Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, (to mój pierwszy post na tym forum)

Mam zamiar ze znajomymi przyjechać do Korbielowa 7-14 lutego. Póki co mamy zarezerwowane

noclegi w schronisku na Hali Miziowej. W związku z tym mam do Was szanowni forumowicze kilka pytań:

  • Czy waszym zdaniem jest szansa, że wyciągi powyżej Szczawin do tego czasu zostaną odpalone?
  • Jeśli będą chodziły tylko wyciągi na dole to jak ciężko dostać się wtedy z Hali Miziowej na działające wyciągi i z powrotem (może lepiej poszukać noclegu gdzie indziej)?

Edytowane przez mitrandir77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak długo się siedziało w karczmie przed takim powrotem heheh :)

godzine z samego dołu trzeba liczyć jak nic na Miziową ( w butach narciarskich więcej) najlepsza i najmniej wyczerpująca wg mnie, będzie trasa z Buczynki (po wjeździe orczykiem) na Miziową (ok 30 min, w normalnych butach).

a ja właśnie jestem po sympatycznym spotkaniu z fredek321 i jego rodziną, na którym mocno debatowaliśmy na temat losów Korbielowa, a jutro pośmigamy na Babie :)

armaty chodzą, krzesło szykuje się do startu, może się uda w środe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawędzie naostrzone, ślizgi nasmarowane. :laughing:

tylko nie ma czym wyjechać do góry

bo krzesło ciągle bez odbiorów

a w grudniu 2013 takie wszystko było proste

w dwa dni odbiory miały być załatwione :laughing:

MB pisał,że to się nawet na śląskie ferie nie uda

ale wszyscy (może nie wszyscy) się śmiali ze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Korbielowie i przy okazji połaziłem trochę z aparatem wzdłuż nowego krzesła. W dziale Stacje zamieściłem galerię zdjęć

..jakie to przykre,że w dalszym ciągu trzeba łazić na piechotę koło nowiutkiego krzesła :stupid:

pół biedy,że zima jest jaka jest

ale gdyby tak była ta prawdziwa zima to wszyscy miłośnicy Pilska mieliby niezłego"gula":rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nowe krzesło super ale mogli się bardziej postarać na dole. Mało miejsca i ostro wiec jak ludzi będzie dużo (większa przepustowość) to będzie masakra. Ktoś bez głowy postanowił to zmontować dosłownie na otwarcie sezonu i teraz śnieg jest a na krzesłach beczki.

Ja odpuściłem sobie narty w K. Wdrapałem się na Miziową (Piątek),wiało masakrycznie, na 5 wielkie połacia gołej ziemi i sporo lodu.

bymujube.jpg

Na Pilsku wystają kamienie i sporo trawy, śnieg przewiany. Szedłem na Rysiankę i śniegu maksymalnie po kostki tam gdzie go nawiało. Bez jakiegoś śniegowego oberwania chmury to długo to potrwa zanim góra ruszy.

i9300

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wieści niosą, że:

http://pracownia.org.pl/aktualnosci,1022

czyli sąd po stronie ekologów

...Postanowienie sądu traktuję jako sukces dla przyrody i społeczeństwa obywatelskiego mówi Radosław Ślusarczyk, prezes Stowarzyszenia...

Fajnie to brzmi na łamach strony zapchlonych, jak by kudłaty sam sobie udzielał wywiadu, taki se Jaś Fasola ekologiczny niemyty:stupid:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...