Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania:

1) O której godzinie zaczyna się szkolenie i jak długo potrwa? Pytam, bo mam nadzieję się zjawić, ale każdy wyjazd z Krakowa na dłużej niż 4-5 h wiąże się dla mnie ze sporymi problemami organizacyjnymi, i dużo zależy od odpowiedzi.

2) Jako indywiduum skrajnie samotnicze jeżeli chodzi o narty, nie wiem, czy moja jazda kwalifikuje mnie do takiego kursu - nigdy nie próbowałam jazdy na tyczkach, a mam wielką ochotę. Czy szkolenie jest przewidziane też dla takich osobników jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1) O której godzinie zaczyna się szkolenie i jak długo potrwa? Pytam, bo mam nadzieję się zjawić, ale każdy wyjazd z Krakowa na dłużej niż 4-5 h wiąże się dla mnie ze sporymi problemami organizacyjnymi, i dużo zależy od odpowiedzi.

2) Jako indywiduum skrajnie samotnicze jeżeli chodzi o narty, nie wiem, czy moja jazda kwalifikuje mnie do takiego kursu - nigdy nie próbowałam jazdy na tyczkach, a mam wielką ochotę. Czy szkolenie jest przewidziane też dla takich osobników jak ja?

Jasne, że sie kwalifikujesz! :)

Co do godziny, to podam ja dokładnie ok. środy. Ale na pewno poczekamy na Ciebie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nic się nie zmieni to z Seniorem chyba pojedziemy. Ja chciałbym pojeździć SL (a Seniora namówię na GS :D )

Niestety w naszym przypadku wiąże się to z wyjzdem na cały weekend więc jeśli ktoś może polecić jakąś dobrą kwaterę (pensjonat ze śniadaniem najlepiej) w korbielowie i okolicach to bylibyśmy wdzięczni.

pozdrowienia z wreszcie zasypanego Zakopanego (siedzę w pensjonacie i czekam na pociąg)

A zabierzecie Wróżkę ze sobą, bo może nie ma transportu w góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na cennik,ale ten jest z sezonu 2008/2009! :confused: Na kamerkach widać,że szusują,to może tym razem wyjdzie? :rolleyes: Nie ma też mapki dojazdu,jak się domyślam,to jest parę kilometrów za granicą i w prawo? :rolleyes:

Dojazd na szkolenie:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Bielsko-Bia%C5%82a&daddr=49.51789,19.377429&geocode=Fak6-AId0M4iASl7UIDdY58WRzGn40_6h_URaA%3BFUKV8wIdFa0nAQ&hl=pl&mra=ls&sll=49.670294,19.227448&sspn=0.385728,1.352692&ie=UTF8&z=10

Dane do GPS: 49.51789,19.377429

Edytowane przez JC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu myślę że Jacek specjalnie będzie Cię traktował , oczywiście przy starcie będzie gorący doping dla Ciebie.

Mysiu nie no, jesteś niemożliwy :D:o:D.

Czy z Warszawy będzie w takim razie oficjalna ekspedycja ekipy z Skionline? :D

PS. Jacku o ile mnie oczy nie mylą to z tej drogi nawet widać ów wyciąg po prawej stronie...

Edytowane przez Raceman
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Warszawy będzie w takim razie oficjalna ekspedycja ekipy z Skionline? :D

Mam zacząć się bać :confused::eek::o

Co do Wróżki, to z tego co wiem, to w ten weekend ma jakieś zajęcia, ale jakby co to miejscówka się znajdzie :)

Ponadto poproszę o oficjalne logo szkolenia, biografie uczestników ze zdjęciami w formacie 75x100, specyfikację nart na których będą jeździć, itp. itd.

My być tabelka to muszę mieć dane :D :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów o dojeździe. Przejeżdżamy przez granice i jedziemy przez kilka kilometrów przez las. Na końcu dłuuugiej prostej (przed zakrętem w lewo) i końcu lasu jest droga w prawo. Stoi tam znak informujący o ośrodku narciarskim. Następnie jedziemy tak jak na droga prowadzi, po koleinach, na czuja i już jesteśmy na miejscu :) PROSTE!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tam byłem:) i..........

warunki coraz lepsze - dzisiaj cały czas sypało , jest tam juz ok. 25-30 cm świeżego śniegu , do tego zostało jeszcze trochę starego podkładu , więc już jest Ok , a podobno z przerwami ma sypać cały tydzień...:D

ja postaram się być na szkoleniu , natomiast na 100% swoją obencość będę mógł potwierdzić ok czwartku

jak by ktoś miał kłopoty z trafieniem na miejsce , to na priva mogę wysłać nr mojego telefonu i wytłumaczę najlepiej jak potrafię:)

aha - na pewno jest tam zasięg naszego Plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zabierzecie Wróżkę ze sobą, bo może nie ma transportu w góry?

Misal już dzwonił.

Transport by się znalazł bo moja czerwona strzała pewnie by tam się dokulała ale problem jest natury naukowej - mam w piątek egzamin i do około 20:00 jestem uziemiona...

W sobote i niedzielę mam zajęcia z nowego przedmiotu ale jakby się okazało że nie będę miała z tego egzaminu (50% szans) to mogłabym przyjechać z opóźnieniem...

Ale tak jak mówię - mnie nie liczcie bo jest 50% szans że będę musiała zostać na wykładach do niedzieli. a jak przyjadę to będzie miła niespodzianka (przynajmniej dla mnie):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie

hejka, ja freszmen na forum jestem ale chętnie bym Was Szanownych Forumowiczów poznał lajf a i na gieesie też pohulał :):)

Ja bym chciał się wpisać na tą niewidzialną listę :):):)

A co do transportu to myślę, że 2-3 osoby mógłbym zabrać z Katowic.

I przywieźć z powrotem :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji

Rozmawiałem z Grzegorzem i ustaliliśmy, że szkolenie GS zaczynamy od samego rana, czyli od 8-9. Chodzi o to, aby pojeździć jak będzie jeszcze mało ludzi na stoku i warunki były jak najlepsze.

Jeżeli będą chętni będzie można także pojeździć slalom. Ustawiony zostanie w godzinach wczesno popołudniowych. Chetni powinni pamietać, że bez ochraniaczy na nogi i ręce raczej nie da się pojeździć!

Karnet na cały dzień kosztuje ok. 12 Euro. Pamiętajcie jeździmy na Słowacji i obowiązuje Euro!

Jak już pisze o Słowacji to należy pamiętać o ubezpieczeniu! Lepiej dmuchać na zimne! Koszt ubezpieczenia AlllianzDirect na jeden dzień dla osoby dorosłej to 30 zł przy maksymalnej sumie ubezpieczenia 40000 Euro!

Można je kupić tutaj nie wychodząc z domu na dzień przed wyjazdem.

Jeżeli ktoś planuje dłuższy pobyt, to otrzymałem informację, że Korbielów jest pusty! Kwaterę można znaleźć z marszu i można się targować!

Jeżeli ktoś przyjedzie z rodziną, to można skorzystać ze szkolenia u instruktorów Carving Sport - ponegocjujemy dobre ceny :)

Dla chetnych będę miał ze sobą torby Hot Gear Bag, więc będzie możliwość obejrzenia i kupienia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...