Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A coś więcej bo przyznam że mi zabiłeś ćwieka :confused:

19-20.02 Pracica zawody

26-27.02 Red Bull

05.03 skiforum

12.03 skionline

13.03 Andrychów ??????????????

szykuje się race'owe zakończenie sezonu:D myślę że bez problemu sie pojawie 12 marca:) u mnie nurek wygląda to tak:

19.02 - eliminacja MPA Szczawnica

26-27.02 - Red Bull

5.03 - eliminacja MPA Limanowa

12.03 - zawody Skionline

19-26.03 - Włochy (sella ronda) dokładnie sam nie wiem gdzie jeszcze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... stromszej gory juz nie dalo sie znalezc? 12 to mi "na szczescie" :D nie pasi

Jarek nie chcemy nikomu zrobić krzywdy. Gigant zostanie tak ustawiony, aby każdy zjechał i dojechał bezpiecznie do mety.

Szkoda, że Ciebie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie,tylko wybraliście termin,w którym jest ostatnia eliminacja

MPA na Długiej Polanie w Nowym Targu,zawsze oblegana jako zawody ostatniej szansy na Finał....

A że z Nowego Targu do Zakopanego niedaleko,może dac szanse na dublet i te nasze zrobic przy świetle?

Długa Polana kończy się przeważnie do 15 00,więc na 17 30 na przykłąd dałoby sie zdążyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie,tylko wybraliście termin,w którym jest ostatnia eliminacja

MPA na Długiej Polanie w Nowym Targu,zawsze oblegana jako zawody ostatniej szansy na Finał....

A że z Nowego Targu do Zakopanego niedaleko,może dac szanse na dublet i te nasze zrobic przy świetle?

Długa Polana kończy się przeważnie do 15 00,więc na 17 30 na przykłąd dałoby sie zdążyć...

Sorry, ale nie ma takiej możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nie chcemy nikomu zrobić krzywdy. Gigant zostanie tak ustawiony, aby każdy zjechał i dojechał bezpiecznie do mety.

Szkoda, że Ciebie nie będzie.

... wiem, wiem, przeciez zartowalem :D jest jakis 1% ze sie pojawie ale musialbym zrezygnowac z czegos na czym bardzo mi zalezy. Z drugiej strony moja passa na zawodach w tym roku jest slaba (na dwa starty dwie wylotki) to tez mam wilczy apetyt zeby cos wreszcie ukonczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się race'owe zakończenie sezonu:D myślę że bez problemu sie pojawie 12 marca:) u mnie nurek wygląda to tak:

19.02 - eliminacja MPA Szczawnica

26-27.02 - Red Bull

5.03 - eliminacja MPA Limanowa

12.03 - zawody Skionline

19-26.03 - Włochy (sella ronda) dokładnie sam nie wiem gdzie jeszcze:P

biorąc pod uwagę te starty strasznie zgrzeszysz jak nie wystartujesz w Helmissimo 26.03 :-) - tak w drodze powrotnej.

pozdr,

ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody STRAMA skionline.pl

Program zawodów:

11. marca 2011, piątek

14.00 - 16.00 - trening slalomu giganta z trenerami szkoły STRAMA

12. marca 2011, sobota

8.30 - 10.00 - odbiór numerów startowych

10.00 - 10.30 - oglądanie trasy slalomu

10.30 START - I przejazd slalom gigant kobiet i mężczyzn, grupy w kolejności zgłoszeń od (grupy I, II) - I przejazd slalomu giganta

11.00 Równolegle do slalomu giganta możliwość startu w konkurencji "bieg na rakietach śnieżnych" na odcinku 80 - 100 m

12.30 Oglądanie 2. przejazdu slalomu giganta

13.00 START - II przejazd slalom gigant

(w zależności od ilości uczestników, godzina startu II przejazdu może ulec zmianie)

15.00 Ogłoszenie wyników - uroczysta dekoracja zwycięzców. Losowanie nagród głównych

Nagrody:

Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowane zostaną niezwykle atrakcyjne nagrody: dwa, 2-osobowe tygodniowe pobyty w 3-gwiazdkowym hotelu z wyżywieniem we włoskim Trentino wraz ze skipassami! Oprócz nagród głównych rozlosowane będą nagrody dodatkowe: plecaki, akcesoria i sprzęt narciarski.

Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie tutaj: http://www.skionline.pl/stacje/?co=relacje&id_relacji=89&id_txt=4240

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zawodów:

11. marca 2011, piątek

14.00 - 16.00 - trening slalomu giganta z trenerami szkoły STRAMA

12. marca 2011, sobota

8.30 - 10.00 - odbiór numerów startowych

10.00 - 10.30 - oglądanie trasy slalomu

10.30 START - I przejazd slalom gigant kobiet i mężczyzn, grupy w kolejności zgłoszeń od (grupy I, II) - I przejazd slalomu giganta

11.00 Równolegle do slalomu giganta możliwość startu w konkurencji "bieg na rakietach śnieżnych" na odcinku 80 - 100 m

12.30 Oglądanie 2. przejazdu slalomu giganta

13.00 START - II przejazd slalom gigant

(w zależności od ilości uczestników, godzina startu II przejazdu może ulec zmianie)

15.00 Ogłoszenie wyników - uroczysta dekoracja zwycięzców. Losowanie nagród głównych

Nagrody:

Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowane zostaną niezwykle atrakcyjne nagrody: dwa, 2-osobowe tygodniowe pobyty w 3-gwiazdkowym hotelu z wyżywieniem we włoskim Trentino wraz ze skipassami! Oprócz nagród głównych rozlosowane będą nagrody dodatkowe: plecaki, akcesoria i sprzęt narciarski.

Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie tutaj: http://www.skionline.pl/stacje/?co=relacje&id_relacji=89&id_txt=4240

Jacek: 1 klasa!

Czy opłata też nas obowiązuje?

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecaki,akcesoria i sprzęt narciarski posiadam....;):P:)

Gra idzie więc o najwyższą stawkę.:D:D:D

Jacek: 1 klasa!

Czy opłata też nas obowiązuje?

Tylko grillujący są wykluczeni z opłaty :P

Dusza bankowca się odezwała.:cool:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecaki,akcesoria i sprzęt narciarski posiadam.

Gra idzie więc o najwyższą stawkę.:D.

Tylko grillujący są wykluczeni z opłaty :P

Dusza bankowca się odezwała.:cool:

No to fajnie jak za darmo .

Czy gigant będzie na stoku Nosala tym głównym ? Żona by pewnie chciała wystartować ale może się bać :)

Tak, obowiązuje. Chyba, że będziesz grillujący, ale wtedy z nagród nici.

No to nie fajnie :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek,sobota - no i dupa! :mad::(

Mnie nie będzie. :(

Może w sobotę by się udało,ale skoro eliminację i zapoznanie z trasą w piątek,to po co przyjeżdżać? :confused: Narciarsko bez sensu.

Bo napić się i pogawędzić to możemy równie dobrze w Rogatej. ;)

Pomysł fajny,ale gdyby to choć było sobota,niedziela...

Wpisowe to jedno,a karnety?Są wliczone?

PS.No i nici z grilla i piersi...

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek,sobota - no i dupa! :mad::(

Mnie nie będzie. :(

Może w sobotę by się udało,ale skoro eliminację i zapoznanie z trasą w piątek,to po co przyjeżdżać? :confused: Narciarsko bez sensu.

Bo napić się i pogawędzić to możemy równie dobrze w Rogatej. ;)

Pomysł fajny,ale gdyby to choć było sobota,niedziela...

Wpisowe to jedno,a karnety?Są wliczone?

PS.No i nici z grilla i piersi...

Jonny w piatek to trening nie eliminacje :) ciekawe czy jak sobie odpuszcze piatek to za 30 w sobote mozna wystartowac:confused:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w sobotę by się udało,ale skoro eliminację i zapoznanie z trasą w piątek,to po co przyjeżdżać? :confused: Narciarsko bez sensu.

Johnny,

szukasz wymówki żeby nie przyjechać? ;)

Gdzie jest napisane, że w piątek są eliminacje? W piątek jest trening dla wszystkich, którzy przed sobotnim startem będą chcieli potrenować, a po treningu planujemy spotkanie w karczmie.

W sobotę jest oglądanie trasy i zawody, więc nie szukaj wymówki tylko przyjeżdżaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...