Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A czas sobie płynie


hucu

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem dzisiaj do historii tego forum.............................

I doszedłem do wniosku,że kiedyś było...inaczej.Są wśród Nas dinozaury(nie mówię o zarządzie [JC]),którzy są tu dłużej niż ja[anba,bugi,leski,lski@interia.pl(często się zastanawiałem czy to nie ta sama osoba)jarek,lupus,mysiauek,Tequila i wielu innych których nie wymieniłem,a za co przepraszam(pisałem to z głowy,a pamieć ludzka jest zawodna),którzy wciąż sie udzielają na forum.Ciekawi mnie czy Wasze wrażenia są podobne.Co roku następowała wymiana użytkowników(co normalne),ale mam wrażenie ,że z każdym rokiem coś sie zmienia.Może na lepsze.Nie chcę urazić nowych użytkowników,ale jak dla mnie nie jest tak jak było kilka lat temu.A może to ja się zestarzałem.Ciekawy jestem również opinii tych,którzy dołączyli po mnie w 2005,2006,2007.Czy dla Was wciaż jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem od 2007 (wcześniej miałem inne konto, ale niestety zapomniałem hasła do maila:D) i faktycznie zmienia się. Tym bardziej że jeszcze jest taki "sezon ogórkowy" i dopiero z pierwszym śniegiem wszystko się ożywi. Mam nadzieję że będzie lepiej, może pojawią się jakieś ciekawsze tematy bo narazie 80% to dobór sprzętu:)

pozdr dla wszystkich dino:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.. tam Hucu nie szukaj dziury w całym. Bugi ma racje wszystko się zmienia. Ja to zawsze mawiam, że świat schodzi na psy i samochody też i wiele innych rzeczy, ludzie i obyczaje również. Tak samo mawiali nasi rodzice o naszym pokoleniu, tak samo mawiali dziadkowie o pokoleniu naszych rodziców, tak samo my mówimy o pokoleniu naszych dzieci. Świat to nieustanny ruch a częścią tego świata jesteśmy my i "nasze " forum i ono też się zmienia.

A tak na marginesie:

Z twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że jesteś chyba nieco rozczarowany obecną formą forum, czy wypowiedziami tudzież postawą forumowiczów - oczywiście nie odnoszę tego do wszystkich.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....

ja tylko dodam od siebie ( stażem średniozaawansowany ;) ) ,że kilku forumowiczów , którzy mieli naprawdę coś sensownego do powiedzenia/napisania to - albo już odeszło z naszego puebla , albo baaaardzo rzadko się udziela:( ( no ale w sumie lepiej czasem siedzieć cicho niż pier........ o niczym :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. kiedyś to jak nie byłeś z F.... to byłeś nikim :D. Pamiętacie taki układ?

I jak nie myślałeś jak oni to byłeś nikim. :D. Fakt że jest coraz mniej starych wyjadaczy. Pamiętacie Czornego albo Fiszerka, wtedy to była jazda na forum.

Szczerze mówiąc ten dzisiejszy układ mi bardziej odpowiada bez krzykliwych pieniaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-a czas sobie płynie-:rolleyes:,a My się starzejemy -i tu Hucu,nie ma na to rady,dlatego to Forum zupełnie inaczej wygląda niż kiedyś,ale tylko w odczuciach.To jest tak jak z narciarstwem,kiedyś jeździłem szybciej,trasy które nie sprawiały żadnego problemu ,teraz muszę brać na "dwa'razy :.Kiedyś bawiła mnie ta knajpa,dziś mnie wk...;)Z czasem człowiek inaczej widzi pewne sprawy-to jest normalne,i trzeba to zrozumieć,kto tego nie zrozumie-to masz odpowiedź na pytanie,"gdzie są starzy weterani" Życie to nie tylko narty,ale nasze sprawy i to co przeważa w jego ciągłości:rolleyes:,dlatego czasmi tematy odbiegają od tematyki tego Forum -i to też jest zrozumiałe.Tematy są ciekawe i mniej,jak to w życiu,ale każdy z Nas ma prawo się wypowiedzieć w kazdym temacie,nie tylko narciarskim.Oczywiście jestem daleki od nagonki politycznej ,rasowej,kulturowej,ale wpisy o swoich sprawach,psach i samochodach nie mogą irytywać .A może starzy weterani wybrali inne drogi,może inne hobby ,które ich pochłonęło w całości:),a czasmi trudy zyciowe zdecydowały,że zaprzestali interesować się swoim hobby.Ja też nie wiem,jak zresztą każdy z Nas ,jak długo będę miał siłę i ochotę tu przebywać/oczywiście nie chodzi o nasze zachcianki/ale o przypadek życiowy,tragedie itp...:eek:Mamy tutaj przykład Miśka:mad:,sytuacja losowa.Patrząc w TV na wiadomości,człowiek coraz bardziej widzi,że wszystko jest chwilą,ale tylko od Nas zależy jak ją spędzimy.Cieszę się bardzo,że coraz więcej młodych narciarzy zagląda na Forum i dzieli się swoimi wrażeniami z nart i nie tylko.Dlatego to Forum żyje:rolleyes:,a nie umarło z odejściem weteranów.My też będziemy musieli odejść,a muszą być następcy,no chyba,że ktoś myśli-albo My,albo tylko zgliszcza-ale Hucu o to Cię nawet nie podejrzewam:rolleyes:.Forum powinno być wymianą myśli,swoich doświadczeń i rad,ale czasmi spowiednikiem;):)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nie wiem jak było kiedyś może lepiej skoro tak smętnie wspominacie jestem na forum obecny od tego roku i coś w tym obecnym ma dużą wartość brak chamstwa ,wulgarności co mnie bardzo cieszy tzn. że społeczność narciarska jest na poziomie .W dzisiejszych czasach to unikat wystarczy wyjść na ulicę -sami wiecie .Aże wszyscy się starzeją to swoją drogą ,zawsze czasy młodości w pewnym sensie idealizujemy i dobrze nam z tym. Pozdrawiam Jorguś

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czas płynie i płynąć będzie. Ja tez na skionline od niedawna choć znam to forum znacznie dłużej. Jedno co się rzuca w oczy na tle innych forów narciarskich to fachowość. Dla mnie jest to jeden z podstawowych wyrózników skionline w sieci i niech tak zostanie jak najdłużej.

Pozdro

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od niedawna. Nie pamiętam jak to było w 2003 roku bo wtedy to prawodopodobnie na temat narciarstwa powiedział bym tyle, że lubię sobie pojeździć na śniegu, napic sie herbaty i sobie pojeździc dalej ;) Niemniej od czasu kiedy tutaj się udzielam zauważyłem parę osób, które są według mnie są bezapelacyjnie filarami tego forum. I chyba nie muszę mówić kogo mam na myśli bo każdy w swoim sumieniu o tym wie. Ludzie, którzy od czasu kiedy tutaj jestem trzymają ten sam, wysoki poziom, lub jeszcze bardziej pną się w górę. I chcę im serdecznie podziękować, bo moim skromnym zdaniem, bez nich na tym forum nie byłoby nic konkretnego. Za wkład bezinteresownej pracy , dzięki. Naprawdę wielkie dzięki ;)

PS: nie zapominam również o całej reszcie użytkowników, bez których to forum by nie istniało, bo tak naprawdę każdy ma cos do powiedzenia. No i gdyby było tylko tych kilku najważniejszych to po co forum ? lepiej umówić się przy piwie ;)

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozrachunkowo-podsumowujący sie zrobił. Jestem tu za krotko by tu czynić jakieś porównania, owszem wciaż jest nieco inaczej ale też jakby wciąz tak samo .

Osobiście cenie to miejsce za wywazone opinie, niesamowicie (jak na zasoby sieci) małe pokłady zacietrzewienia, sporadyczne bicie piany i praktycznie brak różnorakich troli, oszołomów czy bajkopisarzy tudzież ludzi zajmujących się kreowaniem własnej postaci lub walczących ortodoksyjnie w imię obrony jedynie służnych własnych poglądów:D.

Sam bardzo wiele skorzystałem na informacjach, które tu znalazłem i nie zawiodłem się. Niemniej szkoda, że wielu ludzi, którzy tu zagladali i pisywali już teraz sie nie udzielają albo zaglądają z rzadka. Zmiana userów zawsze wiąze sie, ze zmianą klimtu. Dobrym obyczajem jednak byłoby choć jeden pościk dziennie wrzucić - oczywiscie sensowny i merytoryczny:D - i tego sie trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj raczej niedługo,więc nie wiem jak było dawniej.Ale chyba rozumiem co ma na myśli Hucu.Parę lat temu pracowałem w Anglii w takim sporym magazynie.Kiedy przyjechałem było nas niewielu,może 20 - 30 osób.Stworzyliśmy sobie bardzo fajny klimat,co piątek wszyscy w Pubie,wspólne obchodzenie urodzin,pomaganie sobie na wzajem itp.Później zatrudnienie w firmie wzrosło kilkukrotnie,część starej załogi wyjechała,coś się zmieniło,czegoś jakby brakowało. :rolleyes: Ta zmiana wcale nie oznaczała,że później było gorzej - odwrotnie - później bywało jeszcze ciekawiej! :cool: Ale z sentymentem wspominam ten czas.

Pierwszy raz na skionline trafiłem jakieś 5 może 6 lat temu,kiedy szukałem informacji na temat warunków narciarskich,że jest tu forum zauważyłem jakieś 3 lata temu.Nigdy nie miałem potrzeby,żeby się angażować w jakiekolwiek fora internetowe,ale tu urzekła mnie przede wszystkim ta rodzinna atmosfera(tak tak,czytałem jak sobie piszecie ;))!!!Fachowość,kultura i trzymanie odpowiedniego poziomu to już wymienili inni,a ja się dołączam!

Sam od siebie chyba najlepiej jednak wspominam szkolenie skionline na Słowacji,oraz całą masę WZF od spotkań w Rogatej przed sezonem,rozpoczęciem sezonu z Bugim a na wiosennych szusach z kilkoma kolejnymi forumowiczami kończąc. ;)

Czy coś się zmieniło przez te dwa lata?Chyba nic,jedynie przybyło trochu kolejnych pozytywnie zakręconych na punkcie narciarstwa. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima,a My w tematy ideologiczno-duchowe:D-czas był w lecie,teraz to przygotowanie do sezonu sprzętu i ewentualna wymiana na nowy:rolleyes:Chyba czas zmienić opony na zimowe-a to już jest oznaka zbliżania się sezonu:D Nie ma czym się martwić,góry będą górami,trasy narciarskie takie same i tylko sił nam starczyło:D i kasy......;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:Chyba czas zmienić opony na zimowe-a to już jest oznaka zbliżania się sezonu:D

Darku ja to właśnie wczoraj uczyniłem hehe:D i już tak czuje bliżej tą zimę mając pod sobą zimówki:P

Odnośnie tematu wątku, to dołączam sie do tego co napisał mój sąsiad prawie zza miedzy Bode:) powiem krótko, nie żałuje że sie tu zarejestrowałem bo forum dało mi naprawdę dużo plusów, informacji i przede wszystkim wspaniała atmosfęre. Nie mogę się doczekać szkolenia na Słowacji, tym razem sie wybierzemy z Bode napewno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitku, zegarek Ci nieco śpieszy, a dokładnie o 4 doby :D

w październiku 1997 to ja szedłem zobaczyć po raz pierwszy internet na żywo :eek:, o którym rok wcześniej pisałem elaboraty na zajęciach z informatyki w liceum:cool:

JC - KASKI Z GŁÓW !!!

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...