartość - i ten syf traktujesz jako element który trzeba zaakceptować, w porządku, siedzisz przy ubłoconym stole ale piszesz bez cenzury 😁 czasami przyjdzie pijany szeryf, postrzela na oślep, paru kolesi wyleci a reszta siedzi nadal 😁

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ziemowit napisał:

Mam propozycję rozwiązania. Chciałbym by co roku moderator tracił swoje uprawnienia i jednocześnie odbywało się głosowanie na nowego moderatora spośród zgłaszających się kandydatów - to wszystko można całkiem ładnie zautomatyzować za pomocą kodu.

 

To ja głosuje na MarioJ i jednocześnie chciałem się pożegnać ;)

 

A kto pamięta jak dostałem bana na skiforum?

Normalnie wspomnienia jak z głębokiej komuny. ;)

Edytowane przez Spiochu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

mi zupełnie nie przeszkadza że istnieje forum bez moderacji - tak chce kilka osób i super, działają sobie, najsilniejsze ego mianuje się szeryfem, fajnie

powiedzmy że ja wchodzę na takie forum, widzę że ludzie rzucają się błotem, nawalanka, to ja wychodzę i nie siadam przy takim stole, kultura tego stołu mi nie odpowiada - nie korzystam, dobranoc, 

ok, czasami wejdę i odpiszę jakiemuś koledze, którego znam, coś w stylu wypiję z nim szybką setkę i uciekam 🙂

Ty chcesz sobie pisać co Ci się podoba - jest to dla Ciebie najwyższa wartość - i ten syf traktujesz jako element który trzeba zaakceptować, w porządku, siedzisz przy ubłoconym stole ale piszesz bez cenzury 😁 czasami przyjdzie pijany szeryf, postrzela na oślep, paru kolesi wyleci a reszta siedzi nadal 😁

 

Pisze to gość co donosi do admina, ze ktoś wpisał sprzęt o 2 gramy za ciężki do wątkui o minimalizmie, w słusznym gniewie, post skasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Spiochu napisał:

To ja głosuje na MarioJ i jednocześnie chciałem się pożegnać ;)

 

A kto pamięta jak dostałem bana na skiforum?

Normalnie wspomnienia jak z głębokiej komuny. ;)

MarioJ jest idealny jest w stanie wyprostować rzeki aby skręcały pod katem prostym, popieram, tez się żegnam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spiochu napisał:

To ja głosuje na MarioJ i jednocześnie chciałem się pożegnać ;)

 

A kto pamięta jak dostałem bana na skiforum?

Normalnie wspomnienia jak z głębokiej komuny. ;)

Żeby dostać bana, musi zareagować admin. Takiego dluuugo nie było na skiforum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarioJ napisał:

mi zupełnie nie przeszkadza że istnieje forum bez moderacji - tak chce kilka osób i super, działają sobie, najsilniejsze ego mianuje się szeryfem, fajnie

powiedzmy że ja wchodzę na takie forum, widzę że ludzie rzucają się błotem, nawalanka, to ja wychodzę i nie siadam przy takim stole, kultura tego stołu mi nie odpowiada - nie korzystam, dobranoc, 

ok, czasami wejdę i odpiszę jakiemuś koledze, którego znam, coś w stylu wypiję z nim szybką setkę i uciekam 🙂

Ty chcesz sobie pisać co Ci się podoba - jest to dla Ciebie najwyższa wartość - i ten syf traktujesz jako element który trzeba zaakceptować, w porządku, siedzisz przy ubłoconym stole ale piszesz bez cenzury 😁 czasami przyjdzie pijany szeryf, postrzela na oślep, paru kolesi wyleci a reszta siedzi nadal 😁

 

Dlaczego imputujesz mi Twoje prywatne  wyobrażenia i fobie?  Zostaw je w swoim ogródku. Tam jest ich miejsce. 

Z wolności,  również słowa, trzeba umieć korzystać. Warto tego się nauczyć a nie szukać ciągłego wspomagania przez innych.  

Przy okazji.... znalazłeś kiedykolwiek  choc jedno zdanie mojego autorstwa, które by pasowało do, jak piszesz, karczemnej estetyki? Wiem że bez archiwum trudno, ale nie staraj się, nie znajdziesz. Więc dlaczego to powyższe?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mig12345 napisał:

Dlaczego imputujesz mi Twoje prywatne  wyobrażenia i fobie?  Zostaw je w swoim ogródku. Tam jest ich miejsce. 

Z wolności,  również słowa, trzeba umieć korzystać. Warto tego się nauczyć a nie szukać ciągłego wspomagania przez innych.  

Przy okazji.... znalazłeś kiedykolwiek  choc jedno zdanie mojego autorstwa, które by pasowało do, jak piszesz, karczemnej estetyki? Wiem że bez archiwum trudno, ale nie staraj się, nie znajdziesz. Więc dlaczego to powyższe?

potraktuj mój post jako abstrakcyjny felieton, odpowiedziałem Tobie, gdyż ja inaczej niż Ty postrzegam tamte forum, mam prawo inaczej oceniać i to zaprezentować,

jak przeczytasz uważnie, to dostrzeżesz że Ciebie bezpośrednio nie obrzucam nigdzie błotem, tylko że siedziałeś w tym bagnie razem z innymi ...

sam innych oceniasz, więc tak to bywa

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie wchodzę tutaj i wiecie co, niczym się nie różni, tylko wam się wydaje, że jest inaczej. No może ktoś tam moderuje, ale wy się nie zmieniliście. Nie wiem czy będę się często udzielał, nie sądzę, ale chętnie pojeżdżę z wami na nartach. Pozdrawiam Tomek

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bubol napisał:

Panowie wchodzę tutaj i wiecie co, niczym się nie różni, tylko wam się wydaje, że jest inaczej. No może ktoś tam moderuje, ale wy się nie zmieniliście. Nie wiem czy będę się często udzielał, nie sądzę, ale chętnie pojeżdżę z wami na nartach. Pozdrawiam Tomek

Witamy na forum. Do zobaczenia na nartach.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bubol napisał:

Panowie wchodzę tutaj i wiecie co, niczym się nie różni, tylko wam się wydaje, że jest inaczej. No może ktoś tam moderuje, ale wy się nie zmieniliście. Nie wiem czy będę się często udzielał, nie sądzę, ale chętnie pojeżdżę z wami na nartach. Pozdrawiam Tomek

Kim jesteś że w pierwszym poście bez przywitania oceniasz użytkowników i administrację tego forum ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...