Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przyłęków - ośrodek narciarski na sprzedaż.


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Sama cena nie jest specjalnie powalająca- chyba wiecej trzeba w to włożyc żeby to działało. Ja się na tym wogole nie znam i nie mam pojęcia jakie to mogą być pieniądze ale ze swojego podwórka wiem, że wybudowanie byle pierdoły kosztuje dużo pieniędzy a tam trzeba w zasadzie chyba zrobić wszystko od nowa plus rozebrać to co jest lub prawie wszystko. Do tego kasa na przyciągnięcie klienta, powiedzmy w sezonie zimowym gdy jest snieg to na promocje tego tak wiele nie trzeba bo jak ktoś to dobrze zrobi to wieść gminna (też internetowa) jakoś to załatwi. Generalnie to dosyć ryzykowny biznes i na pewno nie do robienia za ostatnie pieniądze i za pożyczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odkopie, ale powiem wam, że Przyłeków to fajny ośrodek. Szkoda, że im nie idzie ostatnimi laty, NAT ciśnie bardziej na cieńków, a tutaj się marnuje fajny ośrodek.

Kto wie może za rok, dwa NAT postawi tam krzesełko, tak samo jak na cieńkowie. Tam nie ma reklamy, mało kto wie, że tam w ogóle jakaś ślizgawka na stoku górki istnieje.

Kiedyś kiedy była taaaaakie zimy i jak był tyyyyyyle śniegu to tam się fajnie śmigało i nawet śnieg się długo trzymał :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Jak najbardziej,a ja mogę zostać prezesem! :cool::D

Swoją drogą byłby jaja,jakby tak forum skionline kupiło sobie ośrodek narciarski i byśmy sobie o niego dbali... :rolleyes:

Jeszcze nic straconego - teraz próbują "sprzedać" Pilsko: http://www.gat.pl/577.php

Cena wprawdzie dużo wyższa, ale coroczny zysk pewny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

w niedzielę byłem w miejscowości Przyłęków obok żywca. Miejscowość zapomniana przez narciarzy.Ostatnio byłem tam 15 lat temu jak organizowali wyjazdy z kopalni.

Kolejek do wyciągu żadnych, cena biletu to 2 zł ( w zeszłym roku 3,5), w tym sezonie promocja bo od przyszłego zmienia się inwestor i ma zacząć inwestycje.Ludzi na stoku prawie w ogóle wiec można było fajnie pojeździć.Trasy przygotowane tak na 4 w skali od 1-5.

http://www.nanarty.info/polska/slaskie/454-piast. Ogólnie polecam ten zapomniany stok.

Piotr

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracając z Johnnym i Matim z Pilska rozmawialiśmy o tym ośrodku patrząc na stok będący w oddali, że trzeba przypomnieć sobie stare czasy sprzed 5-6 lat i odwiedzić to miejsce ponownie.

Czy były otwarte boczne warianty trasy z lewej i prawej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam jakiejś 2 lata temu.Ludzi zero,ceny minimalne (od 12.00 - 16.00 zapłaciłem 25zł),ale nie widziałem,żeby ratrak tam jeździł,podobnie z armatkami... :eek: Ale wiem,że w tym roku działają nadal pod tym samym właścicielem (NAT),nawet reklamują całodniowy karnet (8.00 - 16.00) za 40 zł i ponoć warunki dobre. Może sprawdzę,bo sama trasa dość fajna! :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w niedziele popołudniu koło 15. Jak to przy odwilży bywa śnieg rozmiękły i muldy ale to norma. Kamienie jakie były na głównej trasie na początku (ścianka) wielkości np. cytryny:eek: kilka sztuk i masa kamieni pomniejszych oraz śnieg koloru brązowego. Pod orczykiem lód i walka :biggrin:, zmarznąć się nie dało :wink:Zjechałem raz... Na szczęście bez strat, śnieg miękki i kamienie wciskały się w śnieg pod nartami. Ktoś już pisał o remoncie tegoż ośrodka i w okienku kasy też to potwierdzili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...