Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodki najbliżej Polski


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

nie no bez jaj, przecież to nawet nie jest kolejka :)

Mysiu......widać jeszcze nie nabrałeś zboczenia jakiego można się nabawić po wyjazdach alpejskich

Jak się nie wjeżdża prosto w bramki bez stania to ....prawie tragedia;)

Zaczynasz się rozglądać czy widać jakiś wyciąg trochę poniżej byleby żadnych ludzi nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na proporcję kolejki ludzi do ilości ludzi na stoku, czyli tak: skoro do krzesełek jest nawet minimalna kolejka to znaczy że krzesełka chodzą w pełnym obłożeniu, a narciarzy na stoku jest tak akurat.

No i kolejna sprawa to że ta kolejka jest do 2 urządzeń wspólna, na moje oko to 2-3 minuty stania, czyli tyle co nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz Mysiek chusteczkę?

obetrzyj się bo czuję,że Ci ślina cieknie:p

mnie też...

No właśnie!!

coś z tym zdjęciem jest, ono ma w sobie "to coś" i albo autor ma wrodzony talent do fotografowania, albo miał fuksa i mu po prostu wyszła fotka, ale zdjęcie jest I klasa i oddaje klimat tego ośrodka.

ps. do Januszab: może masz więcej zdjęć z tego ośrodka, jak tak to może by Ci się chciało wrzucić do naszej galerii, no i może byś skrobnął osobny temat o tym terenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli ścisłości, przyznam się bez bicia - nie jestem autorem tego zdjęcia

No właśnie!!

coś z tym zdjęciem jest, ono ma w sobie "to coś" i albo autor ma wrodzony talent do fotografowania, albo miał fuksa i mu po prostu wyszła fotka, ale zdjęcie jest I klasa i oddaje klimat tego ośrodka.

ps. do Januszab: może masz więcej zdjęć z tego ośrodka, jak tak to może by Ci się chciało wrzucić do naszej galerii, no i może byś skrobnął osobny temat o tym terenie??

a nawet tam nie byłem, od pewnego czasu przymierzam się do wyjazdu tamże i zbieram informacje, na tym innym polskim forum narciarskim jest sporo informacji (i zdjęć) na temat tego ośrodka ale niestety nie da się tutaj wstawić linka bo zaraz wykropkują więc wstawiam link austriacki

http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=25706

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem :)

I tak Was lubię :)

Takie koleje losu.

W końcu będę miał bardzo długi urlop i planuję leżeć 2 tygodnie na dalekiej plaży na końcu świata (jak dla mnie:)).

Oczywiście zdjęć nie będę załączać na tym portalu ... linczowanie na następnym spotkaniu skionline gwarantowane.

Załącz, załącz, najwyżej będziemy się cieszyć, że nam piasek do ... nie wchodzi :D:D:D. A co do linczowania, bez przesady. Toż to zwykły "skok w bok", najlepiej przymknąć oczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Podbijam temat. Poszukuje w miarę blisko położonego ośrodka na 3-4 dniowy wypad w drugiej połowie stycznia. Towarzystwo narciarskie mieszane w przewagą dobrze jeżdżących. Waham sie nad:

- Nassfeld

- Katschberg + ewentualne dostawki (np. TH)

- lub ewentualnie któryś z ośrodków Ski Amade.

Doradzcie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Poszukuje w miarę blisko położonego ośrodka na 3-4 dniowy wypad w drugiej połowie stycznia. Towarzystwo narciarskie mieszane w przewagą dobrze jeżdżących. Waham sie nad:

- Nassfeld

- Katschberg + ewentualne dostawki (np. TH)

- lub ewentualnie któryś z ośrodków Ski Amade.

Doradzcie prosze.

Z tych trzech zdecydowanie Ski Amade - a najbliżej masz do najlepszego wchodzącego w jego skład , czyli Schladming-Dachstein - 530 km z Wrocławia.60 km bliżej masz np Hinterstoder-Wurzeralm,ale to już duużo mniejsze ski-areały,a najbliżej Polski jest Hochficht,Semmering i Hochkar-jeśli odległość od naszej granicy jest priorytetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...