Narty - skionline.pl
Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/14/2022 in all areas

 1. Może komuś się przyda. Znakomita wiadomość dla rowerowych turystów. Przetarg na budowę 48 kilometrów nowego szlaku rowerowego To będzie długo oczekiwana inwestycja na jednym z czterech głównych rowerowych szlaków turystycznych, które przetną Pomorze Zachodnie. Niemal w całości poprowadzona zostanie po dawnej linii kolejowej. Właśnie ogłoszono przetarg na budowę tej trasy. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,28450264,znakomita-wiadomosc-dla-rowerowych-turystow-przetarg-na-48.html
  2 points
 2. Plaże są fajne ...i często bardzo podobne do siebie.......
  2 points
 3. Jackowi @JC proponujesz czy wszystkim ?
  2 points
 4. Jedziemy nad Zegrze, tu plaża Nieporęt. I samo Zegrze. I kolejne zdjęcie jeziorka (zalewu). Mapka pokazująca gdzie się kręciłem. A to miejsce do którego nigdy nie chciałbym trafić, choć pomogli już dużej liczbie osób. I pyszny kebab - trochę inaczej robiony niż zazwyczaj.
  1 point
 5. Dziś trochę pojeżdżone. Takie trochę większe kółko. Były ścieżki rowerowe, był ich brak (czy naprawdę Warszawa przez 30 lat nie potrafiła zbudować ścieżki rowerowej wzdłuż Kanałku Żerańskiego ?), był wiatr w oczy nad Zegrzem, kilka fajnych miejsc do jazdy. Był też przepyszny kebab w Legionowie, taki trochę w innym wydaniu - polecam. Zaczynamy - pałacyk w Jabłonnej. Most MSC. Kanał Żerański w Warszawie ścieżki rowerowej brak. Ten sam kanałek, Gmina Nieporęt - ścieżka jest. Tu drzewa podgryzione przez bobry. Był plac zabaw. Oczywiście dla rowerzystów. c.d.n.
  1 point
 6. Tam każdy może być chamem 😀
  1 point
 7. Nie byłem lat ładnych parę. Widzę pięknie sąsiedztwo mola zagospodarowano.
  1 point
 8. Niestety wielu sfrustrowanych uważa skrajne chamstwo za wolność i swobodę wypowiedzi
  1 point
 9. Bokami Zachodnich Tatr, piękny profesjonalny reportaż Rasto Hatiar https://www.rastohatiar.sk/
  1 point
 10. Duże zmiany. Dobra muza na deptaku. Nowoczesność w każdym calu. Port zadbany. Choć to nie Szczecin. Już po kąpieli. Nogi marzną - a dojść trzeba daleko brodząc jak czapla. Auto namierzyłem Lexus RC F, fajna zabawka. Na tablicy rejestracyjnej nie było ale są inni śledczy po blachach. Mamy sublokatorów na parapecie, choć to my jesteśmy goście, one u siebie.
  1 point
 11. Dziś pożyteczne z przyjemnym 🙃 . Załatwione zaległe tematy w NL a przy okazji żeby nie tylko dzionek w aucie to postanowiłem zabrać rower i chwilkę spędzić przyjemnie w nadmorskim klimacie,zresztą w jednym z najładniejszych miejsc moim zdaniem w NL szczególnie w okresie kwitnących kwiatów cebulkowych, tulipanów,irysów ,hiacyntów czy czosnek ozdobny itd …można by wymieniać . Jest tu naprawdę kolorowo ale niestety trzeba się tu wybrać w kwietniu,maj to już ogólnie pozamiatane ale gdzieniegdzie jeszcze można coś zobaczyć.tzw Zuid Holland Noordwijkerhout,De Zilk,Lisse, Vogelezang,Keukenhof ..👌 Polecam wszystkim . tu link do parku w Keukenhof gdyby kiedyś ktoś chciał zobaczyć . https://keukenhof.nl/nl/ kilka fotek z dzisiejszej wycieczki 😏 Początek trasy i takie klimaty,miłe zaskoczenie 😂 po prawej na zdjęciu aż do Haarlem albo i dalej a jestem obecnie blisko Noordwijk’u, rozciąga się rezerwat przyrody,bardzo duży niestety nie można poruszać się w nim na rowerze tylko pisze spacery,jednak zwierzątka wychodzą na boczne trasy rowerowe tak jak w tym momencie 😏 https://awd.waternet.nl/ następnie trochę szutru wśród wydm Noord Zee w pobliskim lesie z racji że teren mega znam tu zaczęła się moja przygoda z Beneluxem. Wcześniej mieszkałem w NL a obecnie w BE,ale w 96r tu były moje pierwsze wakacje poza granicą polski a miłość do tych terenów pozostanie wieczna …tak,wiec w owym lesie jest świetna trasa MTB nawet zainstalowany jest serwis rowerowy Dalej już klimaty regionu masa domków do wynajęcia,pola namiotowe czy campingowe jest tego bardzo dużo w tej części Holandii,zreszta gdzie tego nie ma w tym kraju 😂 czosnek ozdobny tulipany ogólnie pola wykoszone,wiec o tej porze nie za wiele można zobaczyć pobliskie jezioro w PL podobno nie wolno za blisko wiatraków stawiać bo krowom w głowie sie zakręci 😂,w NL to norma To co uwielbiam w tym kraju najbardziej czyli domy ogrodzone kanałami z wjazdem na posesje przez mostek,mega a na powrocie do domu coś dla żonki ps. 50 sztuk jedyne 2.5€ 🤷‍♂️ tylko w NL 🙃 Pozdrawiam
  1 point
 12. Wycieczka co prawda z niedzieli, ale wczoraj nie było czasu pisać. Trasa po polsko-niemieckim pograniczu - po Pojezierzu Meklemburskim w okolicach Löcknitz i Pasewalku. Wypad towarzyski we czwórkę z sąsiadami, którzy tej wiosny też sprawili sobie rowery na szosę, więc trasa asfaltami - choć w paru miejscach na krótkich odcinkach trafił się stary bruk i płyty. Wszystko kwitnie i pachnie w majowym słońcu, a sielskie jeziora i doliny rzek Randow i Uecker kuszą malowniczymi widokami. Niemiecka DDR-ka tuż za granicą w Dobieszczynie: Droga za Rothenklempenow: Sielsko, wiejsko Nad rzeką Randow Bywało i tak ... Postój nad malowniczym jeziorem Kiessee k/Pasewalku: I jak tu nie fotografować? DDR-ka wzdłuż murów obronnych Pasewalku: Gotycki kościół NMP w Pasewalku - z czerwonej cegły, jakich wiele można znaleźć na Pomorzu. Nad rzeką Uecker: Na rynku mix starej zabudowy i socjalistycznej wielkiej płyty Dzyń, dzyń Rzepak w maju musi być i obowiązkowe fotki w żółtym: Löcknitz i Löcknitzer See: Nad jeziorem Monika złapała gumę. Mamy dętkę, mamy łyżki, ale okazało się, że pompka została w drugim plecaku. Na szczęście poratowała grupa kolarzy ze Szczecina. Szynobus do Szczecina: Gdzieś pod granicą, w okolicach Plöwen I przejście Buk-Blankensee Mapka:
  1 point
 13. Adam to proste. Forum zabija portal - teraz zrozumiałem dlaczego takie portale jak np. narty.pl, skiinfo.pl cz też nanarty.info nie mają swoich forów. A na forum zawsze znajdzie się jakiś sfrustrowany, który o 2 w nocy napisze: ch..j, ku..a itp i zanim admin się obudzi to Pan Algorytm już zdążył zareagować. Jakie są wyjścia ??? a- zrezygnować z reklam googla b- zrezygnować z forum i zlikwidować możliwość komentowania artykułów na portalu c- zatrudnić moderatorów na 3 zmiany ale to słabe bo Pan Algorytm i tak szybciej przeczyta niż Moderator skasuje d- udostępniać posty po zatwierdzeniu przez Moda lub Admina (wyjątek: osoby zaufane VIPy) jest taka nuda jaką zrobią sobie użytkownicy. Niestety największą aktywność czytających generują wszelkiego rodzaju nap*****lanki. Wierz mi że każde Twoje spięcie z sstarem generuje więcej wejść niż najlepsza relacja freerajdowa z najdalszego zakątka naszego globu.
  1 point
 14. Przyroda nadrabia zaległości. Co do czosnku niedźwiedziego, zrobiliśmy próbę i już dwa tygodnie dobrze się trzyma w lodówce zawinięty w folię.
  1 point
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...