Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

W galerii są zdjęcia wszystkich

Moje pierwsze spostrzeżenie ... jeździmy bramki "na okrągło" :eek:

PS

Powyższa uwaga nie dot. ekipy z Pawłowic.

Po pierwszym czytaniu wystraszyłem się morderczych treningów(na okrągło) na bramkach.:eek:

Dopiero jak zdjęcia obejrzałem to wiem co miałeś na myśli.:)

Aż mi ulżyło :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie estetyka jazdy ma co najmniej czwartorzędne znaczenie.

Pierwszorzędne znacznie ma coś co ja określam skutecznością jazdy.

Po niebieskim stoczku można zjechać w dowolny sposób (zależnie od humoru, przodem, tyłem, bokiem...). Wszystkie wymienione przez JC elementy zaczynają mieć znaczenie kiedy trafiamy na bardziej wymagające stoki. Łączka jest miejscem gdzie wszystkie te drobne elementy można szlifować (nabierać poprawnych odruchów).

Cel jest taki by z jednakową kontrolą i przyjemnością zjechać z czarnej stromej ściany jak z naszej łączki.

Przynajmniej ja tak to widzę.

ja też tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img_8462.jpg

Ja się przygotowywalem do następnej, a że prękośc dochodziła do 120km/h więc no jakże mógłbym atakować bramkę.

To kiedy JC zorganizuje stoczek i brameczki pod nazwą; "IMPREZA ZE SKIONLINE"?

Bo Ci z Gali to pewnie nas już za rok nie wpuszczą ... zonwu powaleńcy ze skionline przyjechali wygrać (Rejsman na pewno jest już na tapecie: tego Pana nie obsługujemy).

Ja jestem bardzo zadowolony, że zjechałem i nie minąłem (chyba) bramki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to powiedziala moja pani WAS TRZEBA USUNAC Z TEGO STOKU wszyscy umiejaj jakos tak normalnie a wy jak burza jeden za drugim:D

Wyglądało to naprawdę fajnie, taka laaaaawina i każdy dociskał ile się dało, szczególnie z samego rana jak jeszcze nie było tłoku...

...I dlatego ja się strategicznie tak ustawiłem by oglądać ich z bezpiecznej wysokości krzesełka.:D

I chyba miałeś nosa :) Ja wczoraj wieczorem zaczołem cierpieć z powodu gleby, którą zaliczyłem jak wjechał we mnie jakiś gość na końcówce. Wylądowałem na boku i jak się okazało wczoraj mocno stukłem sobie bark i triceps. Ledwo mogę podnieść rękę i do tego mam dużego siniaka :(

SKIer dynamicznie,nisko,ładnie.

Może tylko ręce powinny być bardziej w przodzie.

Ale ja na temat rąk to nic nie powinienem pisać,widziałem swoją sylwetkę:eek:.

Akurat na wyjściu tej bramki posadziło mnie mocno na tyłach, co zresztą widać na kolejnym zdjęciu w galeri... Narty nie dociśnięte a ja jadę jak na kiblu :eek: Aż wstyd!! :D

Edytowane przez SKIer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na wyjściu tej bramki posadziło mnie mocno na tyłach, co zresztą widać na kolejnym zdjęciu w galeri... Narty nie dociśnięte a ja jadę jak na kiblu :eek: Aż wstyd!! :D

Wiesz to tylko jedno - dwa ujecia na bramce.

Tak tez robi Bode niechcacy.

Jezeli wyszedles z tego tez jak Bode to tylko chwalic :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac nawet jak przody nart Ci podnioslo, ale....... wyszedles z tego zgrabnie :), przy czym jak na wc to pozycja troche zamalo wyposrodkowana, a nawet wyposladkowana ;)

A teraz kazdy kto jezdzina nartach zamiasta grzac sie na plazy jak Bode jest juz lepszy i ma lepiej od niego w glowie poukladane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...