Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ziemowit napisał:

Nic się nie stało. Z linuxowego terminala bash trzeba odpalić "chmod -R 777 /home/www/skiforum.pl/web" i można będzie popchnąć to dalej i przejść do zakładki "License". Ale nie masz dostępu, więc nic nie zrobisz.

Same informatyki, ja wpisałem 666, sam nie wiem czemu;-)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ziemowit napisał:

Chodziło mi bardziej o tych, którzy nie mają dokąd iść, żeby pisać o rzeczach nienarciarskich, których tutejszy admin nie akceptuje, np. smoleńsk, obajtek, rydzyk, epidemia, protesty i tak dalej. :P

O tak, dla takich to trzeba osobne miejsce w internecie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lexi napisał:

Nie opowiadaj...to jedyny który nie dal się zagiąć mojej córce jak była mała - matko ile ona mi dysków załatwiła syfem z  sieci..🙂 

Mi zaorał dysk szukając wirusa, strasznie mulił generalnie. Na Macu nie mam antywirusa i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sstar napisał:

Tez miałem jakiś podobny przekaz, to co tylko skionline, ostatni pośród sprawiedliwych...

 

34 minuty temu, mario33 napisał:

Tymczasem w innej części galaktyki.... TO jest jakoś zaraźliwe ?!? @Jeeb?!?

..no popatrz popatrz...a @JC niby tak niewinnie wygląda.......😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marionen napisał:

Nie wiem co ciebie tak cieszy (dotyczy też @Lexi i @sstar). Może to praca życia @Jeeba.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i...

Czemu zakładasz ze nas cos cieszy?.. podejrzewam natomiast ze nas śmieszy zbieg okoliczności.

Podejrzewam tez ze ktoś taki jak @Jeeb jest na tyle zaradny e na 100% ma zabezpieczenie wiec  nie histeryzuj "na wszelki wypadek".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marionen napisał:

Nie wiem co ciebie tak cieszy (dotyczy też @Lexi i @sstar). Może to praca życia @Jeeba.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i...

@Jeeb sobie poradzi. Kilka razy miesiąc czy dwa wcześniej był ten komunikat i forum wracało.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, marionen napisał:

Nie wiem co ciebie tak cieszy (dotyczy też @Lexi i @sstar). Może to praca życia @Jeeba.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i...

No właśnie jeeb trochę obśmiewał skiforum, karma wraca... a krzywdy pewno nie bedzie

ps  zawsze jesteś taki serio jak na tyczkach?

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Nie wiem co ciebie tak cieszy (dotyczy też @Lexi i @sstar). Może to praca życia @Jeeba.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i...

Ty tak na serio ? Wszędzie węszysz złe życzenia ? To muszę Cię zmartwić - życzę, żeby się wszystko podniosło i poukładało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2008 o 11:17, SB napisał:

serwer trzeba im wysadzić w powietrze, a wszyscy z tego forum którym udowodnimy przynależność do tamtego forum będą spaleni na stosie

już wiem kto podpalił serwerownie w Strassburgu 🙂

13 lat planowania i w końcu się udało

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mario33 napisał:

Ty tak na serio ? Wszędzie węszysz złe życzenia ? To muszę Cię zmartwić - życzę, żeby się wszystko podniosło i poukładało.

Jest różnica nabijać się z kogoś, a śmiać się z siebie (co pokazał Jeeb powyżej). Ty i Twoi koledzy jednak tego nie zrozumieją. Tak mnie rodzice wychowali, że nie cieszę się z cudzego nieszczęścia. I z poczuciem humoru nie ma to nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marionen napisał:

Jest różnica nabijać się z kogoś, a śmiać się z siebie (co pokazał Jeeb powyżej). Ty i Twoi koledzy jednak tego nie zrozumieją. Tak mnie rodzice wychowali, że nie cieszę się z cudzego nieszczęścia. I z poczuciem humoru nie ma to nic wspólnego...

Gdybyśmy myśleli, że @Jeeb spotkało poważniejsze nieszczęście niż napis "Skontaktuj się z operatorem usługi." to prawdopodobnie nikt by sobie nie żartował. No chyba, że sam zainteresowany napisze, że nieszczęście go spotkało i mamy sobie nie żartować, to OK. :)

@Jeeb napisz coś bo się niepotrzebny szum zrobił. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marionen napisał:

Jest różnica nabijać się z kogoś...

Teraz śmiechłem naprawdę... my i moi koledzy... zwykle w takich przypadkach mówię, że nikt nikomu w głowie nie siedzi. A czasem po prostu ktoś ma projekcje w lustrze.

Życzę Ci przemiłego wieczoru i ogólnie wszystkiego dobrego, ja i moi koledzy - alter ego.

PS: chciałem oficjalnie przeprosić @Jeebjeżeli poczuł się urażony. I życzyć wszelakich sukcesów w tamtym szacownym forum. Jestem gotów do samokrytyki, odejścia z prezydium i ogólnie do ponownej pracy u podstaw.

Edytowane przez mario33
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...